Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

GTA V - rośnie liczba negatywnych recenzji gry. Wszystko przez OpenIV

9 postów w tym temacie

Stack_Black napisał:

GtaV to najgorsza odslona z calej serii. To ze ta gra wciaz jest tak gloryfikowana i chetnie kupywana , naprawde mnie dziwi. 

 

A mnie dziwią ludzie, którzy plują na dobre gry :v. Gra jest na prawdę przyjemna i miła dla oka a  fabuła jest bardzo ciekawa. Do tego jeszcze samo online w które można sobie ze znajomymi grać przez długie godziny. A to, że Take-Two odwala jakieś maniany to już inna sprawa :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie psiocze na gre bo cos tam srośtam TT odwala , tylko dlatego że gra jest slaba . To , ze mozna grac ze znajomymi wziales z okladki gry czy naprawde z jakimis grasz? Gralem w to online i wylaczylem rownie szybko jak to wlaczylem , a na mapie bylo 5 osob lacznie zemną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
59 minut temu, Stack_Black napisał:

 Gralem w to online i wylaczylem rownie szybko jak to wlaczylem

No to jestes obeznany z gra widze. Mozna powiedziec ze zjadles na niej zeby. Nie ma co, pewnie jestes prawdziwym ekspertem po tych kilku minutach? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiedzialm , ze ktos to napisze . Powiem ci wprost po jakichś max 15 min wiedzialem , ze ta gra w online to marnowanie czasu ala Minecraft. Powiedzmy , ze na 30 osob ktore znam i graja od lat w gry , zadna w to dziadostwo nie gra online . Dla pocieszenia ci dodam , ze jeden dzieciak w wieku gimnazjum gra w to i przewala cale swoje zaskorniaki. Wiec obstawiam , ze taki jest przedzial wieku graczy gta v online , lacznie z wami chlopaki bez obrazy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stack_Black napisał:

GtaV to najgorsza odslona z calej serii. To ze ta gra wciaz jest tak gloryfikowana i chetnie kupywana , naprawde mnie dziwi. 

Jest kupowana, bo ma duzo nowych rozwiazan. W kwestii fabuly tez nie jest zla, tylko moze troche "dizurawa"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rolex mnie najbardziej boli model jazdy ktory wzgledem starej czworki ssie po calosci i nie daje zadnej radochy co jest rdzeniem gta. Fabularnie tez dziecinada . Niko Bellic sam byl ciekawszy niz ta cala przerysowana trojka plus postacie drugoplanowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować