Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Ponad pół miliona graczy sięgnęło po Fortnite w ciągu doby od wydania wczesnej wersji gry

3 posty w tym temacie

A ja wręcz odwrotnie. Kupiłem i muszę przyznać że gra ma tyle samo złego co dobrego. Co jest złe?
- widać lata pracy nad tą grą, nie od strony wizualnej a od strony mychaniki, nowe gry są upraszczane, tzw "loot" który był motywem przewodnim w takich grach jak Borderlands czy Diablo tu został doprowadzony do absurdu. Tzn możesz dostać parę piniat i wyciągnąć z 80 przedmiotów. Z czego 90% w ogóle Ci się do niczego nie przyda.
- interfejs jest zapchany informacjami. Z jednej strony to dobrze, niczego nie brakuje - zdrugiej strony jest zupełnie inny niż to do czego przyzwyczajają nowe gry
- instancje, gra to szereg krótszych lub dłuższych misji. Przechodzą Ci między misjami zebrane materiały (dzięki bogu) i statystyki postaci ale ciągle myślę że gryby zrobić MMO w tym stylu - to by było coś niesamowitego. Jeden plus jest taki że jest 1 instancja Twojej bazy która zostaje pomiędzy misjami. Z drugiej strony - jak ją skopiesz na początku to później musisz grindować żeby ją naprawić.
- poziom trudności na początku jest BARDZO niski, chwile minie zanim misjie zaczną robić problemy. 

Co jest dobre?
- grafika, gra jest bardzo ładna. Coś na zasadzie Overwatch. Mocno stylizowana, sprawi że się tak szybko nie zestarzeje. 
- budowanie, to chyba jeden z najlepszych systemów na rynku. Serio. Ktoś się trochę nad nim nagłowił. Buduje się bardzo szybko i sprawia to dużo przyjemności. Robienie fortów to nie jest mozolna praca. 
- zombie, jest każdy rodzaj.
- loot i strzelanie, dużo sprzętu do zabijania zombie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować