Zaloguj się, aby obserwować  
Jakli

tes: Morrowind gra słowna

621 postów w tym temacie

No i wracamy chociaż myślę że R.I.P-nięcie tematu zniechęci starych uczestników. W każdym razie ja powracam i mam nadzieję że tym razem temat nie zdechnie i nie zoistanie pogrzebany w czeluściach najczarniejszych ostatnich stron forum gram.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja chcę grać:) ale wczesniej w niczym takim nie uczestniczyłam.
imie: suomi
klasa:mag
rasa:breton
obrazku brak bo nie mam pojecia gdzie go znaleźć. Nie mam nic co pasowałoby pod Morrowinda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2006 o 15:16, kuba121 napisał:

Robimy tak jak wtedy?? Chociaż myślę że z MG byłoby lepiej. Teraz postarajmy asię nie nawalić.

Kuba może ty zostaniesz mg i postacia sterującą ty bardzo dobrze znasz morka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2006 o 15:17, garrick napisał:

> Robimy tak jak wtedy?? Chociaż myślę że z MG byłoby lepiej. Teraz postarajmy asię nie
nawalić.
Kuba może ty zostaniesz mg i postacia sterującą ty bardzo dobrze znasz morka.

Czuje się zawstydzony. Ale chętnie chętnie. Chociaż nie wiem czy ktokolwiek bedzie chciał słuchać kota.
PS. Napisz do mnie na gg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2006 o 15:19, kuba121 napisał:

> > Robimy tak jak wtedy?? Chociaż myślę że z MG byłoby lepiej. Teraz postarajmy asię
nie
> nawalić.
> Kuba może ty zostaniesz mg i postacia sterującą ty bardzo dobrze znasz morka.
Czuje się zawstydzony. Ale chętnie chętnie. Chociaż nie wiem czy ktokolwiek bedzie chciał słuchać
kota.
PS. Napisz do mnie na gg.

To je podaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2006 o 15:21, garrick napisał:

> > > Robimy tak jak wtedy?? Chociaż myślę że z MG byłoby lepiej. Teraz postarajmy
asię
> nie
> > nawalić.
> > Kuba może ty zostaniesz mg i postacia sterującą ty bardzo dobrze znasz morka.
> Czuje się zawstydzony. Ale chętnie chętnie. Chociaż nie wiem czy ktokolwiek bedzie chciał
słuchać
> kota.
> PS. Napisz do mnie na gg.
To je podaj

Look at my podpis kolego. Koniec offtopu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

[kuba, a kiedy ty wreszcie dasz posta do Warcrafta? :/ mam tylko nadziei, że nie odeszłeś z gry... a skoro tutaj jest MG to może zagram jednak, ale musze pomyśleć]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2006 o 15:45, Delis napisał:

[kuba, a kiedy ty wreszcie dasz posta do Warcrafta? :/ mam tylko nadziei, że nie odeszłeś z
gry... a skoro tutaj jest MG to może zagram jednak, ale musze pomyśleć]

[Nie daj się prosić. Mam nadzieję skompletować całą starą ekipę. I kontynuować przygodę. Na ciebie i Maca liczę szczególnie.]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

[no a zamierzasz jeszcze pisać w mojej grze? :D jeśli mamy sie umawiać na godziny, to niech już to będzie prawdziwe RPG. dam przykładowego posta]

Do MG: Coś widać? Może jakieś krzaki czy drzewa? Słychać jakieś odgłosy?

- Cicho tu... - Delis rozgląda sie wokoło, zastanawiając sie, czy napewno są sami. - Za cicho...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra kuba, niech ci będzie ;)

Imię: Delis
Rasa: Leśny Elf
Klasa: Łowca
Biografia: Delis jest leśnym elfem, sierotą. Jego rodzicie zginęli, podczas najazdu orków na ich osadę. Delis, będąc jeszcze dzieckiem, uciekł w głąb lasu, aby tam zamieszkać wśród drzew i zwierząt, które zostały jego przyjaciółmi. Jego życiowym celem jest zabicie każdego napotkanego orka. Jest postrachem lasów i puszczy, które są jego domem.
Ubranie: Delis nosi ciemnozieloną tunikę, dopasowaną do leśnych odcieni tegóż koloru. Brązowe spodnie, również ciężkie do zauważenia w mrocznych gąszczach. Chodzi również w zielonym płaszczu z kapturem. Strój ten umożliwia mu poruszanie się niezauważonym po leśnych odstępach.
Broń: Ulubioną bronią Delisa jest łuk. Osiągnął perfekcję w używaniu tej broni, włócząc się po lesie i polując na intruzów. Kiedy przyjdzie walczyć wręcz, używa dwóch długich ostrzy, którymi walkę traktuje jak taniec. Na wszelki wypadek, w bucie chowa sztylet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

[Łee zdegradowali mnie ! No nie nie musiałem pisać o tej magwisience :(.]
Ja jako założyciel tematu proponuje zarać za tydzień w sobote o godzinie 19.00

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2006 o 16:19, Delis napisał:

Dobra kuba, niech ci będzie ;)

Imię: Delis
Rasa: Leśny Elf
Klasa: Łowca
Biografia: Delis jest leśnym elfem, sierotą. Jego rodzicie zginęli, podczas najazdu
orków na ich osadę. Delis, będąc jeszcze dzieckiem, uciekł w głąb lasu, aby tam zamieszkać
wśród drzew i zwierząt, które zostały jego przyjaciółmi. Jego życiowym celem jest zabicie każdego
napotkanego orka. Jest postrachem lasów i puszczy, które są jego domem.
Ubranie: Delis nosi ciemnozieloną tunikę, dopasowaną do leśnych odcieni tegóż koloru.
Brązowe spodnie, również ciężkie do zauważenia w mrocznych gąszczach. Chodzi również w zielonym
płaszczu z kapturem. Strój ten umożliwia mu poruszanie się niezauważonym po leśnych odstępach.
Broń: Ulubioną bronią Delisa jest łuk. Osiągnął perfekcję w używaniu tej broni, włócząc
się po lesie i polując na intruzów. Kiedy przyjdzie walczyć wręcz, używa dwóch długich ostrzy,
którymi walkę traktuje jak taniec. Na wszelki wypadek, w bucie chowa sztylet.

[ Deilis nie zapomnij, że grasz starą postacią]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2006 o 17:45, garrick napisał:

[Łee zdegradowali mnie ! No nie nie musiałem pisać o tej magwisience :(.]
Ja jako założyciel tematu proponuje zarać za tydzień w sobote o godzinie 19.00

[Racja racja. No a moim zdaniem degrada dostałeś całkiem słusznie. Widziałem wszystko widziałem.]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować