Zaloguj się, aby obserwować  
Lurrcio

Enemy Territory - Quake Wars

672 postów w tym temacie

Wlasnie ostatnio zastanawialem sie jak gre kupic na nowego kompa myslalem nad ETQW i and pozycja o ktorej chyba nic zlego nie mozna powiedziac CoD4. Moja opinia o ET jest jedna sry ale musze to napisac "dno" wszystkim tym ktorzy uwielbiaja FPP przez MP polecam CoD-a4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Porównując multi pierwszego ET z pierwszym CoD, to ET było mistrzostwem i do tej pory jest bdb, i takie CoD2 żre na śniadanie, choć sam do tej pory w CoD/UO/2 po sieci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2007 o 18:07, BzyQacz napisał:

Porównując multi pierwszego ET z pierwszym CoD, to ET było mistrzostwem i do tej pory jest
bdb, i takie CoD2 żre na śniadanie, choć sam do tej pory w CoD/UO/2 po sieci...

Jak dal mnie w ET powinny zmniejszyc tempo gry tak naprawde to moglbym z toba dyskutowac na temat CoD i ET i dlatego bede utrzmywal swoja racje ze CoD wymiata pod kazdym wzgledam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2007 o 18:09, arTus. napisał:

> Porównując multi pierwszego ET z pierwszym CoD, to ET było mistrzostwem i do tej pory
jest
> bdb, i takie CoD2 żre na śniadanie, choć sam do tej pory w CoD/UO/2 po sieci...
Jak dal mnie w ET powinny zmniejszyc tempo gry tak naprawde to moglbym z toba dyskutowac na
temat CoD i ET i dlatego bede utrzmywal swoja racje ze CoD wymiata pod kazdym wzgledam


Eee tam, tak jak wszyscy mówili, że moh jest the best, a jak wyszedł cod to się wszyscy nim zaczeli zachwycać... Myślę, że ET:QW jest super może i łudząco podobna do battlefielda 2142, ale i tak mi się bardziej podobe. Muszę się jednak do czegoś przyznać... Powoli zaczyna mnie wciągać ut3. Mam nadzieję, że uda mi się grać w obie gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2007 o 21:38, Gregorio190 napisał:

kurka wodna prawie sie włonczyło .To znaczy wczytala sie mapa i byl dzwięk

Jeżeli masz problem z Patchem ze nie umiesz się połączyć to mam to samo... Włącza się serwer i wywala z gry. cóż innego problemu nie miałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2007 o 22:42, Chavez_pl napisał:

> A jeżeli można wiedzieć, co ta łatka będzie poprawiać? Wiem, że do grania potrzebna jest
najnowsza
> aktualizacja, ale tylko tak pytam.
Podobno duzo. Na oficjalnej polskiej sie rozpisali chlopaki: http://quakewars.pl/news-406-Patch_14_nadciaga.html
:)

Co niby da ta łatka 1.4?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2007 o 22:44, ShaDoW Energy napisał:

> > A jeżeli można wiedzieć, co ta łatka będzie poprawiać? Wiem, że do grania potrzebna
jest
> najnowsza
> > aktualizacja, ale tylko tak pytam.
> Podobno duzo. Na oficjalnej polskiej sie rozpisali chlopaki: http://quakewars.pl/news-406-Patch_14_nadciaga.html

> :)
Co niby da ta łatka 1.4?

Wejdz na link co podalem i poczytaj tego newsa. Kazda kategoria pogrubiona jest klikalna i rozwija liste, np:
Interfejs użytkownika
# Ulepszona przeglądarka serwerów - w tym opcja trzech Hot Server''ów, gdzie gra się właśnie toczy ale dopiero co się zaczęła kampania i będziesz mieć niskie pingi oraz będzie wiadomo ile osób zamierza się do niego podłączyć!
# Większe możliwości w dostosowaniu HUD''a do własnych potrzeb - będą dostępne tryby zaawansowany i uproszczony, dzięki czemu pozbędziemy się trochę danych.
# Ekran końcowy będzie przedstawiał o wiele więcej szczegółowych danych, między innymi jakie masz szanse na zdobycie kolejnych umiejętności poszczególnych klas w następnej mapce. Usunięto pozycję ''Least accurate player'' a w jej miejsce wstawiono ''Most objectives completed''.
# Dodano informacje na temat tego do kogo należy dana wieżyczka
# Dodano informacje o namierzeniu przez wieżyczkę, szczególnie dla piechociarzy
# Dodano pasek postępu podczas wskrzeszania przez technika
# Dodano kolorowe ikonki do identyfikacji osób w Fire Team czy też znajomych z gry.
# Dodano opcje pauzy przez admina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam;] zastanawiam się nad kupnem Enemy Territory: Quake Wars ale pierwsze wole wiedzieć co oniej sądzicie;] polecacie czy odradzacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2007 o 23:04, Jankes6666 napisał:

Witam;] zastanawiam się nad kupnem Enemy Territory: Quake Wars ale pierwsze wole wiedzieć co
oniej sądzicie;] polecacie czy odradzacie?

Ja polecam, jest to Doby FPS z akcją i elementami strategii, mamy kilka klas, każda ma specyficzne dla niej atuty, jest ponad 700 serwerów, zupełnie fajna zabawa, dobre pojazdy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować