Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Planescape: Torment - pogłoski o odświeżeniu gry

7 postów w tym temacie

To będzie katastrofa, wystarczy spojrzeć na BG:EE. Przez tych pasożytów z Beamdoga nie można już kupić oryginalnej gry, jedyna opcja to edycja rozszerzona, przecież to absurd. Oryginał z modami był o niebo lepszy niż EE, a Beamdog mając materiały źródłowe nie potrafił ich wykorzystać. Zamiast tego wrzucił pedalstwo, transwestytów i inną lewacką propagandę, naprawdę gorzej nie można było trafić. Polecam poczytać komentarze na RPG Codex: http://www.rpgcodex.net/forums/index.php?threads/planescape-torment-ee-is-coming.114375/

W przypadku BG:EE aż mnie to tak nie bolało, bo nie jestem wielkim fanem Bioware, ale Planescape: Torment to majstersztyk i takie beztalencia jak Trent Oster, Amber Scott czy ktokolwiek z ich ekipy nie powinny się w ogóle tego tykać. Jestem oburzony krótko mówiąc tym bardziej, że P:T z tymi modyfikacjami niczego nie brakuje, a gra w ogóle się nie zestarzała: https://www.gog.com/news/mod_spotlight_planescape_torment_mods_guide

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przeczytałem remaster Tormenta, pomyślałem - ekstra!

Przeczytałem Beamdog, pomyślałem - dupa!

To nie będzie żaden remake tylko żerowanie na nostalgii graczy i wypuszczenie tego samego z drobnymi zmianami, często na gorsze! Byle jak najmniejszym kosztem i nakładem pracy. Beamdog to dla mnie gnidy i ścierwojady, żerujące na starych doskonałych markach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie poraża to, że te miernoty z Beamdoga nie potrafią zrobić niezabugowanego moda graficznego do gry z 1999 roku! To jest chore ile błędów znajduje się w ich "remasterach." (w bardzo dużym cudzysłowiu). Ich autorski dodatek Siege of Dragonspear ssie po całości i wrzuca jakieś dziwne koncepty i propagandę do takiego klasyka jakim jest Baldur's Gate. Świętokractwo. 

"Produkcje studia Beamdog spotykały się dotychczas z bardzo ciepłym przyjęciem" - dobre żarty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wyciekły screeny. Raczej tak jak poprzednio z Beamdogiem - jak komuś nie chce się instalować modów  to można kupić. Chociaż akurat modowanie P:T jest znacznie mniej uciążliwe niż takiego BG.2uix2fq.jpg11tbshx.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze: wystarczy zainstalować moda zwiększającego rozdzielczość, moda dopasowującego do niej interfejs, oraz ewentualnie fanowskiego patcha.

Po drugie: prawdopodobnie nie będzie im się chciało wprowadzić polskiego dubbingu. Sam ten fakt wystarcza, aby mi to wisiało i powiewało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować