Michu94x

Konsole Wii, PlayStation, Xbox

23732 postów w tym temacie

przeczytałem tego newsa o tym że MS robi już następce X360 a miałem właśnie kupować Xboxa 360 i mam pytanie jak myślicie czy opłaca sie teraz kupić xbox360 czy PS3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2008 o 02:14, MeroZero napisał:

Co o tym sądzicie?


eee, że Microsoft sobie poradził z problemem i masz przestarzałe info?

tak poza tym w poprzednim poście wypisałeś twoje ulubione gry na X0, z których nie wszystkie są na rynku - grałeś w nie, że to twoje ulubione?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2008 o 12:36, Steel Dogg napisał:

przeczytałem tego newsa o tym że MS robi już następce X360 a miałem właśnie kupować Xboxa 360
i mam pytanie jak myślicie czy opłaca sie teraz kupić xbox360 czy PS3


oł maj gad...
1. Były tam jakieś pewne informacje, czy tylko plotki i ploteczki - no właśnie...
2. To, że planuje się tytuły startowe już teraz to normalka - tylko zazwyczaj się tym nie chwali, bo właśnie wtedy wyskakują podobne (moim zdaniem głupie) posty i obawy, jak te, co ty napisałeś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, mam niejasne przeczucie, że do końca tego roku Sony też ogłosi prace nad nowym PS4. Co faktu nie zmienia, że zanim będzie premiera, hoho, trochę wody w Wiśle spłynie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wbrew pozorom konsola 100% jeszcze nie osiągnęła (pomimo, iż niektóry się przy tym upierają), a poza tym aktualnie jest przed PS3 w wojnie konsol. Sytuacja naturalnie może się zmienić, ale wypuszczanie kolejnego iksa byłoby posunięciem co najmniej głupim. Microsoft zrozumiał, że X1 padł tylko dlatego, że po roku-dwóch po prostu o nim zapomnieli - zapowiedzieli, że nie dopuszczą do podobnej sytuacji i o swoje walczyć będą, co na razie im świetnie wychodzi. Cóż, zobaczymy później, czy M$ nie rzuca słów na wiatr...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2008 o 12:47, Sephirath napisał:

Wiesz, mam niejasne przeczucie, że do końca tego roku Sony też ogłosi prace nad nowym PS4.


nie będzie tak, bo Sony jeszcze nie pokazało co to 4D (bodajże Kaz to obiecywał) :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Was is das 4D? :)

@WorldWar3PL - Wiesz, zarówno Sony''emu jak i M$ ta wojna konsol przynosi tylko korzyści. I jedni i drudzy są w ogromnym progresie. Nic, tylko czekać i się cieszyć, zarówno posiadacze PS3 jak i Xa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2008 o 12:55, Sephirath napisał:

Was is das 4D? :)

wielki Kaz od zawsze kojarzony z PlayStation przed premierą mówił, że PS3 pokaże 4D (coś po 3D chyba :p) i że ludzie będą brali nadgodziny by zarobić na nowego Playa <--- do tego pory się z tego śmieje ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2008 o 13:17, syriusz.b napisał:

wielki Kaz od zawsze kojarzony z PlayStation przed premierą mówił, że PS3 pokaże 4D (coś po
3D chyba :p) i że ludzie będą brali nadgodziny by zarobić na nowego Playa <--- do tego pory
się z tego śmieje ;p

Lawl? Nie, nie słyszałem o tym ;P

Mi tam wystarczy to na dzisiejszy ranek - http://pl.youtube.com/watch?v=pMur1QKO3GI - mniam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2008 o 12:47, Sephirath napisał:

Wiesz, mam niejasne przeczucie, że do końca tego roku Sony też ogłosi prace nad nowym PS4.
Co faktu nie zmienia, że zanim będzie premiera, hoho, trochę wody w Wiśle spłynie ;)


Dokładnie...
W sumie to producenci (Sony oraz M$) na pewno w jakimś stopniu już planują kolejną konsole, ale są to na pewno dalekie plany. Zapewne około 6-7 lat po premierze PS3 powstanie PS4 :) PSX miał premierę w 1994 roku, a PS2 było już w 2000 roku, PS3 w 2006 roku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2008 o 12:36, Steel Dogg napisał:

przeczytałem tego newsa o tym że MS robi już następce X360 a miałem właśnie kupować Xboxa 360
i mam pytanie jak myślicie czy opłaca sie teraz kupić xbox360 czy PS3


czlowieku, dzis to nawet stare PS2 oplaca kupic (tona swietnych gier + mega niska cena) a co dopiero konsole najnowszej generacji. zanim wyjda nastepcy dzisiejszych konsolek mina co najmniej 2-3 lata a do tego trzeba doliczyc spokojnie jeszcze jeden roczek, przez ktory na kazdej z nowych platform jest zawsze biednie (a cena jest najwyzsza)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak ja zaluje ze sprzedalem w wakacje swoje kochane PS2 :( tak bym teraz pogral w Burnouta ,SSXa ,Spartana Metal Gear Solida czy God of War ;( Nigdy zadna gra na PCie nie dala mi takiej satysfakcji z gry jak wciagajace tytuly na konsoli.Co mi zastapi Shadow of the Collossus czy ICO ? Nic .Jednak gry na konsole maja glebie ,sa naprawde prawdziwymi dopracowanymi grami z jajem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie dla posiadaczy gry skate. Czytałem, że tam się głównie gra gałkami analogowymi, mógłby mi to ktoś dokładniej opisać, trudne jest wykonanie tricku i najważniejsze: czy tam można robić długie i niewykonalne combosy przez całą planszę jak w grach Tony Hawk''s X X?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grałem w demo. Wykonanie tricku z początku jest dosyć trudne, ale w miarę gry można nabrać wprawy - nie oznacza to oczywiście, że później będzie łatwo. Dochodzą nowe tricki, przy których dwoimy się i troimy, by nie spaść z deskorolki.
Co do długich i niewykonalnych combosów - takich rzeczy raczej w tej grze nie uświadczysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To gra realistyczna, a Tony do takowych się nie zalicza.
Aby robić tricki liczy się nawet najmniejsze wychylenie gałki, każdy stopień to inny trick Ci wyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2008 o 13:42, Dominik000 napisał:

Mam pytanie dla posiadaczy gry skate. Czytałem, że tam się głównie gra gałkami analogowymi,
mógłby mi to ktoś dokładniej opisać, trudne jest wykonanie tricku i najważniejsze: czy
tam można robić długie i niewykonalne combosy przez całą planszę
jak w grach Tony Hawk''s
X X?

Jesli cos jest fizycznie niemozliwe w prawdziwym zyciu w grze rowniez jest nie do wykonania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Zapewne około 6-7 lat po premierze PS3 powstanie PS4 :) PSX

Dnia 05.01.2008 o 13:26, master matrox napisał:

miał premierę w 1994 roku, a PS2 było już w 2000 roku, PS3 w 2006 roku :)

NO NIEEE, znowu 2012 ;D

@jackass - Review Territory :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się