Zaloguj się, aby obserwować  
Robek_009

Cytadela Gier - Strona internetowa o grach na PC.

259 postów w tym temacie

Dnia 22.09.2006 o 21:52, Robek 009 napisał:

NIEEEEEEE!!!!!!!!!!!!!! Zablokowali Cytadelę Gier!
To już koniec... sorry...


dlaczego zablokowali?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może dlatego: "Zabronione jest umieszczanie plików lub skryptów powodujących przeciążenie serwera. Nie wolno instalować skryptów wymagających bazy MySQL np. PHP-Nuke, phpBB, jPortal."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2006 o 22:20, el-coyote napisał:

Może dlatego: "Zabronione jest umieszczanie plików lub skryptów powodujących przeciążenie serwera.
Nie wolno instalować skryptów wymagających bazy MySQL np. PHP-Nuke, phpBB, jPortal."

NIc takiego nie instalowałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na PHP BB był wasz portal/forum załatwicie sobie jakiś porządny serwer i napisz do administratora tego lamerkiego hostingu zeby dał Ci chociaż zgrać to co miałeś na serwerze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziwna sprawa: było wiele zamieszania kiedy Cytadela powstawała, start bardzo cieniutki a teraz zamknęli stronę. Jak widać najpierw należy coś zrobić (i należy być pewnym, że jest wszystko ok) a później można szaleć z reklamą ;)

PS: Napiszę tylko, że zaskoczył mnie syriusz.b i jego Game Review - nic nie słyszałem o powstawaniu a chłopaki powoli działają i co ważne - mają już coś wrzucone z recek i zapowiedzi. Nieźle też to wszystko wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2006 o 23:15, Markus89 napisał:

Dziwna sprawa: było wiele zamieszania kiedy Cytadela powstawała, start bardzo cieniutki a teraz
zamknęli stronę. Jak widać najpierw należy coś zrobić (i należy być pewnym, że jest wszystko
ok) a później można szaleć z reklamą ;)

PS: Napiszę tylko, że zaskoczył mnie syriusz.b i jego Game Review - nic nie słyszałem o powstawaniu
a chłopaki powoli działają i co ważne - mają już coś wrzucone z recek i zapowiedzi. Nieźle
też to wszystko wygląda.


hehe no dzięki markus, ale jeśli chodzi o recki to dopiero 4 nowe są takie jak powinny reszta trafia do przeróbek, bo bły "tak na próbę" i są za krótkie... Mam nadzieje, że w poniedziałek wszystkie już będą długie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2006 o 23:15, Markus89 napisał:

Dziwna sprawa: było wiele zamieszania kiedy Cytadela powstawała, start bardzo cieniutki a teraz
zamknęli stronę. Jak widać najpierw należy coś zrobić (i należy być pewnym, że jest wszystko
ok) a później można szaleć z reklamą ;)


Teraz CG chwieje się w posadach, widzę czarną przyszłość przed nią...
Zapowiadamj eśli liczba redaktorów się nie z większy to odchodzę, tak samo będzie gdy odejdzie Delis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2006 o 10:42, kombesista napisał:

> Dziwna sprawa: było wiele zamieszania kiedy Cytadela powstawała, start bardzo cieniutki
a teraz
> zamknęli stronę. Jak widać najpierw należy coś zrobić (i należy być pewnym, że jest wszystko

> ok) a później można szaleć z reklamą ;)

Teraz CG chwieje się w posadach, widzę czarną przyszłość przed nią...
Zapowiadamj eśli liczba redaktorów się nie z większy to odchodzę, tak samo będzie gdy odejdzie
Delis.


NO i sie właśnie zastanawiam czy nie ogłosić upadku CG... bo jak narazie przyznam, że cienko idzie...
Ale rekrutacja nadal trwa. Dajmy do końca rekrutacji tydzień, jeśli do tego czasu nikt się nie zgłosi... to cóż... :/
Zgłoszenia dawajcie TU.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A zapowiadało się tak pięknie. Robek byłeś za bardzo pewny że to będzie sukces i dlatego okazało się to porażką. Mam nadzieje ze games review porażką się nie okaże. I wątpie zebyście znaleźli kogoś. Inni pewnie wolą pisac do Gameorgasmn, gamearena, bądx games review :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No chciałem wcześniej należec do cytadeli ale teraz mam tyle spraw ze rzadko jestem(ja jeszcze bede rzadziej) na forum gram.pl
ehh szkoda bo tak ładnie się zapowiadało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.09.2006 o 12:42, Robek 009 napisał:


NO i sie właśnie zastanawiam czy nie ogłosić upadku CG... bo jak narazie przyznam, że cienko
idzie...
Ale rekrutacja nadal trwa. Dajmy do końca rekrutacji tydzień, jeśli do tego czasu nikt się
nie zgłosi... to cóż... :/
Zgłoszenia dawajcie TU.


Jakś chętnych nie widać, a koniec tygodnia tuż, tuż... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.10.2006 o 20:27, syriusz.b napisał:


> > Jedno pytanie. I co dalej?
>
>
> zapewne nic
>
może Robek się wypowie...


asior ma racje... NIC :/
Wy gteż mieliście racje że nic z tego nie wyjdzie :/
sorry za zamieszanie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować