Zaloguj się, aby obserwować  
Filip92

Bully - Nowa gra Rockstar games

19 postów w tym temacie

Rockstar games zapowiedziało ze w październiku nastąpi nowa premiera gry o nazwie Bully Gra ma dotyczyc przemocy w szkołach. W grze jestesmy 15 letnim chlopakiem ktory broni sie przed innymi starszymi kolegami ze szkoly. Ktorzy oczywiscie nie sa aniołkami bo piją palą i dokuczają młodszym. Bohater bedzie musialsie bronic przed nimi kijami, kamieniami itp;

Rockstar game mówi ze gra niezawiera przemocy krwi, umierajacych osob itp;

Wedlug mnie w szkole bo tej grze osoby beda sie tak zachowywać. Co o tym myslicie!!!!

Zapraszam do dyskusji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... Gra jak dla mnie zapowiada się ciekawie i pewnie kupiłbym ją i dłuuugo grał, gdyby nie to, że nie wyjdzie na PC... A szkoda :( Całkiem fajna może być...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm...Właściwie nie wiem co sądzić na ten temat. Musieli by wprowadzić sporo jakichś innowacji, bo gra przecież nie sprowadzała by się do samych bitek? Bo to bez sensu. A widzieliście screeny? Wygląda na to, że akcja będzie się działa też poza szkołą. Ogólnie jakoś nie jestem na to napalony, za mało informacji :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój kolega ma PS2, ja nie mam... Dzisiaj do 15 sobie u niego grałem w Bully (skąd ma? Zgadnijcie)... Nawet niezłe, pranie kujonów nawet skoko, czułem się jakbym sprawiał rewanż... Tym, którzy robili mi podobne rzeczy w szkole...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Założe sie za większośc wypadków w szkołach będzie owiniana ta gra.
Jak z GTA , mój syn grał w GTA i przejechal kolege .
A tutaj będzie mój syn pobil kolege bo grał w Bully .

A co do gry kupie jak będzie na PC . :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2006 o 15:19, Noxbi napisał:

Mój kolega ma PS2, ja nie mam... Dzisiaj do 15 sobie u niego grałem w Bully (skąd ma? Zgadnijcie)...
Nawet niezłe, pranie kujonów nawet skoko, czułem się jakbym sprawiał rewanż... Tym, którzy
robili mi podobne rzeczy w szkole...


Jak się ma sama rozgrywka? Czy to GTA w szkole, czy coś w stylu brawlera* z lepszą grafą i fabułą?

*brawler to tak btw. chodzona bijatyka - coś jak Double Dragon czy inne gry tego pokroju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znowu będzie jatka w mediach że gry namawiają do złego i deprawują młodzież. Tym czasem ja bym raczej powiedział że to młodzież deprawuje tworcow gier :P Wszyscy wiemy jaka jest sytuacja w szkołach, więc ja bym powiedział że ta gra jest wzorowana na sytuacji w szkołach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2006 o 15:24, Tomek1990 napisał:

> Mój kolega ma PS2, ja nie mam... Dzisiaj do 15 sobie u niego grałem w Bully (skąd ma?
Zgadnijcie)...
> Nawet niezłe, pranie kujonów nawet skoko, czułem się jakbym sprawiał rewanż... Tym, którzy

> robili mi podobne rzeczy w szkole...

Jak się ma sama rozgrywka? Czy to GTA w szkole, czy coś w stylu brawlera* z lepszą grafą i
fabułą?

*brawler to tak btw. chodzona bijatyka - coś jak Double Dragon czy inne gry tego pokroju


Można powiedzieć, że to taki GTA, ale tylko na terenie szkoły (przynajmjiej pierwsza misja), dostajesz zlecenie, albo bohater sam sobie wybiera ofiarę... Ogólnie możesz robić co chcesz, nie grałem dość długo by oceniać, więc moja wypowiedz może być błędna... Grało się całkiem fajnie! Stwierdzę, że to jest lepsze od GTA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hm....w szkole ofiarą nigdy nie byłem (czasami szydziliśmy sobie z kujonów) gra może okazać się dosyć fajna. Jeżeli będzie fajna to może sobie ją zakupie. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2006 o 15:19, Noxbi napisał:

Mój kolega ma PS2, ja nie mam... Dzisiaj do 15 sobie u niego grałem w Bully (skąd ma? Zgadnijcie)...


Cooo?! Juz?! To jakas pzresada! Przeciez gra jest podobno dopiero w produkcji! Nawet niewiele o niej wiadomo, nie bylo zadnych trailerow, wiec jak mozliwe jest to, ze ktos juz ma ta gre? Cos mi tu nie gra...

Co do samej gry natomiast uwazam, ze bedzie dosc ciekawa, ale nic poza to. I oczywiscie Rockstar znow sam laduje sie do sadu, bo zaraz okaze sie, ze wszystkie 15-latki sa na tyle uposledzone psychicznie, aby nasladowac postacie z gry... Oczywiscie wszystko besdzie przesadzone, ale troche smuce sie na mysl, ze naprawde kilku kolesi sie wczuje w gre za bardzo... :/ Ehhh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.08.2006 o 17:51, Wiadroman napisał:

Co do samej gry natomiast uwazam, ze bedzie dosc ciekawa, ale nic poza to. I oczywiscie Rockstar
znow sam laduje sie do sadu, bo zaraz okaze sie, ze wszystkie 15-latki sa na tyle uposledzone
psychicznie, aby nasladowac postacie z gry... Oczywiscie wszystko besdzie przesadzone, ale
troche smuce sie na mysl, ze naprawde kilku kolesi sie wczuje w gre za bardzo... :/ Ehhh...


Tak na dobrą sprawe to będzie raczej niewielki ulamek - po prostu prasa i ogólnie media będą miały nowego winowajce różnych większych przestępstw w szkołach. Faktem jest, że Rockstar za każdym gdy wydaje nową grę, ląduje jako oskarżony w sądzie w sprawie jakiegoś morderstwa bądź np.dyskryminacji. Szkoda tylko, że gra nie wyjdzie na PC, bo ja PS2 nie posiadam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2006 o 18:23, Filip92 napisał:

Kto chce moze jednynie sobie to przeczytać. Niech was nie myli ze premiera w grugniu 2006
bo tak tam psize .Premeira jest naprawde 16 października a gra wyjdzie prawdopodobnie tylko
na konsole

http://www.gry-online.pl/S032.asp?SEARCH=Bully&PT=&Submit=


Sorry za dwa posty pod rząd, ale ten link co podaleś, prowadzi do innych gier(jakaś gra dla dzieci i sprtówka).

http://en.wikipedia.org/wiki/Bully_(video_game) - tutaj info z wiki po angielsku

http://www.rockstargames.com/bully/ - tu jeszcze nie oficjalna strona gry Bully Rockstar''a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie, co jest!? Taka świetna gra, a tylko tyle postów :P. W sobotę wypożyczyłem sobię Bully i od tamtej pory nie mogę się od tej gry oderwać. W prawdzie świat jest duużo mniejszy niż w GTA, nie można jeździc samochodami, ani motorami (tylko skuterkiem) jednak uważam, że GTA przy tej grze to pikuś. W Bullym są ciekawe misje, dobra grafika, całkiem spory świat, swoboda działań itp. Powtórze sie pisząc, ze jest świetna, ale ona taka jest naprawdę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować