Michu94x

Konsole Wii, PlayStation, Xbox

23732 postów w tym temacie

Dnia 19.09.2007 o 13:26, Mateusz9214 napisał:

przegrzewajace sie konsole to jedno no ale zeby kierownice widac M$ dobrego sprzeta robic nie
umie... a ludzie go jeszcze bronia
http://gry.onet.pl/1607626,,Microsoft_pod_ostrza%B3em,wiadomosc.html

może i nie umnie ale dobrze rekompensuje graczowi czas w czasie kiedy konsola była w serwisie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2007 o 15:49, gracz 155 napisał:

> przegrzewajace sie konsole to jedno no ale zeby kierownice widac M$ dobrego sprzeta robic
nie
> umie... a ludzie go jeszcze bronia
> http://gry.onet.pl/1607626,,Microsoft_pod_ostrza%B3em,wiadomosc.html
może i nie umnie ale dobrze rekompensuje graczowi czas w czasie kiedy konsola była w serwisie

nie wiem jak tobie ale moj kolega czekal 3 tyg w wakacje czyzby az takie kolejki byly w serwisie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2007 o 15:53, Mateusz9214 napisał:

nie wiem jak tobie ale moj kolega czekal 3 tyg w wakacje czyzby az takie kolejki byly w serwisie?

dlatego że naprawiają to w czechach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2007 o 16:00, gracz 155 napisał:

> nie wiem jak tobie ale moj kolega czekal 3 tyg w wakacje czyzby az takie kolejki byly
w serwisie?
dlatego że naprawiają to w czechach

a ja slyszalem ze max 5 dni(tak przynajmniej mowia ludzie ktorzy x0 maja)? wiec zaraz cos tu nie gra gdzie ta szybka wymiana lub naprawa?i co mam robić w tym czasie gdy konsola mi padla?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2007 o 16:08, Mateusz9214 napisał:

> > nie wiem jak tobie ale moj kolega czekal 3 tyg w wakacje czyzby az takie kolejki
byly
> w serwisie?
> dlatego że naprawiają to w czechach
a ja slyszalem ze max 5 dni(tak przynajmniej mowia ludzie ktorzy x0 maja)? wiec zaraz cos tu
nie gra gdzie ta szybka wymiana lub naprawa?i co mam robić w tym czasie gdy konsola mi padla?


A ty co, chcesz w 5min mieć naprawione? Serwis to nie Jezus i nie czynią cudów... Kurier też musi dojechać, droga też trwa. A jak jest dużo konsol w serwisie, to się nie dziw, że trochę to trwa -.-''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.09.2007 o 16:10, bojanzaw napisał:

A ty co, chcesz w 5min mieć naprawione? Serwis to nie Jezus i nie czynią cudów... Kurier też
musi dojechać, droga też trwa. A jak jest dużo konsol w serwisie, to się nie dziw, że trochę
to trwa -.-''

no ale jak patrze na fora to duzo osob mowi ze czeka gora tydzien, na swoja konsole wiec raczej info sa troche sprzeczne z tym jak to jest w rzeczywistosc (przynajmniej na przykladzie mojego kolegi)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2007 o 16:18, Mateusz9214 napisał:

no ale jak patrze na fora to duzo osob mowi ze czeka gora tydzien, na swoja konsole wiec raczej
info sa troche sprzeczne z tym jak to jest w rzeczywistosc (przynajmniej na przykladzie mojego
kolegi)


Jedni czekają tyle, inni tyle - proste. Kolega miał pecha i musiał poczekać trochę dłużej, bywa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2007 o 18:32, bojanzaw napisał:

Jeśli ethernetem, to nie potrzebujesz tego. Masz gniazdo z tyłu Xa. Widziałem, że pisałeś o
problemach. Nie działa ci czy coś. Spróbuj pokombinować z tymi IP normalnie w Xie. Ustaw ręcznie.
Spisz go z właściwości połączenia internetowego w systemie. Chyba zrozumiałeś, co napisałem.
Ja nawet z trudnościami siebie rozumiem. Pzdr


Podłączyłem ethernetem, włączyłem test i nie IP jest złe tylko bramka domyślna. Włączyłem "połączenie lokalne 2", "szczegóły" i patrze, a tam nie ma wpisanego numeru bramki. Wiesz lub ktokolwiek wie co zrobić??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2007 o 18:42, Ghoster7 napisał:

Podłączyłem ethernetem, włączyłem test i nie IP jest złe tylko bramka domyślna. Włączyłem "połączenie
lokalne 2", "szczegóły" i patrze, a tam nie ma wpisanego numeru bramki. Wiesz lub ktokolwiek
wie co zrobić??


A udostępniłeś połączenie? Brama powinna być 192.168.0.1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2007 o 18:45, bojanzaw napisał:

> Podłączyłem ethernetem, włączyłem test i nie IP jest złe tylko bramka domyślna. Włączyłem
"połączenie
> lokalne 2", "szczegóły" i patrze, a tam nie ma wpisanego numeru bramki. Wiesz lub ktokolwiek

> wie co zrobić??

A udostępniłeś połączenie? Brama powinna być 192.168.0.1


A jak to włączyć? Bo nie mam pojęcia czy jest wł. czy wył. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2007 o 18:47, Ghoster7 napisał:

> A udostępniłeś połączenie? Brama powinna być 192.168.0.1

A jak to włączyć? Bo nie mam pojęcia czy jest wł. czy wył. :/


Jak sprawdzasz stan, to masz Właściwości. Tam masz Udostępnianie i zaznaczasz Zezwalaj innym użytkownikom sieci na łączenie się poprzez połączenie internetowe tego komputera. Przynajmniej tak na Viście jest. Nie wiem, czy to samo na XPku. Jeśli gadam głupoty, to niech mnie ktoś poprawi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2007 o 18:49, bojanzaw napisał:

Jak sprawdzasz stan, to masz Właściwości. Tam masz Udostępnianie i zaznaczasz Zezwalaj innym
użytkownikom sieci na łączenie się poprzez połączenie internetowe tego komputera. Przynajmniej
tak na Viście jest. Nie wiem, czy to samo na XPku. Jeśli gadam głupoty, to niech mnie ktoś
poprawi :P


Włączyłem co trzeba i pisze: "Pobieranie adresu sieciowego", czekam i pokazuje się Ograniczenie lub brak łączności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2007 o 19:04, Ghoster7 napisał:

Włączyłem co trzeba i pisze: "Pobieranie adresu sieciowego", czekam i pokazuje się Ograniczenie
lub brak łączności


PS jak to włącze to mi net się wiesza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2007 o 19:05, Ghoster7 napisał:

> Włączyłem co trzeba i pisze: "Pobieranie adresu sieciowego", czekam i pokazuje się Ograniczenie

> lub brak łączności

PS jak to włącze to mi net się wiesza...


To wróć do poprzednich ustawień. Wejdź jeszcze raz w połączenie lokalne i masz tam Protokół internetowy w wersji 4 (TCP/IPv4) (na obrazku pokazałem). Kliknij to i daj Właściwości. Twoim oczom ukaże się to, co na obrazku jest po lewej stronie. Ustaw IP tak jak ja mam, a DNSy weź ze Szczegółów... połączenia lokalnego (drugi obrazek)

20070919191513

20070919191526

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2007 o 19:15, bojanzaw napisał:

To wróć do poprzednich ustawień. Wejdź jeszcze raz w połączenie lokalne i masz tam Protokół
internetowy w wersji 4 (TCP/IPv4) (na obrazku pokazałem). Kliknij to i daj Właściwości. Twoim
oczom ukaże się to, co na obrazku jest po lewej stronie. Ustaw IP tak jak ja mam, a DNSy weź
ze Szczegółów... połączenia lokalnego (drugi obrazek)


OK wszystko się udało :D, ale... na xbox''ie nadal nie idzie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2007 o 19:24, bojanzaw napisał:

> ale... na xbox''ie nadal nie idzie :(

A co jest napisane?


IP Adress failed More info:Your console was unable to negotiate a lease with your DHCP server. Make sure that addresses are available on your server.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się