Zaloguj się, aby obserwować  
Mike1292

Guitar Hero

1581 postów w tym temacie

Dnia 07.08.2010 o 20:01, Harrolfo napisał:

No! Nareszcie Nickelback :D

O nie! Nickelback :(
Na szczęście teraz nie trzeba już grać wszystkiego po kolei by odblokować dalsze utory i będzie można wszystkie Nicke i Linkin Parki ominąć szerokim łukiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A, tak mi się przypomniał pewien problem.

Mam GH na Wii i od dawna ciekawi mnie jedna sprawa. Na Wii, gdy gra się na dwóch graczy to obie pięciolinie są skrócone o 1/3 (czyli gra się znacznie trudniej). Zastanawiało mnie, czy ten sam problem dotyczy pozostałych konsol. Czy może nikt nie zauważył?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2010 o 19:49, Albii napisał:

A wiadomo... chyba też coś takiego jest, bo jak gram w co-op''ie na jednej konsolce to
bardziej lamię.

To by wyjaśniało sprawę. Nawet nie zadam pytania "czemu?" twórcom gry. Pewnie nasze konsole są za słabe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://www.youtube.com/watch?v=_10zZ1XpmU0

Chciałbym coś takiego zagrać w GH. Mogliby zacząć robić tak jak w RB, że od uja DLC i że łatwiej znaleźć coś dla siebie.

No i takie pytanko. Gram sobie w GH:M, no i na Hardzie i Expercie na luzie cisnę, ale w takim GH 2 i 3 to w nutki trafić nie mogę wcale na mediumie. :O Też ktoś tak ma ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2010 o 01:31, Albii napisał:

http://www.youtube.com/watch?v=_10zZ1XpmU0

Chciałbym coś takiego zagrać w GH. Mogliby zacząć robić tak jak w RB, że od uja DLC i
że łatwiej znaleźć coś dla siebie.

No i takie pytanko. Gram sobie w GH:M, no i na Hardzie i Expercie na luzie cisnę, ale
w takim GH 2 i 3 to w nutki trafić nie mogę wcale na mediumie. :O Też ktoś tak ma ?

Inny próg błędu może być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2010 o 01:31, Albii napisał:

http://www.youtube.com/watch?v=_10zZ1XpmU0

Chciałbym coś takiego zagrać w GH. Mogliby zacząć robić tak jak w RB, że od uja DLC i
że łatwiej znaleźć coś dla siebie.

No i takie pytanko. Gram sobie w GH:M, no i na Hardzie i Expercie na luzie cisnę, ale
w takim GH 2 i 3 to w nutki trafić nie mogę wcale na mediumie. :O Też ktoś tak ma ?

Próbowałeś kalibrować lag? W opcjach powinieneś mieć, spróbuj coś pokombinować. W GH3 powinieneś łatwiej trafiać niż w GHM, bo okienko jest o wiele większe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Okienko" nie ma nic do rzeczy - w starszych częściach GH jak i w Rockbandach jest po prostu mniejszy próg błędu - jeżeli przez jakiś rok grałeś w nowsze części GH, to potem ciężko jest się przestawić na takie GHII, GHIII, czy Rockbanda właśnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2010 o 11:55, wsaadman napisał:

"Okienko" nie ma nic do rzeczy - w starszych częściach GH jak i w Rockbandach jest po
prostu mniejszy próg błędu - jeżeli przez jakiś rok grałeś w nowsze części GH, to potem
ciężko jest się przestawić na takie GHII, GHIII, czy Rockbanda właśnie.

Nie wiem, co masz na myśli, mówiąc "próg błędu", ale w GH3 jest DUŻO łatwiej trafić nutkę niż w RB.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem sobie perkusję od RB (za niecałe 10 funtów - mwhehehehehe :> ) no i niestety trochę mi się gryzie ona z Guitar Hero. Czy skoro brakuje w niej jednego talerza to nie pogram już sobie na expercie+?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2010 o 23:31, Sandro napisał:

Kupiłem sobie perkusję od RB (za niecałe 10 funtów - mwhehehehehe :> ) no i niestety
trochę mi się gryzie ona z Guitar Hero. Czy skoro brakuje w niej jednego talerza to nie
pogram już sobie na expercie+?

Expert + różni się od Ekspert dodaniem drugiej stopy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Małe pytanko które części GH mają obsługiwane wszystkie instrumenty ? GH:WT, GH 5, GH:M czy coś więcej ? Chodzi mi o PS2 wersje jeśli robi to jakąś różnicę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować