Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Project Scorpio - prezentacja jednak przed E3?

8 postów w tym temacie

Niech juz pokaza to scorpio bo juz mnie troche denerwuje ta jednorodnosc na rynku (ps4). Kiedys funduszy nie starczylo i trzeba bylo sie decydowac czy ps2 ,xkloc albo gamecube i jeszcze dreamcast wtedy funkcjonowal z tych stacjonarnych konsol. Piekne czasy graczy gimby nie znajo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stack_Black napisał:

Niech juz pokaza to scorpio bo juz mnie troche denerwuje ta jednorodnosc na rynku (ps4). Kiedys funduszy nie starczylo i trzeba bylo sie decydowac czy ps2 ,xkloc albo gamecube i jeszcze dreamcast wtedy funkcjonowal z tych stacjonarnych konsol. Piekne czasy graczy gimby nie znajo ;)

Tyle, że jak ktoś ma kompa, a szczególnie dobrego kompa, to nie ma sensu w ogóle kupiwać XBOX ONE czy Scorpio. Microsoft już praktycznie żadnych exów nie ma a to co ma to praktycznie wszystko działą w XBOX PlayAnywhere. Teraz to się kupuje PS4 Pro (tam exów pełno) lub Switch.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Karczort napisał:

Tyle, że jak ktoś ma kompa, a szczególnie dobrego kompa, to nie ma sensu w ogóle kupiwać XBOX ONE czy Scorpio. Microsoft już praktycznie żadnych exów nie ma a to co ma to praktycznie wszystko działą w XBOX PlayAnywhere. Teraz to się kupuje PS4 Pro (tam exów pełno) lub Switch.

Właściwie switcha to jeszcze przez rok nie będzie sensu kupować. W tej chwili to najnudniejsza konsola na rysnku. Gdyby nie Zelda to było by tragicznie. Oczywqiście mowa o grach. Zgadzam się z tym jak ktoś ma PC chociażby ze średniej półki w górę to zadne xboxy nie mają sensu. Jednak ja się interesuje PS z ciekawości bo nie wiem czy rozbuduje PC czy jednak pozostawie tego co mam i zerkne na skorpio.

Zgadzam się też że w tej chwili jak chodzi o konsole i exclusive to PS4 jest najlepszym rozwiązaniem i na pewno przez najbliższe 2-3 będzie bardzo dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlatego pisze , ze jest nudno na rynku skoro jedna firma wypuszcza tylko gry warte uwagi i to tez jest ich jak na lekarstwo. Mam Ps4 Pro i tak jak juz kilka razy pisalem niema sensu kupywac pro dla tych roznic jakie widze. Za czasow ps3 i x360 +nie nadazalem ogrywac wszystkiego co bylo naprawde warte uwagi. Teraz U4 ,Horizon i Bloodborne to jedyne ex'y ktore moge smialo polecic , reszta zwykle sredniki , a konsole mamy juz prawie 4 lata na rynku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Katarzyna Dąbkowska:

"Phil Spencer chciałby się podczas E3 skupić bardziej na grach."

Czy poprawniej nie byłoby "Phil Spencer podczas E3 chciałby się skupić bardziej na grach."?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co nie zmienia faktu że teraz ich oczkiem w głowie jest cały ten scorpio a One zacznie być dla nich balastem (przecież trza zatrzymać te zapowiedzi na koniec roku, jakby traktowali One na równo z Scorpio to już by te gry wydali teraz)
 Teraz to trochę im niewygodnie napisać mamy w już d. One i robimy świeży start z nowym line-up)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować