Michu94x

Konsole Wii, PlayStation, Xbox

23732 postów w tym temacie

Dnia 05.01.2008 o 13:54, Sephirath napisał:

@jackass - Review Territory :>

Hę ? Co to znaczy ?Nie oglądam tego programu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2008 o 13:58, jackass napisał:

> @jackass - Review Territory :>
Hę ? Co to znaczy ?Nie oglądam tego programu

Dokładnie tak samo tam ujęto odpowiedź:
"Jesli cos jest fizycznie niemozliwe w prawdziwym zyciu w grze rowniez jest nie do wykonania".

A gra faktycznie jest trudna, szczególnie mnie trafia wywalanie się przy krawężnikach, w Tonym problemu nie było :P (grałem parę godzin raptem, ale zdanie sobie niejako wyrobiłem ;>)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2008 o 14:02, Sephirath napisał:

> > @jackass - Review Territory :>
> Hę ? Co to znaczy ?Nie oglądam tego programu
Dokładnie tak samo tam ujęto odpowiedź:
"Jesli cos jest fizycznie niemozliwe w prawdziwym zyciu w grze rowniez jest nie do wykonania".

hahahaha niemożliwe ,że to samo powiedzieli co ja :D napewno nie słowo w słowo ,chociaż to stwierdzenie najbardziej do tej gry pasuje.A który z tych cieci malinowych to powiedział ?

Dnia 05.01.2008 o 14:02, Sephirath napisał:

A gra faktycznie jest trudna, szczególnie mnie trafia wywalanie się przy krawężnikach, w Tonym
problemu nie było :P (grałem parę godzin raptem, ale zdanie sobie niejako wyrobiłem ;>)

bo to jest symulacja skateboardingu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2008 o 13:50, jackass napisał:

> Mam pytanie dla posiadaczy gry skate. Czytałem, że tam się głównie gra gałkami analogowymi,

> mógłby mi to ktoś dokładniej opisać, trudne jest wykonanie tricku i najważniejsze: czy

> tam można robić długie i niewykonalne combosy przez całą planszę
jak w grach Tony
Hawk''s
> X X?
Jesli cos jest fizycznie niemozliwe w prawdziwym zyciu w grze rowniez jest nie do wykonania

Tak? To zeskocz mi ma deskorolce z board slide z pojedyńczej rurki z kick flipem na hand standa. Przecież co co w grze możliwe to i w życiu jest możliwe według ciebie. Albo wpakuj komuś dziesięć kilek w klatkę i zobaczysz czy przeżyje, bo GTA przeżyje. Bez urazy po prostu uświadamiam ci twój błąd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2008 o 14:07, Dominik000 napisał:

Bez urazy po prostu uświadamiam ci twój błąd.


Błąd w rozumowaniu, to ja u ciebie widze. Zdanie jackassa w tym wypadku jak najbardziej pasuje do tej jednej, okreslonej gry. Wystarczy troszkę pomyśleć. <;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miłosz. Strasznie ich lubię ;-)

A z tą symulacją bym nie przesadzał, bo też ma od jasnej anielki śmiesznych uproszczeń. Nie dla mnie jednakowoż, ja gram, aby się pobawić, nie dla wytrenowania dechy. Jakbym miał taką potrzebę to bym sprzedał parę gier i kupił se po prostu deskę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2008 o 14:07, Dominik000 napisał:

> Jesli cos jest fizycznie niemozliwe w prawdziwym zyciu w grze rowniez jest nie do wykonania

Tak? To zeskocz mi ma deskorolce z board slide z pojedyńczej rurki z kick flipem na hand standa.
Przecież co co w grze możliwe to i w życiu jest możliwe według ciebie. Albo wpakuj komuś dziesięć
kilek w klatkę i zobaczysz czy przeżyje, bo GTA przeżyje. Bez urazy po prostu uświadamiam ci
twój błąd.

nie czepiaj sie szczegolow .Gra to gra i nic nie tyczy sie w 100% reguly a wyjatki ja potwierdzaja madralo.Odpowiadalem ci an Twoje pytanie a teraz widze ze ejszcze sie czepiasz bo i tak znales na nie odpowiedz.Ja pisalem konkretnie o grze SKATE a nie o grach GTA i innych .Czytaj ze zrozumieneim a nie wytykaj mi bledow.A trick przez Ciebie opisany jest w SKATE NIE-MOZL-IWY bo fizycznie nie da sie go zrobic wiec powtarzam abys zrozumial CZAYTAJ ZE ZROZUMIENIEM MĄDRA GŁOWO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2008 o 14:17, Łeber napisał:

Oglądałeś wczoraj? Bodajże był Assassin''s Creed i Uncharted. Spoko gry dali, było "krytycznie"

Jasne, że oglądąłem. Ale w Sylwka była premiera. EOT :)

Uncharted jest rewelacyjny. IMO szkoda, że go nie lansują jako system-sellera. Wsparło by to sprzedaż. Sony jakoś na razie nie postanawia stawiać na exclusive''y tylko na multiplatformy i swój OS. Cóż, ale "niebawem" Home oraz LBP. To będzie coś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2008 o 14:13, Sephirath napisał:

Miłosz. Strasznie ich lubię ;-)

Miłosz akurat jest spoko bo gosc jest inteligentny tego drugiego nie czaje wogole :/zachowuje sie jak 14 letni dzieciak ktory jest no-lifem jarajac sie ciagle grami i chlonac wszystko co z nimi zwiazane .Czeste jego angielskie odzywki o tym swiadcza .Milosz z kolei jest psychologiem biznesu i naprawde zna sie na tym o czym mowi i ma pojecie w wielu dziedzinach .To akurat gosc ktoregos szanuje

Dnia 05.01.2008 o 14:13, Sephirath napisał:

A z tą symulacją bym nie przesadzał, bo też ma od jasnej anielki śmiesznych uproszczeń.

No wiadomo to tylko gra ,ktora ma sprawiac przyjemnosc i trafic do milionow a nie jednostek :) Niemniej ejdnak jest wymagająca i trzeba planować ruchy a nie naciskac po kolei szereg kombinacji przyciskow na pale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2008 o 14:22, Sephirath napisał:

> Oglądałeś wczoraj? Bodajże był Assassin''s Creed i Uncharted. Spoko gry dali, było "krytycznie"

Jasne, że oglądąłem. Ale w Sylwka była premiera. EOT :)

Twoja stara gra w Crysisa :p - teraz EOT :) (btw. <--- to hasło mnie rozwaliło :p)

Dnia 05.01.2008 o 14:22, Sephirath napisał:

Uncharted jest rewelacyjny. IMO szkoda, że go nie lansują jako system-sellera. Wsparło by to sprzedaż. Sony
jakoś na razie nie postanawia stawiać na exclusive''y tylko na multiplatformy i swój OS. Cóż, ale "niebawem" Home > oraz LBP. To będzie coś :)

dla tych, co lubią Simsy - tak to będzie coś :) (mówię o Home)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2008 o 14:23, jackass napisał:

Milosz z kolei jest psychologiem
biznesu i naprawde zna sie na tym o czym mowi i ma pojecie w wielu dziedzinach .To akurat gosc
ktoregos szanuje


jeśli mamy oceniać ich zachowanie to właśnie Miłosz (to ten od konsol, gościu z Neo +) zachowuje się jak 14 latek :), ale dobra EOT!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2008 o 14:23, jackass napisał:

No wiadomo to tylko gra ,ktora ma sprawiac przyjemnosc i trafic do milionow a nie jednostek
:) Niemniej ejdnak jest wymagająca i trzeba planować ruchy a nie naciskac po kolei szereg
kombinacji przyciskow na pale

Dokładnie :) Doceniam tytuł, po prostu nie dla mnie :p

@syriusz.b -> Wiesz, z powodu darmowości Home''a (przynajmniej względnej) to naprawdę może być COŚ :)

A plotki o WoWie na multiplatformy niestety ucichły :p

Przydałoby się jakieś current-gen MMO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niekoniecznie lepszy. W sumie powiedział bym, że net w PS3 jest lepszy, bo masz za darmo grę online i masz wyszukiwarkę stron. A XboxLive- bulisz 70 zyka na 3 miechy i w konsoli nie masz wyszukiwarki stron internetowych.
Ale generalnie PSN i XboxLive pozwala na grę online.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2008 o 14:42, Łeber napisał:

Niekoniecznie lepszy. W sumie powiedział bym, że net w PS3 jest lepszy, bo masz za darmo grę
online i masz wyszukiwarkę stron. A XboxLive- bulisz 70 zyka na 3 miechy i w konsoli nie masz
wyszukiwarki stron internetowych.
Ale generalnie PSN i XboxLive pozwala na grę online.

ale ja proszę wytłumacz mi czemu mówi się że xbox live i marketplace bija na głowe pss, psh, psn?
jakieś funkcje inne ma xl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2008 o 14:16, jackass napisał:

> > Jesli cos jest fizycznie niemozliwe w prawdziwym zyciu w grze rowniez jest nie do
wykonania
>
> Tak? To zeskocz mi ma deskorolce z board slide z pojedyńczej rurki z kick flipem na hand
standa.
> Przecież co co w grze możliwe to i w życiu jest możliwe według ciebie. Albo wpakuj komuś
dziesięć
> kilek w klatkę i zobaczysz czy przeżyje, bo GTA przeżyje. Bez urazy po prostu uświadamiam
ci
> twój błąd.
nie czepiaj sie szczegolow .Gra to gra i nic nie tyczy sie w 100% reguly a wyjatki ja potwierdzaja
madralo.Odpowiadalem ci an Twoje pytanie a teraz widze ze ejszcze sie czepiasz bo i tak znales
na nie odpowiedz.Ja pisalem konkretnie o grze SKATE a nie o grach GTA i innych .Czytaj ze zrozumieneim
a nie wytykaj mi bledow.A trick przez Ciebie opisany jest w SKATE NIE-MOZL-IWY bo fizycznie
nie da sie go zrobic wiec powtarzam abys zrozumial CZAYTAJ ZE ZROZUMIENIEM MĄDRA GŁOWO

Dobra, myślałem, że twoje zdanie "Jesli cos jest fizycznie niemozliwe w prawdziwym zyciu w grze rowniez jest nie do wykonania" tyczy się ogólnie do gier a nie wyłącznie tylko do SKATE. Teraz już wiem, dzięki za odpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2008 o 14:43, fifa088 napisał:

> Niekoniecznie lepszy. W sumie powiedział bym, że net w PS3 jest lepszy, bo masz za darmo
grę
> online i masz wyszukiwarkę stron. A XboxLive- bulisz 70 zyka na 3 miechy i w konsoli nie
masz
> wyszukiwarki stron internetowych.
> Ale generalnie PSN i XboxLive pozwala na grę online.
ale ja proszę wytłumacz mi czemu mówi się że xbox live i marketplace bija na głowe pss, psh,
psn?
jakieś funkcje inne ma xl?

Bo Xbox Live istnieje juz od kilku lat i ma wiele milionow ludzi zyjacych w spoelcznosci .Mozna grac ,porozumiewac sie z innymi graczami ,tworzyc wizytowki gdzie widzisz w co graja twoi znajomi ,mozesz zostawic im wiadomosc ,zbierasz achievementy z gier i stajesz sie ich hunterem probujac pobic swoich kolegow ,sciagac gry z Arcade i itemy z Marketplace .XL! to najwiekszy plus Xa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się