Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Battle Brothers - premiera gry na Steam

3 posty w tym temacie

Jedna z najlepszych gier ostatnich lat! We wczesnym dostępnie przegrałem 'tylko' kilkadziesiąt godzin, bo się hamowałem by doczekać do pełniaka!

Gra jest połączeniem wszystkiego co najbardziej wciągało w Pirates, Mount and Blade i XComie, kto nie grał ten trąba!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra, która ma szansę na status kultowej. Małe studio deklasuje grywalnością toczone chorobą politycznej poprawności gówna spod znaku AAA. Sandboxowy, żyjący świat w klimacie low/dark fantasy, zarządzanie kompanią najemników i fantastycznie zaprojektowany i wykonany, a przy tym wymagający turowy system walki.

BB zachwyci nie tylko wszystkich fanów 'tacticsów' - zarządzanie, opłacenie, nakarmienie, utrzymanie razem i szkolenie swoich ludzi to też frajda i wyzwanie - zważszywszy na bogate backgroundy zawodowe naszych podopiecznych: od rzeźników i rolników przez dezerterów i zbiegłych morderców.

Na ekranach ekwipunku i walki widzimy popiersia swoich ludzi i przeciwników - kombinacji twarzy, fryzur i zarostu jest multum, a wszystko co założymy na siebie i weźmiemy do ręki jest też natychmiast widoczne.

Do tej pory nie zauważyłem, żeby można było rekrutować kobiety - dzięki Bogu grę robi małe niemieckie studio - Podejrzewam, że gybym przy ognisku powiedział moim Battle Brothers, że mogłaby dołączyć do nich kobieta (jako battle 'sister') to usłyszałbym tylko rechot tuzina gardeł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować