Zaloguj się, aby obserwować  
Black_Dog

Czy cieszycie się że nastanie nowy rok szkolny?

68 postów w tym temacie

Dnia 14.08.2006 o 11:50, Fagno napisał:

> O Boże jeszcze tylko 3 tygodnie.. Nieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!!!!!!!!!!!!!! :(((((((((((((((((((((((((((((

za przypomnienie o tym powinnaś dostac degrada... :D

Jejku ;D!
Mnie samą ta wiadomość dobiła ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czytając wasze wypowiedzi o znienawidzonych szkołach jestem ciekawy jak dostosujecie się do sytuacji, gdy rozpoczniecie pracę i urlopu na dzień dobry będziecie mieli tylko 20 dni z których i tak połowę spędzicie pewnie w pracy.

Pamiętam że początek roku był traumatycznym przeżyciem, spoglądając na to z perspektywy minionego czasu uważam że był to super okres, przede wszystkim spoglądając na możliwość spotkania znajomych. Nauka i pewien schemat obowiązków się pojawiał ale człowiek potrafił się zawsze zaaklimatyzować i jakoś to szło. Ale z miłą chęcią powróciłbym do tamtych chwil.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2006 o 13:14, Shudo napisał:

Czytając wasze wypowiedzi o znienawidzonych szkołach jestem ciekawy jak dostosujecie się do
sytuacji, gdy rozpoczniecie pracę i urlopu na dzień dobry będziecie mieli tylko 20 dni z których
i tak połowę spędzicie pewnie w pracy.

Pamiętam że początek roku był traumatycznym przeżyciem, spoglądając na to z perspektywy minionego
czasu uważam że był to super okres, przede wszystkim spoglądając na możliwość spotkania znajomych.
Nauka i pewien schemat obowiązków się pojawiał ale człowiek potrafił się zawsze zaaklimatyzować
i jakoś to szło. Ale z miłą chęcią powróciłbym do tamtych chwil.


w różnym wieku człowiek jest dostosowany do różnyc obowiązków - dla nas teraz szkoła jest koszmarem, będziemy pewnie myśleć w podobnych kategoriacg jeśli nie będziemy lubić swojej pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować