Michu94x

Konsole Wii, PlayStation, Xbox

23732 postów w tym temacie

Dla właścicieli PS3. Mam ofertę: The Darknes + Call of Duty 3. Gry w stanie idealnym, posiadają pudełka i instrukcje, ale jakoś mi się nie spodobały. Cena jest do uzgodnienia, mogę sprzedać jedną albo dwie gry. Cała transakcja oczywiście na allegro. Mogę przesłać dokładne zdjęcia na emaila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2008 o 22:49, Blantman napisał:

> > Masz juz DMC 4 skad xD?
>
> allegro :) Burnout Paradise też już jest do kupienia, a premiera jutro...
Burnouta to ja dziś już dostałem i to z gram.pl :) więc to żądna okazja :)

Za to to że burnouta można było już kupić ponad 2 tygodnie temu to była okazja :) tyż na allegro
i cena nawet czasem oscylowała w granicach 90-110 zł (ale to wersja goła czyli same dvd z grą
<-- oczywiście w pełni legalny oryginał)


ale mi właśnie chodziło oto, że już od dawna jest - i jak dobrze poszukałeś nowy z plombą M$ :) Szukajcie, a znajdziecie... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2008 o 08:23, Dincooo napisał:

http://polygamia.pl/ps3-przegoni-360-tego-lata-w-europie#more-9126

Może Microsoft zauważy to i wprowadzi do większej ilości krajów Xbox Live! w celu promowania
konsolki?
Swoją drogą, nie wiedziałem, że PlayStation 3 tak dobrze sobie radzi w Europie.

pozdrawiam


hehe - tylko w Europie :D A to nie jest główny rynek... USA to strefa X360, a jak wiemy jest to baaardzooo duży kraj, w Japonii prowadzi Wii, potem długo długo nic i jest PS3, a za nim malutkie X360, a w Europie jest... hmm dziwnie, bo Sony ma tu przewagę nie konsolą, a tym że to marka PlayStation... - i tak sumując wygrywa Wii, a co do walki X360 vs. PS3 to jak narazie ten pierwszy górą, drugi go goni, ale jeśli M$ poprawi "kondycję" w Japonii, a ma wyjść przecież Lost Odyssey to może uciec znów Sony na jakiś czas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2008 o 08:23, Dincooo napisał:

Może Microsoft zauważy to i wprowadzi do większej ilości krajów Xbox Live! w celu promowania konsolki?


A to chyba nie ma nic do rzeczy, bo wszyscy w Polsce, którzy chcą korzystać z LIVE''a i tak nie mają problemu, bo rejestrują się na zagranicę. To oczywiste, że oficjalne wprowadzenie usługi przy odpowiednim wsparciu reklamowym zwiększyłoby sprzedaż konsoli, ale czy my aż tak chłonnym rynkiem jesteśmy jak zachód Europy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A propos sprzedaży konsol.
Pamiętajmy, że ludzie cały czas posiadają konsolę (chyba, że komuś sprzedadzą), więc trudno, żeby sprzedaż rosła i rosła w nieskończoność, hm? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2008 o 10:09, WorldWar3PL napisał:

A propos sprzedaży konsol.
Pamiętajmy, że ludzie cały czas posiadają konsolę (chyba, że komuś sprzedadzą), więc trudno,
żeby sprzedaż rosła i rosła w nieskończoność, hm? ;-)


Zauważ jednak, że takie PlayStation 2 sprzedało się w ponad 120 milionach egzemplarzy (czyli około 3 razy tyle co wszystkie next-geny razem wzięte) i co ciekawe, nadal bardzo dobrze się sprzedaje - aktualnych liczb pod ręką nie mam, ale zwykle są to ilości porównywalne z nowszą generacją konsol. Tak więc potencjalnych kupców na Wii, X360 i PS3 jest jeszcze sporo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2008 o 21:05, Tomek1120 napisał:

Wie ktoś może o co będzie chodzić w tej grze "Africa" na PS3?

Jeśli sie dobrze orientuje to gra będzie polegać na safari czyli robienia zdjęci zwierzętom afrykańskim jak i zwiedzaniu tego kontynentu... chyba warto będzie to kupić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2008 o 08:23, Dincooo napisał:

http://polygamia.pl/ps3-przegoni-360-tego-lata-w-europie#more-9126

Może Microsoft zauważy to i wprowadzi do większej ilości krajów Xbox Live! w celu promowania
konsolki?
Swoją drogą, nie wiedziałem, że PlayStation 3 tak dobrze sobie radzi w Europie.


No cóż, moim zdaniem tak się stanie :)

I nie piszę to z tego względu, że chciałbym kupić Playstation 3. Po prostu wszystkie "znaki na niebie i ziemi" wskazują na to. Nie ma się co oszukiwać, ale w tym roku będzie istna lawina świetnych gier na tą konsolę, poza tym moim zdaniem jesienią możemy spodziewać się jakiejś obniżki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2008 o 08:27, syriusz.b napisał:

> http://polygamia.pl/ps3-przegoni-360-tego-lata-w-europie#more-9126
>
> Może Microsoft zauważy to i wprowadzi do większej ilości krajów Xbox Live! w celu promowania

> konsolki?
> Swoją drogą, nie wiedziałem, że PlayStation 3 tak dobrze sobie radzi w Europie.
>
> pozdrawiam

hehe - tylko w Europie :D A to nie jest główny rynek... USA to strefa X360, a jak wiemy jest
to baaardzooo duży kraj, w Japonii prowadzi Wii, potem długo długo nic i jest PS3, a za nim
malutkie X360, a w Europie jest... hmm dziwnie, bo Sony ma tu przewagę nie konsolą, a tym że
to marka PlayStation... - i tak sumując wygrywa Wii, a co do walki X360 vs. PS3 to jak narazie
ten pierwszy górą, drugi go goni, ale jeśli M$ poprawi "kondycję" w Japonii, a ma wyjść przecież
Lost Odyssey to może uciec znów Sony na jakiś czas :)


Tak naprawdę w Japoni prowadzi DS potem Wii potem PS3 :D a w europie to już od dawna było wiadomo ze wygrać będzie PS3 jak sam powiedziałeś marka :P
A co do LO to gra mi sie podoba, ale chyba famitsu słabo ja oceniło na 33/40 wiec trochę słabo bo ja sam dałbym 36,37/40 bo o mało co nie kupiłbym X0 dla tej gry... Ale szczerze to już X0 nie ucieknie nie przy tych exclusivach Sony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam x360 i jestem bardzo zadowolony bardzo fajnie się gra :)
tylko miałem zamiar kupić jedną konsole bo chce się na niej skupić to znaczy
2 pady, akcesoria itp... gry
ale mam ochotę na ps3 :( bo jak zobaczyłem to: http://www.gametrailers.com/player/10420.html?type=mov
jak myślcie warto kupić ps3? bo trudno by mi było wtedy skupić się na 2 konsolach ale jokoś :P
a jak nie to lost odysey mi może zastąpi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2008 o 00:55, penny napisał:

ty no, sorry, statystyki akurat uczyłem się więcej niż bym chciał, ale nie czaję co chciałeś
tym zdaniem powiedzieć :/


to, ze "moje" doswiadczenie z probami oszustwa ze strony sprzedawcy na allegro to w 100% uzytkownicy z 1000+ pozytywnych komentarzy. Wiec badz laskaw mi nie wmawiac, ze tylko nowi allegrowicze oszukuja...

Dnia 25.01.2008 o 00:55, penny napisał:


co do reszty, jak dla mnie twoje teorie są ''lekko'' naciągane ;)


zadzwon do BSA i powiedz im, ze ich teorie nt. poziomu piractwa w Polsce sa "lekko" naciagane. Albo po prostu zdejmij konskie okulary i zastanow sie, skad na allegro gry w cenach srednio o 100zl nizszych, niz w oficjalnej dystrybucji. Dla mnie naciaganymi teoriami jest, ze ktos sciaga plyty z UK, restauruje je do poziomu "nowek" (lacznie z poligrafia!) i opycha za pol ceny na allegro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2008 o 06:17, Łeber napisał:

Zadzwoni do Ciebie i się umówi a odpowiednią godzinę, wtedy będziesz mógł paczkę odebrać.

ale ja nie chcę tego odbierać bo już czekam ponad dwa tygodnie na przesyłkę i nic nie widać :(
a zamówiłem w ultimie pocztą polską ale oni i tak zawsze mi przyślą kuriera :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zobaczymy za prawie 3 miechy, czy gra była warta takiej kasy. Dziwne to w sumie, bo GTA od części III było gniotem, no może nie gniotem, ale taką średnią grą. Pełno bugów itp, a w to to i tak wiele osób pyka... strasznie dziwne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się