Michu94x

Konsole Wii, PlayStation, Xbox

23732 postów w tym temacie

Dnia 30.07.2008 o 00:37, jackass napisał:

brak wielu ekskluzywnych i rewelacyjnych gier

Podaj mi pare gier ktore wyszly tylko na Xbox 360 i jest rewelacyjna :).

Ja podam te ktore wyszly na PS3 i sa rewelacyjne w moim mniemaniu, z gory mowie ze niechce sie klucic i uwazam Xbox 360 za swietna konsole. To ma byc takie sobie porownanie :).

Metal Gear Solid 4
Heavenly Sword
Resistance 2
Resistance 1
Uncharted
Uncharted 2 (zakladam ze bedzie rownie swietny jak poprzednik, gra jest juz oficjallnie zapowiedziana)
Killzone 2
Little Big Planet
Infamous (zapowiada sie wedlug mnie bardzo dobrze)
God of War III
Grand Turismo 5

i to chyba tyle, slabszych gier niewymienilem typu Guba Ksiezniczka xD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2008 o 01:18, master matrox napisał:

(jestem już w sali tortur), a także grywam sobie w GTA IV - nie ma to jak pobuszować
po mieście. Wcześniej skupiałem się tylko i wyłącznie na fabule i misjach, teraz pora
na chwilę relaksu. W tym roku planuje jeszcze kupić ze dwie gry, na więcej niestety mnie
nie stać.

Jezeli lubisz pobuszowac po miescie to dobrym rozwiazaniem moze byc Saints Row 2. W GTA4 brakowalo mi wlasnie wszech obecnej rozwalki, stuntsow itd. Saints Row 2 pewnie niebedzie gra wybitna ale wg. mnie warta zagrania. Jazda szambiarka po miescie i oblewania "zawartoscia" przechodniow czy bieganie na golasa moze byc ze tak powiem miodne xD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2008 o 01:23, ja33no napisał:

> brak wielu ekskluzywnych i rewelacyjnych gier
Podaj mi pare gier ktore wyszly tylko na Xbox 360 i jest rewelacyjna :).

Są tam niby jakieś Gearsy ,Mass Effecty ,Dead Risingi ,Halo i inne .Napewno więcej niż na PS3 ale nie chce mi się ciągnąć tego tematu bo do niczego nie prowadzi a wałkowany miliony razy.

Dnia 30.07.2008 o 01:23, ja33no napisał:


Ja podam te ktore wyszly na PS3 i sa rewelacyjne w moim mniemaniu, z gory mowie ze niechce
sie klucic i uwazam Xbox 360 za swietna konsole. To ma byc takie sobie porownanie :).

a ja dopiszę swoje zdanie do nich

Dnia 30.07.2008 o 01:23, ja33no napisał:


Metal Gear Solid 4

God bless MGS4 ! Dałbym się obrzezać dla tej gry

Dnia 30.07.2008 o 01:23, ja33no napisał:

Heavenly Sword

Świetna gra na ....5h

Dnia 30.07.2008 o 01:23, ja33no napisał:

Resistance 2

eeee,nie przekonuje mnie po średniej jedynce

Dnia 30.07.2008 o 01:23, ja33no napisał:

Resistance 1

no włąśnie .Średniak

Dnia 30.07.2008 o 01:23, ja33no napisał:

Uncharted

Bardzo dobra gra .

Dnia 30.07.2008 o 01:23, ja33no napisał:

Uncharted 2 (zakladam ze bedzie rownie swietny jak poprzednik, gra jest juz oficjallnie
zapowiedziana)

ale nic o niej nie wiadomo więc przemilczę odwoływanie się do zapowiedzi .

Dnia 30.07.2008 o 01:23, ja33no napisał:

Killzone 2

vide Resistance 2

Dnia 30.07.2008 o 01:23, ja33no napisał:

Little Big Planet

Zobaczymy co z tego wyjdzie ,nie stawiam na długi czas rozgrywki single i raczej dla osób lubujących się w grach typu LocoRoco i patapon ,czyli odpadam.

Dnia 30.07.2008 o 01:23, ja33no napisał:

Infamous (zapowiada sie wedlug mnie bardzo dobrze)

Jak wiele dobrze zapowiadających się gier

Dnia 30.07.2008 o 01:23, ja33no napisał:

God of War III

killer po prostu i system seller

Dnia 30.07.2008 o 01:23, ja33no napisał:

Grand Turismo 5

Gran jak już .Nie lubiłem nigdy modelu jazdy i fizyki w tej serii

I to by było na tyle .Popatrz też na ceny gier PS3 - X360 przy tytułach powiedzmy rocznych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie masz racje, pewnie mase osob by zaczelo klutnie.
Co do zdania :
I to by było na tyle .Popatrz też na ceny gier PS3 - X360 przy tytułach powiedzmy rocznych
Tu sie niezgodze do konca. Oczywiscie takie hity jak Gears of War czy Mass Effect mozna kupic tanio, tak samo jak (wedlug mnie) Resistance czy Heavenly sword. O grach typu Hitman Blood Money czy Gun niebede mowil bo niema o czym dobre gry (Hitman jest swietny) ale Hitman chodzil na maxie na starym komputerze moim, a grafika Guna nieruzni sie od grafiki z PS2 ;P.

PS: Resistance, jak dla mnie jest bardzo dobra gra. Dynamiczna, dosc ladna grafika, fabula i fajny multi. 2 bedzie przynajmniej dla mnie must have.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2008 o 01:36, jackass napisał:

Są tam niby jakieś Gearsy ,Mass Effecty ,Dead Risingi ,Halo i inne .Napewno więcej niż
na PS3 ale nie chce mi się ciągnąć tego tematu bo do niczego nie prowadzi a wałkowany

Gears of War przeszedlem na PC, Mass Effect tez. Wiec jest mniej gier ktore wyszly tylko na dana konsole. Pozostaje Fable 2 Gears of War 2,watpliwe Mass Effect 2 i Too Human. Oczywiscie argumentem jest to ze niekazdy ma PCta (ja osobicie mam sredniego), ale gra ekskluzywna wychodzi tylko na jedna platforme :).#
Co niezmienia faktu ze wolal bym pograc w Gears of War na PS3 niz na moim PCcie (gra sie wygodniej), a Ty chcialbys zagrac w MGS4 :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2008 o 01:51, ja33no napisał:

Gears of War przeszedlem na PC, Mass Effect tez. Wiec jest mniej gier ktore wyszly tylko
na dana konsole. Pozostaje Fable 2 Gears of War 2,watpliwe Mass Effect 2 i Too Human.

Ale PC nie jest konsolą .A jako exclusive konsolowy uważam ,że gra wyszla na Xa LUB na PS3 a PC mi zwisa.

Dnia 30.07.2008 o 01:51, ja33no napisał:

Oczywiscie argumentem jest to ze niekazdy ma PCta (ja osobicie mam sredniego), ale gra
ekskluzywna wychodzi tylko na jedna platforme :).#

Albo na jedną konsolę.Są też czasowe exclusivy jak GoW i ME.

Dnia 30.07.2008 o 01:51, ja33no napisał:

Co niezmienia faktu ze wolal bym pograc w Gears of War na PS3 niz na moim PCcie (gra
sie wygodniej), a Ty chcialbys zagrac w MGS4 :).

W serie MGS się nie gra ,tylko przeżywa .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2008 o 01:58, jackass napisał:

W serie MGS się nie gra ,tylko przeżywa .

Zgadzam sie w zupelnosci :).
Teraz zauwazylem ze piszemy na 666 stronie...

EDIT: Co do PCta to masz racje, to nie konsola. Gry ktore wychodza na PCta i na konsole napewno nietraca na jakosci, czego niemozna powiedizec w przypadku kiedy gra wychodzi na PCta, Xbox 360, Playstation 3, 2, DSa, Wii, PSP, Xboxa i Bog jeden wie na co jeszcze xD (komorki).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2008 o 01:01, Taikun napisał:

Fajny temat :) Większa część nie ma żadnej konsoli, pyka jedynie w śmieszne gierki na
kompie, a zgrywa cwaniaków jeśli chodzi o konsole. FAIL panowie, idźcie kupić konsole.


Przepraszam bardzo mam PS2 , zastanawiałem się czy kupić xboxa lub PS3-trójkę.

primo: Nie uśmiecha mi się wymiana Tv na lcd lub plazmę zwłaszcza że mój 29calowy Philips ma tylko rok

secundo: musiałbym podłączyć konsolę do internetu.

tercio: jak dla mnie nie ma na razie gry dla której warto by kupić xboxa lub PS3.

Ps.PS2 kupiłem DLA 1 SŁOWNIE JEDNEJ GRY "RED DEAD REVOLVER" ale kosztowała mnie tylko 450zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2008 o 22:43, ja33no napisał:

> Wolę sprzątać raz na tydzień, a nie raz na dzień ;-D W tym czasie na PS3 jest już
dużo
> kurzu.
Ja odkurzyłem konsole raz jakąś tam specjalną szmatką, co nie pozwala kurzowi osiadać
i już nie mam żadnego problemu od stycznia nie widać kurzu ^^. Mam takich szmateczek
sto xD.


Mógłbyś podać nazwę firmy produkującej te szmatki , nazwę szmatki i gdzie ją kupiłeś.

Z góry dziękuję za odpowiedż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2008 o 22:43, ja33no napisał:

Ja odkurzyłem konsole raz jakąś tam specjalną szmatką, co nie pozwala kurzowi osiadać
i już nie mam żadnego problemu od stycznia nie widać kurzu ^^. Mam takich szmateczek
sto xD.


Przyłączam się do pytania powyżej.
Napisz jaka to jest szmatka i najlepiej podaj nazwę i zrób zdjęcie. Sam do PS3 używam specjalnej mikrofibry, wycieram raz na tydzień - trwa to z 10-15 minut, muszę robić to bardzo delikatnie. A i tak mam już dwie rysy - jedna przy znaczku PS, a druga na tym panelu ze slotami kart :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2008 o 00:37, jackass napisał:

> Dlaczego więc PS3 nie schodzi jak ciepłe bułeczki?.
>
Cena + polityka Sony + brak wielu ekskluzywnych i rewelacyjnych gier + bardzo trudna
konkurencja jaką jest Xbox


Według mnie SONY ceni swój produkt i nie obniża ceny tak jak MS według mnie polityka SONY jest lepsza od MS dlaczego? przynajmniej jak mam PS3 i za pare lat może wyjdzie PS4 to zanim uzbieram powiedzmy pieniadze itp. to mam pewność że tak jak w przypadku PS2 SONY o mnie nie zapomni, coś zupełnie innego jak MS który tylko i wyłącznie patrzy na 360 zapominająć o innych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2008 o 10:00, master matrox napisał:

> Ja odkurzyłem konsole raz jakąś tam specjalną szmatką, co nie pozwala kurzowi osiadać

> i już nie mam żadnego problemu od stycznia nie widać kurzu ^^. Mam takich szmateczek

> sto xD.

Przyłączam się do pytania powyżej.
Napisz jaka to jest szmatka i najlepiej podaj nazwę i zrób zdjęcie. Sam do PS3 używam
specjalnej mikrofibry, wycieram raz na tydzień - trwa to z 10-15 minut, muszę robić to
bardzo delikatnie. A i tak mam już dwie rysy - jedna przy znaczku PS, a druga na tym
panelu ze slotami kart :/


I tak masz dobrze :) jak na moim PS3 poświecisz latarką to jest z góry na dół porysowane.... jeżeli postawimy konsole poziomo to kurz bardzo nie siada a co do tych rys to mi to zupełnie nie przeszkadza żeby je zauważyć trzeba naprawdę mocno wzrok wytężyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj kupiłem xbox 360 arcade i mam pytanie czy da się jakoś zrobić żebym słyszał dźwięk w słuchawkach ?? przydatne gdy robi się nocki :)
PS: mój gt Glacer01

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2008 o 10:25, Glacer napisał:

Wczoraj kupiłem xbox 360 arcade i mam pytanie czy da się jakoś zrobić żebym słyszał dźwięk
w słuchawkach ?? przydatne gdy robi się nocki :)
PS: mój gt Glacer01

A nie możesz zwykłych słuchawek do telewizora podpiąć, każdy telewizor ma wyjście słuchawkowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2008 o 10:25, Glacer napisał:

Wczoraj kupiłem xbox 360 arcade i mam pytanie czy da się jakoś zrobić żebym słyszał dźwięk
w słuchawkach ?? przydatne gdy robi się nocki :)
PS: mój gt Glacer01



Jak podłączysz konsolę do telewizora lub monitora to masz w nich zazwyczaj wejście audio na słuchawki, tam się podpinasz i możesz grać całe nocki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.07.2008 o 10:20, Davidskrk napisał:

Według mnie SONY ceni swój produkt i nie obniża ceny tak jak MS według mnie polityka
SONY jest lepsza od MS dlaczego? przynajmniej jak mam PS3 i za pare lat może wyjdzie
PS4 to zanim uzbieram powiedzmy pieniadze itp. to mam pewność że tak jak w przypadku
PS2 SONY o mnie nie zapomni, coś zupełnie innego jak MS który tylko i wyłącznie patrzy
na 360 zapominająć o innych

Ha ! Czyli obniżka ceny Xboxato dla Ciebie źle bo czujesz się oszukany płacąc za konsolę mniej ,niż inni ? Ceny produkcji maleją to i konsole tanieją .Prosta sprawa.A wiadomo ,że im niższa cena tym więcej klientów tak ?M$ nie wspiera już Xboxa bo ta konsola sprzedała się w śladowej ilości ,nie miała wielu dobrych gier ,ale chociaż zamontowano w Xboxie wsteczną kompatybilność .To jest ukłon w stronę graczy.PS3 już nie ma takiej możliwości a gry są dalej wypuszczane ,bo developerzy tego chcą a nie samo Sony .Ponad 140mln konsol na rynku robi swoje ,więc developerzy chcą się jeszcze nachapać osobnikami posiadającmi konsolę .W porównaniu z rynkiem pierwszego Xboxa to jest wielka różnica.M$ skupia się teraz na obecnej generacji ,ale zważając na pozycję Xboxa i jego sukces ,jeszcze długo będzie wspierany,nawet po debiucie następcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2008 o 10:25, Glacer napisał:

Wczoraj kupiłem xbox 360 arcade i mam pytanie czy da się jakoś zrobić żebym słyszał dźwięk
w słuchawkach ?? przydatne gdy robi się nocki :)
PS: mój gt Glacer01

Zważając na hałas konsoli ,dźwięk z głośników nie jest problemem :P i tak obudzisz pół domu tym "odkurzaczem"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy wieś ale na najnowszej wersji 80 GB i na starych 60 GM można grać w gry z PS2, a co do 40 GB to ma wyjść patch i prawdopodbnie gry będą pobierane z PS Store. Gdybyśmy mieli liczyć ile KONSOL nie mówię tu PS3 sprzedało SONY w tym roku a ile MS to chyba SONY wygrywa, no i wkoncu SONY zaczeło zarabiać na PS3 :) to tylko dobrze wróży na przyszłość ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2008 o 11:55, Davidskrk napisał:

Nie wiem czy wieś ale na najnowszej wersji 80 GB i na starych 60 GM można grać w gry
z PS2, a co do 40 GB to ma wyjść patch i prawdopodbnie gry będą pobierane z PS Store.
Gdybyśmy mieli liczyć ile KONSOL nie mówię tu PS3 sprzedało SONY w tym roku a ile MS
to chyba SONY wygrywa, no i wkoncu SONY zaczeło zarabiać na PS3 :) to tylko dobrze wróży
na przyszłość ;]

Dlatego napisalem ,że PS3 nie ma JUŻ opcji wstecznej kompatybilności ,bo wersję 60 i 80 GB trudno dostać gdziekolwiek ,wszędzie krązą 40GB.Zauważ ,że za pobranie gry z Store znów trzeba będzie płacić ,a co jeśli mam płytę z grą w domu ? Nic ,płacić i tak muszę.hahaha rozśmieszyłeś mnie z tą ilością sprzedanych konsol przez Sony .Przecież Sony ma 3 konsole obecnie na rynku a MicroSoft jedną ,więc w czym ty znajdujesz punkt odniesienia ? Porównujesz sprzedaż handhelda + starszą generację w ilości sprzedanych sztuk do nowego Xboxa ? Sam mam PSP i wiem jak Sony ma mnie w dupie .Europejskie Store śmierdzi brakiem czegokolwiek ,softy nic nie wprowadzają ciekawego a zapowiedzi gier nie ma i nie mam w co grać rok po kupnie konsoli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się