Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nadchodzi Age of Empires III! Dowiedz się więcej o grze i wygraj super nagrody!

21 postów w tym temacie

Chamberlyn

Dla wszystkich oczekujących na polską premierą Age of Empires III mamy doskonałą wiadomość! Od dziś na stronie www.gram.pl rozpoczyna się cykl artykułów poświęconych różnym aspektom gry oraz wielki konkurs z atrakcyjnymi nagrodami.

Przeczytaj cały tekst "Nadchodzi Age of Empires III! Dowiedz się więcej o grze i wygraj super nagrody!" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2005 o 14:53, krzysiek-blitek napisał:

tak do preniery a ja już widzałem Age of emipers III w media markcie haha więc premiera już była ;-)

Po angielsku... polska premiera 1 grudnia ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

He he he!! Klawiature to już od dawna znam... mój kumpel się napalił strasznie na ten sprzęt więc pewnie sie też ucieszy z konkursu:P Popieram angielskie wersje... ale w polskiej cenie!! Niestet oryginalne wersje sprowadzane z zachodu są dużo droższe:/

A AoE III to przeciętny RTS i już:P Black & White 2 ciekawsze ^_^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

AoE III wymiata :) Każde AoE było bardzo fajne. Te prezentuje się bosko. Obcięto wiele czasochłonnych operacji co mi się podoba. Także interesuje mnie te ladderek który będzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2005 o 18:11, Dominix napisał:

ale byla to wersja pl? hmmm raczej nie, tu jest mowa o premierze polskiej wersji wiec radze czytac dokladniej :]


polska czy angielska - co za roznica? zenada jest to ze premiera nie jest jednoczesna :|
a szczytem absurdu w tej chwili jest sprawa civ 4...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

premiera jednoczesna to prawie nigdy nie jest... AoE III jest naprawdę ciekawe! i świetnie, że w ogóle wyjdzie zlokalizowane w przeciwieństwie do Civ4:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2005 o 14:53, krzysiek-blitek napisał:

tak do preniery a ja już widzałem Age of emipers III w media markcie haha więc premiera już była ;-)

Blefujesz,premiera jest w listopadzie,niemożliwe żeby przed premierą było w media,chyba ci sie coś przewidziało,albo przyśniło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2005 o 21:23, Modest-Vermin napisał:

AoE III wymiata :) Każde AoE było bardzo fajne. Te prezentuje się bosko. Obcięto wiele czasochłonnych operacji co mi się
podoba. Także interesuje mnie te ladderek który będzie :D


To się spotkamy :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2005 o 13:08, pajson napisał:

> tak do preniery a ja już widzałem Age of emipers III w media markcie haha więc premiera już była ;-)
Blefujesz,premiera
jest w listopadzie,niemożliwe żeby przed premierą było w media,chyba ci sie coś przewidziało,albo przyśniło.



Premiera Age of Empires III dla USA - 18 października
Premiera Age of Empires III dla Polski - grudnia, w częściowo polskiej wersji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2005 o 16:06, Modest-Vermin napisał:

> To się spotkamy :> >
Mnie szukaj na samej górze laddera :P Bo nie będe z schodził niżej :]


Nie no proste - będę patrzył, kto jest podemną :]


btw - a miałeś już jakieś doświadczenia z poprzednimi aoe3?
Mógłbyś mi dać znać na gg ( 3528178 ) albo na maila ( backside@sztab.com)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok, odezwe się :)
W serie AoE mam doświadczenie bo gram już kilka lat w nie. AoE3 wsumie wprowadza wiele nowych rozwiązan, zmian taktyk i uproszczeń ale łatwo się przystosowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować