Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Redaktorka Official Playstation Magazine woli Xboksa, fani szaleją

50 postów w tym temacie

Dnia 16.08.2006 o 17:14, Gibon91 napisał:

Uważaj bo dowiem się gdzie mieszkasz i będzie po tobie....


Aaaa... Boje się, musze uciekać z kraju...szybko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może nie chodzi o to czy ją stać, ale czy cena nie jest zbyt wysoka do oferowanego sprzętu. Obstawiam, że bardziej chodzi tu o gry niż o samą konsole. Sprawa następna na PS2 czy X''a wychodzi teraz duuuużo mniej gier, a Pani redaktor musi w coś grać. Jest jeszcze jedna teoria, owa gazeta ma około 1000 czytelników i tak naprawde wszyscy na to leją prócz dwóch takich co ukradli księ... znaczy się mają prenumeratę :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

gdyby nagle CDP zrezygnowal z wydawania gier na PC, a skupil sie tylko na grach konsolowych to tez bym mowil wszedzie o perfidnej zdradzie :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2006 o 20:33, Rayic napisał:

gdyby nagle CDP zrezygnowal z wydawania gier na PC, a skupil sie tylko na grach konsolowych
to tez bym mowil wszedzie o perfidnej zdradzie :p


analogia niezbyt ci sie udala. pani redaktor official playstation magazine napisala prywatnie na swoim blogu ze kupi x360. pismo nie przerzucilo sie na x360.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czyżby fani zapomnieli że dobry wojownik jest blisko swoich przyjaciół, lecz jeszcze bliżej swoich wrogów? kupi, pozna wszystkie słabe punkty i będzie wiadomo co przy artykułach o PLAYSTATION (pisze grzecznie z dużych liter, bo sie jeszcze okaże że na wskutek drobnego błędu w nawigacji spadnie mi na głowę jakiś kamikaze, ale aż by sie chciało zmniejszyć czcionkę niestety forum nie pozwala ;) 3 wyeksponować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2006 o 18:10, Inki napisał:

czemu mają ją zwalniać wolność słowa obowiazuje a poza tym to co ich bchodzi w co ona gra po
pracy ??

Wolność słowa istnieje, tylko trzeba liczyć się z konsekwencjami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W Microsofcie ponoć zakazane jest używanie iPodów i można mieć jakieś tam problemy za noszenie ich w pracy, znając Japońską fantazję panowie z firmy Sony mogą nasłać na biedną dziennikarkę drużynę Ninja :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2006 o 22:26, Crask napisał:

W Microsofcie ponoć zakazane jest używanie iPodów (...)


Wydaje mi się, że to plotka;) Po pierwsze iPod''a można bez problemu podłączyć do x360, po drugie w designie konsoli troszeczkę czuć ducha apple;) Po trzecie wydaje mi się, że dashboard był projektowany przez zespół w skład którego wchodzili projektanci z apple.

btw: ja natomiast słyszałem, że nad głównym wejściem do siedziby w Redmond oprócz angielskiego Welcome jest też polskie Witajcie. Ktoś może mógłby to zweryfikować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2006 o 22:26, Crask napisał:

W Microsofcie ponoć zakazane jest używanie iPodów i można mieć jakieś tam problemy za noszenie
ich w pracy


zdecydowanie nieprawda. ipodow uzywaja pracownicy ms na standardzie, w tym takze wysoko postawieni vp (np j. allard). zeby bylo smieszniej, czesc pracownikow pracuje tez na komputerach apple, m.in. z xbox teamu, w tym wspomniany pan allard.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Generalnie pracownicy "PS" powinni posiadać konsole konkuręcji, a konkuręcja powinna posiadać "PS" choćby po to, żeby dobrze poznać możliwości tych dugich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2006 o 09:26, Snake_GMC napisał:

To jest debilizm! Mogę sobie pracować dla Microfsoftu i w domu mieć Linuksa i człowieku - nic
ci do tego!

w robocie też, micorosoft nie kryje sie z tym że go wykorzystuje. Jeśli uruchamiasz Linuksa na virtual pc autorstwa microsoftu, masz prawo do wsparcia technicznego w przypadku problemów z tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O dobrze jak nie ma kasy to niech kupi Xbox''a 360 ja tez bym tak zrobil gdybym chcial grac w dobra konsole i mozliwie
najtansza na rynku. Ale cos czuje ze Wii bedzie tansze, bo PLAYSTATION 3 do alternatywadla bogaczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też mam kolegę, który ma przez PLAYSTATION nasrane w głowie. Dziwię się, że ludzie naskakują na inne konsole, chociaż nigdy na nich nie grali, a PLAYSTATION 3 wychwalają, a może się ono okazać gównem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a ja, odnosząc się do reakcji tychże fanboyów, napiszę tytuł znanej zapewne niektórym piosenki.. ''people are strange..''
dziękuję za uwagę ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ale ja moze dziwny jestem ale co z tego ze jak ktos prowadzi magazyn oficjalny ps to woli inna konsole. To jak by dyrektor mcdonalda musial jesc tylko jedzenie z mcdonalda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy zdajecie sobie z tego sprawe, ale moim zdaniem ta Pani dostanie podwyzke, przeciez znowu mowi sie o PLAYSTATION 3 a przciez o szum medialny chodzi:) Im wiecej mowi sie o PLASTATIN 3 tym lepiej dla Sony, poza tym podbuzenie grupki fanboyow , tez ma swoje plusy:) Sugeruje poprostu ze to byly zaplanowane z zimna krwia dzialania majace na celu przyciagnac uwage do sprzetu!!! Ja jestem fanboyem ale konsolowym, nie preferuje zadnej platformy , za to ciesze sie jak dziencko z rozwoju tego rynku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Starsi gracze (hehe) obyci w polskim świecie gazetogrowym pamiętają aferę, jaką wywołała obecność Dreamcasta w redakcji gazety PSX Extreme. Ludzie rzucali na nich mięchem, że to zdrajcy. :) A to, że kobitka zamiast PLAYSTATION 3 (HEHE;)) woli narazie świeżego X''a, niespecjalnie mnie dziwi, bo IMHO nowa maszyna Sony prezentuje się najgorzej z "next-genów" (ku mojemu smutkowi, bo to od PSXa zaczynałem granie na poważnie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować