Zaloguj się, aby obserwować  
Mike1292

Guitar Hero

1581 postów w tym temacie

Dnia 07.12.2010 o 00:43, Sandro napisał:

Mi również o wiele lepiej grało się na perce w RB :) Widocznie coś w tym jest.

Oryginał zawsze jest lepszy od kopii ;)

Dnia 07.12.2010 o 00:43, Sandro napisał:

Ale przejadły mi się te wszystkie gry muzyczne więc póki co dam sobie spokój.

Ja też już chyba z miesiąc nie grałem, gitarka się już kurzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A powie ktoś, jak zmodytfikować klawisze w klawiaturze w GH III World Tour? Są tak piesko ustawione, że się grać nie da, a brakuje dwóch guitar :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2010 o 11:52, Budep napisał:

Mnie zastanawia zawsze - jak można tak stopą nawalać jak na początku? :P

Podwójna, albo nawet poczwórna stopa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam pytanko szukając stojaka do gitar z GH znajdowałem, tylko stojak do rockband czy ten stojak będzie pasował? czy może są oficjalne do GH?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2010 o 16:24, Mefisto napisał:

mam pytanko szukając stojaka do gitar z GH znajdowałem, tylko stojak do rockband czy
ten stojak będzie pasował? czy może są oficjalne do GH?

Gitary z Rock Banda są nieco większe, więc te z GH mogą nie pasować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, jakie są standardowe (te które są na początku) ustawienia klawiatury (nie wiem czy to coś zmieni, ale do GH : WT) , czyli jaki klawisz odpowiada danemu kolorowi bądź jaką funkcje pełni. Zależy mi głównie na przyciskach kolorów i wajchy, chodzi o to że robię gitarkę na bazie starej klawiatury (do użytku własnego :P) i nie chcę kombinować ze zmienianiem przycisków.
Dzięki za uwagę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2011 o 20:40, Harrolfo napisał:

Cześć,
Co mi powiecie (właściwie napiszecie ;) o Warriors of Rock? Fajnie się gra? Warto kupić
nówkę za 125 zł?

Bardzo dobre! Klimat jest fajny, kawałki elegancko dobrane. Zresztą sam powinieneś skumać, czy ci tracklista pasuje ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tracklista mi się bardzo podoba (Nickelback, Metallica & Ozzy, KISS, Foreigner, ...), tylko zastanawiałem się, czy nie jest za bardzo to GH udziwnione ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2011 o 11:26, Harrolfo napisał:

Tracklista mi się bardzo podoba (Nickelback, Metallica & Ozzy, KISS, Foreigner,
...), tylko zastanawiałem się, czy nie jest za bardzo to GH udziwnione ;)

GH zawsze było udziwnione. Po prostu jest w tym fabuła :D Jak ci się to nie będzie podobało, to zostaje ci quickplay bez udziwnień xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2011 o 11:55, Harrolfo napisał:

A możesz mi napisać coś więcej o tym GH? Najważniejsze zmiany, wady, zalety...?

Silnik ten sam, co w w GH5, czyli kupa, ale da się grać (perka). Ogólnie to jest to to samo, co GH5, tylko że masz zmieniony soundtrack ;P No i postacie mają swoje określone moce, że np. mnożnik większy itp itd. Do zalet można zaliczyć, yyy... muzykę? Od GH:M to dla mnie jest, póki co, najlepsza. Do wad to ten interfejs, no ale każdy ma swój gust i może ten mu się bardziej podoba od poprzedniego (GH4-GH:VH).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mhm, kupuję na pewno.
Tylko jeszcze mi powiedz (właściwie napisz ;) czy z tą grą działają DLC z wcześniejszych wersji jak nie mam gry, dla której DLC pobieram? I jak wygląda import wcześniejszych nagrań?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2011 o 19:36, Harrolfo napisał:

Mhm, kupuję na pewno.
Tylko jeszcze mi powiedz (właściwie napisz ;) czy z tą grą działają DLC z wcześniejszych
wersji jak nie mam gry, dla której DLC pobieram? I jak wygląda import wcześniejszych
nagrań?

Na to niestety nie potrafię ci odpowiedzieć, gdyż nie korzystam z DLC, ani z importowania kawałków. Wiem, że podział na gry na pewno w tym jest bo w setliście jest wyodrębnione GH:WoR. Musiałbyś pogooglować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od dawna przymierzałem się do kupna GH na PS3. Tylko poradźcie mi, którą odsłonę i którą gitarę. i jeszcze jedna sprawa... nie mam gitary, a mam już jedną grę.. jakiś tydzień temu zobaczyłem w MM na przecenie za 99 zł GH Metallica i jakoś wydało mi się tak tanio, że kupiłem... dobrze zrobiłem?

Teraz już nie mam odwrotu .. muszę mieć GH !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Metallica to bardzo dobry wybór - jedna z najlepszych części GH. Słyszałem wiele dobrego (ty też pewnie czytając posty wyżej ;) o GH Warriors of Rock, ale potwierdzę/zaneguję jutro - jak dojdzie.

Z gier polecam jeszcze Legends of Rock.

Gitara - Les Paul ze sliderem, jak na zdjęciu.

EDIT: Coś fotka się zepsuła, ale widzisz o co chodzi :)

20110120192254

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować