Michu94x

Konsole Wii, PlayStation, Xbox

23732 postów w tym temacie

Ciekawi mnie w jaki sposób wszyscy zaślepieni fanboye swoich konsol, czy to Wii, X360 czy PS3, będą się tłumaczyć, kiedy sprzedaż ich konsol będzie coraz gorsza. "Za rok wyjdą nowe gry, za dwa lata, za trzy i wtedy ta druga konsola się stoczy !1!!!". Nie mogę się doczekać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2007 o 15:12, Tomek1120 napisał:

Jak na razie to PS3 jest najsłabiej sprzedającą się konsolą. I niech tak zostanie :P

Szczerze to ja cie nie rozumiem, raz mowisz ze wolisz kompa od konsoli, raz ze chcesz miec PS3, a teraz konsoli ktora chciales miec zyczysz jak zle...zaraz powiesz ze wii jest kiepskie itd. moze zdecyduj sie co do swoich pogladow ok? A nie zmieniaj ich co 3 dni...
PS.to nie byl fanboyowski post jak cos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2007 o 15:18, WorldWar3PL napisał:

Ciekawi mnie w jaki sposób wszyscy zaślepieni fanboye swoich konsol, czy to Wii, X360 czy PS3,
będą się tłumaczyć, kiedy sprzedaż ich konsol będzie coraz gorsza. "Za rok wyjdą nowe gry,
za dwa lata, za trzy i wtedy ta druga konsola się stoczy !1!!!". Nie mogę się doczekać :)


Ja wiem, jak :p Za kilka lat wymówka fanboyów sony będzie taka: "w 2015 PS3 wygra!!!" [biorąc pod uwagę fakt, że M$ pewnikiem będzie już w kolejnej generacji :p]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2007 o 15:36, syriusz.b napisał:

Ja wiem, jak :p Za kilka lat wymówka fanboyów sony będzie taka: "w 2015 PS3 wygra!!!" [biorąc
pod uwagę fakt, że M$ pewnikiem będzie już w kolejnej generacji :p]

Może być też na odwrót - Sony potęga, M$ porażka. Albo obie zostaną pokonane przez Nintendo. Pewne jest jedno - tak czy siak fanboye mają przechlapane w najbliższym czasie, bo im się wymówki skończą : P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2007 o 15:38, WorldWar3PL napisał:

> Ja wiem, jak :p Za kilka lat wymówka fanboyów sony będzie taka: "w 2015 PS3 wygra!!!"
[biorąc
> pod uwagę fakt, że M$ pewnikiem będzie już w kolejnej generacji :p]
Może być też na odwrót - Sony potęga, M$ porażka. Albo obie zostaną pokonane przez Nintendo.
Pewne jest jedno - tak czy siak fanboye mają przechlapane w najbliższym czasie, bo im się wymówki
skończą : P


dobry fanboy zawsze znajdzie wymówkę. Wiecznym hasłem jest "PS3 ssie pauke", albo "W PS3 to się chleb chowa!" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2007 o 15:47, Tomek1120 napisał:

Chciałem mieć ale gdy zobaczyłem Te Heavenly Sword, Tekken itp. to mi się odechciało


Haha, normalnie padłem :D
Uważasz, że Tekken i Heavenly Sword to słabe gry? A co według ciebie jest dobre? Maluch Racer?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2007 o 15:47, Tomek1120 napisał:

Chciałem mieć ale gdy zobaczyłem Te Heavenly Sword, Tekken itp. to mi się odechciało. Xbox
się przegrzewa a Wii ma słabą grafikę.


Xbox już się nie przegrzewa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2007 o 14:52, Mateusz9214 napisał:

to prawda...jedynie dlaczego warto kupic x0 to jak narazie halo 3 i crackdown i jeszcze moze
fable 2 (tylko ciekawe jakie to bedzie)


Buahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahhahahahahahaa xDDDDDDDDDDDDDDDDDD Crackdown - gra max 7/10 jak dla mnie. Halo 3 prawda - zmiecie resztę. Ale zastanów się trochę zanim coś napiszesz. Gears of War, Forza 2, Lost Planet - o tych produkcjach ci się zapomniało. Napiszę w twoim stylu - PS3 warto kupić tylko dla takich gier jak:

- oj, nie ma ;(

Ty i twój kolega master matrox jesteście tak obeznani w świecie next-genów, że nie potrzebujecie sięgać do innych mediów i sprawdzić cokolwiek. Do tego ten drugi nie ma żadnego next-gena, co jest najśmieszniejsze w tym wszystkim xD

pzdr ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2007 o 15:49, master matrox napisał:

> Chciałem mieć ale gdy zobaczyłem Te Heavenly Sword, Tekken itp. to mi się odechciało

Haha, normalnie padłem :D


To już wiem czemu takie głupoty zawsze piszesz ^_^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2007 o 15:59, bojanzaw napisał:

- gra max 7/10 jak dla mnie. Halo 3 prawda - zmiecie resztę. Ale zastanów się trochę zanim
coś napiszesz. Gears of War, Forza 2, Lost Planet - o tych produkcjach ci się zapomniało. Napiszę
w twoim stylu - PS3 warto kupić tylko dla takich gier jak [...]

Mam iksa, ale muszę stanąć po stronie PS3, bo napisałeś bezsensownie. Gier na PS3 jest już sporo i będzie mnóstwo. Gier na X360 jest ciut więcej i będzie więcej. Obie konsole mają równe szanse. Dlaczego tak jedziesz po PS3.. ? Chciałbym bardzo zobaczyć Motostorma, Resistance czy Little Big Planet, ale wiem, że PS''owcy nie dostaną Girsów, PGR''a czy Forzy. Wyluzuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2007 o 16:00, bojanzaw napisał:

> > Chciałem mieć ale gdy zobaczyłem Te Heavenly Sword, Tekken itp. to mi się odechciało

>
> Haha, normalnie padłem :D

To już wiem czemu takie głupoty zawsze piszesz ^_^


uderz w stół, a nożyce się odezwą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2007 o 15:47, Tomek1120 napisał:

Xbox się przegrzewa


Tak, a na dodatek niektóre egzemplarze w wyniku samozapłonu mogą się spalić podczas intensywnej gry. Jeżeli nie zrozumiałeś ironii, to napiszę jaśniej: nie słuchaj propagandowych hasełek wygłaszanych przez fanboyów Sony...

>a Wii ma słabą grafikę.

Grafika nie jest najważniejsza ;P

@master matrox

Bijatyki nie muszą się podobać każdemu i znam wielu ludzi, którzy nie przepadają za mordobiciami (np. ja ;P). Co do Heavenly Sword, to nie uznałbym tej gry za jakąś przekozacką produkcję, bo zbiera ona bardzo różne noty w reckach - np. taki IGN ocenił HS na 70/100, co nie uważam za jakiś rewelacyjny wynik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2007 o 15:49, master matrox napisał:

> Chciałem mieć ale gdy zobaczyłem Te Heavenly Sword, Tekken itp. to mi się odechciało

Haha, normalnie padłem :D
Uważasz, że Tekken i Heavenly Sword to słabe gry? A co według ciebie jest dobre? Maluch Racer?

Nie lubię nawalanek. Jedyna fajna gra to Gran Turismo ale nie będę kupować PS3 dla jednej gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2007 o 16:05, WorldWar3PL napisał:

Mam iksa, ale muszę stanąć po stronie PS3, bo napisałeś bezsensownie. Gier na PS3 jest już
sporo i będzie mnóstwo. Gier na X360 jest ciut więcej i będzie więcej.
Chciałbym bardzo zobaczyć Motostorma, Resistance czy
Little Big Planet, ale wiem, że PS''owcy nie dostaną Girsów, PGR''a czy Forzy. Wyluzuj.


Grałem we wszystkie te gry, które wypisałem. To jest moja ocena. Koleś mnie po prostu wkurza cały czas, więc się nie dziw, że tak piszę.

Dnia 15.09.2007 o 16:05, WorldWar3PL napisał:

Obie konsole mają równe szanse.


Wytłumacz to matroxowi -_-''

Dnia 15.09.2007 o 16:05, WorldWar3PL napisał:

Dlaczego tak jedziesz po PS3.. ?


Nie zauważyłeś, że chłopak cały czas się podnieca tym PS3, jedzie po Xie, a ani tego, ani tego nie ma -.- Nienormalne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2007 o 15:59, bojanzaw napisał:

> to prawda...jedynie dlaczego warto kupic x0 to jak narazie halo 3 i crackdown i jeszcze
moze
> fable 2 (tylko ciekawe jakie to bedzie)

Buahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahhahahahahahaa xDDDDDDDDDDDDDDDDDD Crackdown
- gra max 7/10 jak dla mnie. Halo 3 prawda - zmiecie resztę. Ale zastanów się trochę zanim
coś napiszesz. Gears of War, Forza 2, Lost Planet - o tych produkcjach ci się zapomniało. Napiszę


Po pierwsze GoW wychodzi na PC wiec po co mam kupowac 2 konsole zeby sobie w niego pograć? Forza 2 mnie nie interesuje, bo nie interesuje sie symulatorami(choc zdarzaja sie wyjatki) Lost Planet tez wychodzi na PC wiec po co sie odzywasz jak ty sie nie znasz rzucajac tytulami ktore praktycznie wyjda na pc no moze za wyjatkiem Forzy 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2007 o 16:18, Mateusz9214 napisał:

Po pierwsze GoW wychodzi na PC wiec po co mam kupowac 2 konsole zeby sobie w niego pograć?


To kup kompa, zobaczymy co ci taniej wyjdzie ;)

Dnia 15.09.2007 o 16:18, Mateusz9214 napisał:

Forza 2 mnie nie interesuje, bo nie interesuje sie symulatorami(choc zdarzaja sie wyjatki)


Ale GT5 to dla ciebie boska gra, przy której byś nawet się (wiadomo co) -_-'' O ile potrafisz...

Dnia 15.09.2007 o 16:18, Mateusz9214 napisał:

Lost Planet tez wychodzi na PC wiec po co sie odzywasz jak ty sie nie znasz rzucajac tytulami
ktore praktycznie wyjda na pc no moze za wyjatkiem Forzy 2.


A wiesz, co to time-exclusive, dzieciątko? ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.09.2007 o 16:24, bojanzaw napisał:

> Forza 2 mnie nie interesuje, bo nie interesuje sie symulatorami(choc zdarzaja sie wyjatki)

Ale GT5 to dla ciebie boska gra, przy której byś nawet się (wiadomo co) -_-'' O ile potrafisz...

Narazie to ja o GT5 nie mysle (choc moze w GT5 Prologue zagram) bo mam ciekawsze gry w planie, a ze nie przerabiam konsoli to nie zagram we wszystko wiec musze planowac zakupy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2007 o 16:18, Mateusz9214 napisał:

Po pierwsze GoW wychodzi na PC wiec po co mam kupowac 2 konsole zeby sobie w niego pograć?
Forza 2 mnie nie interesuje, bo nie interesuje sie symulatorami(choc zdarzaja sie wyjatki)
Lost Planet tez wychodzi na PC wiec po co sie odzywasz jak ty sie nie znasz rzucajac tytulami
ktore praktycznie wyjda na pc no moze za wyjatkiem Forzy 2.


Pisząc o grach, dla których warto zakupić jakąś konsolę, powinieneś wymieniać te najlepiej oceniane. Wspomniałeś o Crackdownie - okej, całkiem fajna gra, ale zdecydowanie nie jest ona system-sellerem; ot, zwykła, przeciętna produkcja. GoW i LP - owszem, wychodzą na peceta, ale pomyśl, jak potężny komputer trzeba mieć, by móc w nie bezproblemowo zagrać. Co do Forzy 2 - fakt, że Cię nie ona interesuje nie znaczy, że nie powinieneś o niej wspomnieć przy wymienianiu najlepszych gier na Xboxa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się