Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Tydzień z Titan Quest - dzień piąty

44 postów w tym temacie

ej powiedzcie mi jakie połączenia jest najlepsze. Połączenia wojownika czyli WALKA z czym ?? z duchami z ogniem z ziemia z piorunami?? aaaaa pomocy bo nie wiem jak mam zacząć a nie chce grac pare razy jak w Diablo mam nadzieje że będzie mi sie fajnie grało zobzczymy co to wogóle jest. Przeszedłem Diablo II DS DS2 Sacreda i mam nadzieje że to tesh mi się uda :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2006 o 17:39, l33x napisał:

czy ktos moze mi pomoc i powiedziec jak mam przeniesc moje postacie (24 i 35 lvl) z wersji
ang do polskiej ? pomocy ... szkoda moich godzin grania :(

tylko nie mowcie ze sie nie da bo sie zalamie


Heh, widzę że nie jestem osamotniony, też gralem w wersje angielską i save''y z niej poprostu nie dzialają z polską edycją (próbowalem już kopiować wszystkie pliki,pojedyńcze, sprawdzania rozmiarów plików itd i jak narazie nic mi się nie udało wskurać) nie wiem zresztą dlaczego, wersje angielską miałem spatchowaną do wersji 1.11 i mimo że wersja polska z angielską się zgadza to i tak save''y nie chcą zadzialać:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam pytanko czy nieda sie tu nieklikac po kilka razy by zmieniac cel tak jak np. było w sacredzie trzymałes lew.przycisk a wokuł ciebie było ogrom przeciwników i wtedy niemusiałes tak jak w titan naciskac z osobna na karzdego po koleji da sie to jakos zmienic ?????? :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2006 o 22:06, Dawid.Sz.18 napisał:

mam pytanko czy nieda sie tu nieklikac po kilka razy by zmieniac cel tak jak np. było w sacredzie
trzymałes lew.przycisk a wokuł ciebie było ogrom przeciwników i wtedy niemusiałes tak jak w
titan naciskac z osobna na karzdego po koleji da sie to jakos zmienic ?????? :/


No właśnie też mam ten ból, bo Sacreda męczyłem i wystarczyło raz najechać a postać już sama klepała stworki tak długo, aż zabiła wszystkie. Tu tego nie ma i to bardzo szkoda, bo taki system byłby znacznie prostszy. Każdego przeciwnika musisz osobno kliknąć (chyba, ze celujesz magiem lub łucznikiem w jakiegoś innego łucznika a na lini stanie Ci ktoś inny, wtedy najpierw zginie ten pierwszy, a dopiero potem łucznik bez konieczności klikania - ale i tak rozwiązana to gorzej)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kurwa no tak myslałem teraz mnie to wkur... zaprzeproszeniem kurde niemogli tego normalnie zrobic i tak by było fajnie coza shit kurde odechciało mi sie przez to grac ciągłe klikanie :(( hm.. ale zawsze cos nowego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2006 o 18:40, Sejf napisał:

Grę zamówiłem kurierem, miała dojść dzisiaj, nic z tego. Widać jako jedyny jej nie dostałem
w terminie. Nie po raz pierwszy zresztą. Państwo wysłali grę w terminie, to Masterlink jak
zwykle daje ciała. Naprawdę pogratulować świetnego przewoźnika.


Nie jesteś sam. Do mnie też przesyłka nie doszła z tą tylko różnicą, że ja zamawiałem Spellforca 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2006 o 22:25, Dawid.Sz.18 napisał:

kurwa no tak myslałem teraz mnie to wkur... zaprzeproszeniem kurde niemogli tego normalnie
zrobic i tak by było fajnie coza shit kurde odechciało mi sie przez to grac ciągłe klikanie
:(( hm.. ale zawsze cos nowego

automatyzacja w h&s to dla mnie pomyłka - zawsze uważałem, że takie gry mają nieuniknione ukryte koszta - nową myszkę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie wielkie jedno nic. Nawet demo skopane, zainsalowalem i odpalilem a zo zobaczylem to tylko ekran powitalny.
ERROR Menu <<< ---- menu skopane, brak jakis plikow. No i laczenie s ie z internetem, jakas glupota. Nie gram juz takie gry, wystarczy ze mama Oblivion, Gothic2 Gold, Tomb Raider Legend i najlepsza z nich Guild Wars. Reszty gier sie pozbylem, tylko graciarnia byla, ale dzieki temu mam kase i odlozone na Gothic3 PL i dodatek kolejny do GW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie wielkie jedno nic. Nawet demo skopane, zainsalowalem i odpalilem a zo zobaczylem to tylko ekran powitalny.
ERROR Menu <<< ---- menu skopane, brak jakis plikow. No i laczenie sie z internetem, jakas glupota. Nie gram juz w takie gry, wystarczy ze mam Oblivion, Gothic2 Gold, Tomb Raider Legend i najlepsza z nich Guild Wars. Reszty gier sie pozbylem, tylko graciarnia byla, ale dzieki temu mam kase i odlozone na Gothic3 PL i kolejny dodatek do GW.

SORRY ze drugi raz, bo porobilem bledy. Prpsze wyszy pos o usoniecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe artykuly, bo tak naprawde nie wiem skad wziasc jakies informacje na temat Titan Quest. Jeszcze nie powstaly jakies konkretne strony z obszernymi informacjami, a takie wstepy sa bardzo dobre :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2006 o 21:52, Viper napisał:

> czy ktos moze mi pomoc i powiedziec jak mam przeniesc moje postacie (24 i 35 lvl) z wersji

> ang do polskiej ? pomocy ... szkoda moich godzin grania :(
> > > tylko nie mowcie ze sie nie da bo sie zalamie

Heh, widzę że nie jestem osamotniony, też gralem w wersje angielską i save''y z niej poprostu
nie dzialają z polską edycją (próbowalem już kopiować wszystkie pliki,pojedyńcze, sprawdzania
rozmiarów plików itd i jak narazie nic mi się nie udało wskurać) nie wiem zresztą dlaczego,
wersje angielską miałem spatchowaną do wersji 1.11 i mimo że wersja polska z angielską się
zgadza to i tak save''y nie chcą zadzialać:/



poradzilem juz sobie :)
trzeba pogrzebac w rejestrach windowsa.
cala sprawa sie rozbija o numer seryjny gry.
pogrzeb w rejestrach szukaj ciagu Titan Quest pojawi sie tam cdkey (jakos tak) i podmien plkey na angkey. po podmianie bedziesz mial wersje pl TQ z ang cdkey''em, (chyba dal ktos tu ciala, powino byc zabezpieczone ale ..), jesli masz pirata ang wersje moze ci nie dzialac granie po sieci :)


swoja droga to do bani jest zrobione z przenoszeniem postaci, jeszcze nad tym posiedze i jak cos odkryje dam znac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2006 o 11:04, l33x napisał:

swoja droga to do bani jest zrobione z przenoszeniem postaci, jeszcze nad tym posiedze i jak
cos odkryje dam znac.


Zaraz się pobawie w zmianę tego seriala, tylko że poźniej jak będę chciał pograć przez net będę musiał zmieniać serial na PL znowu:P
Fakt bardzo dziwne "zabezpieczenie", w zasadzie niczemu nie slużące:]
Thx za info.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie, zamówiłem Titan Quest i Spellforce 2! Jakże się zdziwiłem, gdy zamiast Titan Quest w drugiej paczce był drugi egzemplarz Spellforce 2!!!!!!! CD Projekt trzymajcie tak dalej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uhh też straciłem mojego ludka (36lvl) po instalacji poliż werszyn ale to kara za to, że grałem w pirata czekając na premierę. A poza tym to gdy w końcu odpaliłem oryginał to myślałem, że się wścieknę bo gra nie wyświetlała ziemi/podłoża. Grafa okej ale zamiast trawy czerń (nie czarna tekstura tylko tak jakby ziemi po prostu brakowało - było widać co pod spodem :))... Oczywiście "pirat" poszedł z dymem jak tylko kurier z paczką zapukał do drzwi. A miałem takie jakieś przeczucie jak wciskałem "Delete".
Opamiętałem się dopiero pod wieczór i ściągnąłem najnowsze starowniki to grafy... pomogło!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

i jak tam moze juz ktos wie jak przeniesc postac i innej wersji jezykowej (inny cdkey) ?

no przeciez musi sie dac, nie wieze ze ktos dal d..y - a jesli tak to mormalnie amatorka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować