Michu94x

Konsole Wii, PlayStation, Xbox

23732 postów w tym temacie

Dnia 05.08.2009 o 15:50, LittleBigLegend napisał:

> > Co za satysfakcja grać w kradzione gry?
> Taka sama jak w oryginały.
>
Ty to wiesz najlepiej ;]

Łe tam. Ja tak tylko przypuszczam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grając w piraty możesz mieć każdą, kupując oryginałki już nie - brak funduszy. To sprawia, przynajmniej dla mnie, że czerpie 100% funu z tej gry, a nie myślę co by tu następnego ściągnąć bo w tą trochę pograłem więc bierzemy się za następną :) Mówię tutaj o sobie, nie że u każdego tak jest ;p

Dobra koniec offtopu ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co zawiera zestaw Xbox 360+halo 3+halo wars? Chodzi mi o wyposażenie. Jak jest z grami online jak Team Fortresss 2 czyli czy sa do nich update jak na kompa czy cos w tym stylu? I jak jest z grami czyli czy są w polskiej wersji językowej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2009 o 17:18, ankle napisał:

Co zawiera zestaw Xbox 360+halo 3+halo wars?

Xboxa 360, halo 3 i halo wars...

>Jak jest z grami online jak Team Fortresss 2 czyli czy sa do nich update jak na kompa czy cos w tym stylu?
Jak jest jakas to podczas odpalania wyskakuje Ci, że jest aktualizacja i czy chcesz pobrać, a jak nie pobierzesz to nie możessz grać po necie.

Dnia 05.08.2009 o 17:18, ankle napisał:

I jak jest z grami czyli czy są w polskiej wersji językowej?

Zależy od gry...

Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Zamierzam kupić XboX''a 360 lub PS3. Trochę o nich poczytałem i widzę, że w PS3 opcja grania przez internet jest darmowa, do tego można zainstalować system, klawiaturę, myszkę. Była by to dobra alternatywa do kupna zamiast nowego komputera za 2000zł+. Jak to dokładnie wygląda? Która konstola jest bardziej opłacalna względem użytkowania i możliwości?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2009 o 17:18, ankle napisał:

Co zawiera zestaw Xbox 360+halo 3+halo wars?

Konsolę
Kabel component
Pad bezprzewodowy z bateriami
Oczywiście zasilacz
Wersja bundle Halo 3 i Halo Wars (znaczy obie gry w jednym pudełku)
Papiery, których nikt nie czyta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2009 o 17:39, kotfilon napisał:

Trochę o nich poczytałem i widzę, że w PS3 opcja grania przez internet jest darmowa


Tak, jest darmowa.

>, do tego można zainstalować system

Tak, można zainstalować Linuxa.

>, klawiaturę, myszkę.

Tak można, jednak będzie działać tylko w zainstalowanym systemie operacyjnym i XMB. Grach trzeba używać pada (wyjątek jest tylko Unreal Tournament 3).

Dnia 05.08.2009 o 17:39, kotfilon napisał:

Która konstola jest bardziej opłacalna względem użytkowania i możliwości?


Moim zdaniem większe możliwości posiada PS3, jednak w konsolach chodzi głownie o GRY. Ty musisz sprawdzić bibliotekę obu konsol i powiedzieć która Cię bardziej interesuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2009 o 17:40, Zarajev napisał:

> Co zawiera zestaw Xbox 360+halo 3+halo wars?
Konsolę
Kabel component
Pad bezprzewodowy z bateriami
Oczywiście zasilacz
Wersja bundle Halo 3 i Halo Wars (znaczy obie gry w jednym pudełku)
Papiery, których nikt nie czyta

A HDD?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2009 o 17:55, ankle napisał:

> > Co zawiera zestaw Xbox 360+halo 3+halo wars?
> Konsolę
> Kabel component
> Pad bezprzewodowy z bateriami
> Oczywiście zasilacz
> Wersja bundle Halo 3 i Halo Wars (znaczy obie gry w jednym pudełku)
> Papiery, których nikt nie czyta
A HDD?

Pewnie 60gb.
http://www.ultima.pl/Xbox_360_Premium_HDMI_60GB_Halo_Pack_/i6897/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2009 o 02:05, Rumcajsev napisał:

Jeśli cyferki t twoim wieku to to co myślę, i masz 16 lat to na prawdę,czas zmądrzeć.
Albo chociaż wymyśl jakieś lepsze riposty.

jak sie nie znasz to się nie odzywaj.. piractwo nie jest złe skoro się je stosuje ... wiec sory nobie :D pozdrawiam acha bym zapomniał +LittleBigLegend

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2009 o 21:33, Pan_Cienia1993 napisał:

jak sie nie znasz to się nie odzywaj.. piractwo nie jest złe skoro się je stosuje ...
wiec sory nobie :D


Hmm, wojny również nie są złe, skoro się je toczy tak? Kolego, gorszego argumentu w życiu nie słyszałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 05.08.2009 o 21:37, Diabolicus napisał:

Hmm, wojny również nie są złe, skoro się je toczy tak? Kolego, gorszego argumentu w życiu
nie słyszałem.

co ty koleś piszesz za bzdury ! ? nie spamuj i pisz na temat a nie :D
"Konsole Wii, PS3, Xbox360 " to jest temat a nie jakieś bzdury mi tu piszesz ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 05.08.2009 o 21:39, Dandelion1 napisał:

Zabijanie debili też nie jest złe, skoro się je stosuje.

no bez z tym bym się nie dokońca zgodził bo jestem dość religijny i nie powiedział bym że jest to dobre rozwiązanie bo nikomu nikt inny nie powinien odbierać życia prucz Boga.. ale jeśli ty masz inna wiarę to niech ci tam będzie a zresztą guwno mnie to interesuje :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bana raz dla tego pana... Że taki człek się przodownika doczekał...

A jak tak bardzo chcesz pirata, to kup sobie drewnianą nogę, gadającą papugę i opaskę na oko...

RE5 kupi się za ok. 100 zł, więc jak twój kolega tak bardzo chce sobie kupc tą grę, to niech w wakacje sobie pracę znajdzie, a nie będzie kradł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2009 o 21:48, MaccCry napisał:

Bana raz dla tego pana... Że taki człek się przodownika doczekał...
A jak tak bardzo chcesz pirata, to kup sobie drewnianą nogę, gadającą papugę i opaskę
na oko...
RE5 kupi się za ok. 100 zł, więc jak twój kolega tak bardzo chce sobie kupc tą grę, to
niech w wakacje sobie pracę znajdzie, a nie będzie kradł.

Hehehe dobre ale człek to jest z ciebie a raczej dureń hahah co za idiota :D pozdrawiam :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../
Ja tam oddaję część Kermitowi z Muppetów. Ale wierz sobie w co chcesz, każdy kiedyś nawróci się na jedyną słuszną drogę.

A teraz serio. Jeśli taki z Ciebie religijny człowiek to czemu kradniesz czyjąś własność. Gry to nie powietrze, nie są niezbędne do życia. Nie masz kasy to ich nie kupujesz. Simple.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2009 o 21:40, Pan_Cienia1993 napisał:

co ty koleś piszesz za bzdury ! ? nie spamuj i pisz na temat a nie :D


Wiem, wiem, mój post był trudny do zrozumienia dla ciebie jako analfabety. W podstawówce ponoć uczą czytania ze zrozumieniem, najwyraźniej to umiejętność dla ciebie trudna do opanowania.

Dnia 05.08.2009 o 21:40, Pan_Cienia1993 napisał:

"Konsole Wii, PS3, Xbox360 " to jest temat a nie jakieś bzdury mi tu piszesz ...

>

Dlaczego więc pytasz się w tym temacie o piracką wersję gry? Raz, że nie jest to zgodne z regulaminem, dwa, robisz to gwałcąc nasz piękny język.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2009 o 21:48, MaccCry napisał:

Bana raz dla tego pana... Że taki człek się przodownika doczekał...

A jak tak bardzo chcesz pirata, to kup sobie drewnianą nogę, gadającą papugę i opaskę
na oko...


Te, zapomniałeś jeszcze o haku na rękę ; p

@Pan_Cienia1993
A tobie chłopie radziłbym bardziej przejąć się ortografią, a nie propagowaniem piractwa jako rzecz dobrą i religijną (co można wywnioskować z twoich wypowiedzi w tym wątku). Jak MaccCry napisał, rezydencje zła można kupić za śmiesznę pieniądze jak na nowość, więc lepiej uzbieraj tą okrągłą bańkę, kup słownik, dobierz od rodziców koszt jaki wydałeś na słownik i możesz śmiało kupować grę. Taki być powinien Twój nabliższy plan zakupów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2009 o 21:54, Diabolicus napisał:

Wiem, wiem, mój post był trudny do zrozumienia dla ciebie jako analfabety. W podstawówce
ponoć uczą czytania ze zrozumieniem, najwyraźniej to umiejętność dla ciebie trudna do
opanowania.

analfabeta,... hahaha jak byś jeszcze znał znaczenie tego słowa... kolego co ty wogóle wiesz a do podstawówki to ty chyba chodzisz ? tak ? odp pls.... :D

Dnia 05.08.2009 o 21:54, Diabolicus napisał:

Dlaczego więc pytasz się w tym temacie o piracką wersję gry? Raz, że nie jest to zgodne
z regulaminem, dwa, robisz to gwałcąc nasz piękny język.

pytam się o piracką wersję gry poniewasz jest ona na konsolę x box 360.... a jak byś wyrzej czytał pajacu to byś zauwarzył że chodziło mi najbardziej na tym w jaki sposób można ją wgrać na x boxa... co za rozpieszczony dzieciak... heh i jeszcze się pluje ... pa nobku.... koniec spama... bye

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się