Zaloguj się, aby obserwować  
barteg

Killzone - temat ogólny

25 postów w tym temacie

Słyszeliscie o tej grze ? To jest gra na PS2 zrobina przez firme SONY gra FFP w czasach nowonowoczesnych
mam do wyboru cztery postacie
Templar-dowódca oddziału
Luger-coś podobnego do skrytobójcy :P (kobieta)
Rico-paker z najlepsza bronia w grze maszynówą Rico jak ja to nazywam
Hakha-Helgahst dobry przeciwnik
Fabuły wam nie powiem bo nie umiem za dobrze angola a gra jest po angielsku
wiem tylko tyle ze armia Helghiańska chciała napasc na świat i tak zrobiła po wybijali wiekszosc ludzi i zotała tylko armia ISA (Templar , Ricu , Luger ) A wiec ISA broni sie na swiecie , chcac jeszcze rozwalic Generała złych Generala Adamusa .Przyblize wam jeszcze toroche postacie
Templar-Zwykły karabin szturmowy , nie ma w nim nic niezwkłego
Luger-Pistolet masznowy z tłumikiem
ehm RICO-karabin masznowy duzy
Hakha -bron Helghastow

Grafika jest đwitna tak samo jak audio gdzie slchac pociski przelatujace obok ciebie a jak pocisk trafi kilka milimetrow obok glowy to jest taki siuuuuu ! Gram bardzo fajna polecam wszstkim posiadaczom PS2 . Moze macie ta gre , albo zainteresowani kupnem . PIszcie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W Killzona grałem kilka tygodni temu. Pierwsze wrażenie było świetne. Zachwyciła mnie bardzo ładna grafika, świetny design broni oraz kapitnie wykonana animacja przeładowywania karabinów. Pierwsze misje były bardzo ciekawe i potrafiły mnie przykuć do telewizora na długie godziny. Jednak po pewnym czasie kampania zaczęła się robić nudna i gdzieś tak w połowie gry przestałem już w nią grać. Ponadto po kilkunastu godzinach zabawy na jaw zaczęło wychodzić coraz więcej błędów i ograniczeń, takich jak częste zwolnienia animacji, niska inteligencja przeciwników oraz zerowa interakcja z otoczeniem. Niedawno kupiłem grę pt. Black i od tamtej pory już prawie zapomniałem o Killzonie. Black jest grą nieporównywalnie lepszą niż Killzone. Do dnia premiery Black''a najlepszą strzelanką FPP na PS2 był Killzone, jednak teraz to Black króluje wśród FPS-ów na czarnulę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2006 o 13:31, olki77 napisał:

Oglądałem receznje tej gry , i nie jest taka zła.
Niestety PS2 nie posiadam , moźe ta gra wyjdzie na PC .


Niestety, szanse na to, że ta gra wyjdzie na PC są raczej zerowe. Ale moim zdaniem nie należy się tym zbytnio przejmować, bo na kompa wyszło dużo strzelanek o wiele lepszych niż Killzone (Half-life 2, Far Cry, Doom 3 itp.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kuzyn ma PS2, i gra bylaby fajna gdyby do Ps''a dolaczali myszke:P Nie potrafie grac na Playu w FPS''y. Ale ogolnie to wrazenie bylo pozytywne. Ale ta gra juz jest przestarzaly zeby mogla konkurowac z obecnymi FPS''ami z PC, np PREY.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie osobiscie Killzone bardzo sie podobal. Grafika byla przyzwoita, dobrry klimat "wojny w okopach", wsietny disajn szczegulnie broni i Hellastow, doskonala animacja, czntery postacie do wyboru. AI Hellghastow na poczontku wydawalo sie bardzo dobre , nistety tylko sie wydawalo, hellgasci niemal sami wchodzili pod lufy moich karabinow, po jakims czasnie z gra widoczne byly tagze przyciencia FPSow. Ale ogulnie uwazam gre za dobra i niezaluje czasu z nia spendzonego. ObyKillzone 2 na PS3 byl jeszcze lepszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Killzone to bardzo fajna gra i tu zamieszcze moją krótką recenzję ;)

Grafika: Mi się podoba, choć nie jest to taka najnowsza gra to wykonanie postaci jest bardzo dobre(moim zdaniem).

Dźwięk: Odgłosy walki również mi się podobają, muzyka w menu nawet niezła, czyli też dobrze.

SinglePlayer: NAwet fajna kampania, cztery postacie, jednak różnią się nie tylko wyposażeniem i wyglądem, bo np. Rico może nosić więcej amunicji niż Luger. Do końca nie doszedłem, ale wspomnienia mam fajne.

MultiPlayer: Na jednej konsoli gra się fajnie i od razu ostrzegam ta gra była trudna dla mojego kolegi, który jest bardzo dobry w tego typu grach: AI botów(przeciwników komputerowych) jest wysokie nawet na najłatwiejszym poziomie trudności. Lokacje niezłe podobają mi się :) No, ale czas wziąć giwerę w łapy i ruszyć na armię Helghast.

Moja ocena 8,7/10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W katalogo do PSP jest ta i z tego co widziałem w na PS2 nawet mi sie gierka spodobała wiec jak gdzies znajdze na PSP to napewno sobie kupie ^^ bo na PC sa bardzo nikłe szanse ze ta gra sie pojawi na Piecach ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2006 o 14:53, TTBoS napisał:

W katalogo do PSP jest ta i z tego co widziałem w na PS2 nawet mi sie gierka spodobała wiec
jak gdzies znajdze na PSP to napewno sobie kupie ^^ bo na PC sa bardzo nikłe szanse ze ta gra
sie pojawi na Piecach ;]


Na pecety chyba nie wyjdzie, ale co do wersji na PSP to nazywa się ona Liberation i jest trochę inna niż ten na PS2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Killzone Liberation podobno wyjdzie tylko na PSP i podobno twórcy zrezygnowali z widoku FFP teraz jest takie jakby RPG strzelanina ... Nie grałem w fallouta ( czy jak to tam sie pisze ) ale to chyba bedzie cos podobnego !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja sobie oglądałem trajler Killzone na PS3 ...super , mega , maxymalny , wypas nic dodac nic ując wygląda świetnie zwłaszcza wybuchy i ludzie a takze strzały i pojazdy ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2006 o 17:11, barteg napisał:

ja sobie oglądałem trajler Killzone na PS3 ...super , mega , maxymalny , wypas nic dodac nic
ując wygląda świetnie zwłaszcza wybuchy i ludzie a takze strzały i pojazdy ...


Tymi trailerami to lepiej aż tak bardzo się nie zachwycaj, bo często są one komputerowo retuszowane. Sony zrobiło tak np. z trailerem pierwszej części Killzone''a, któr był pokazywany na pewnych targach growych. Grafika na tymże trailerze została tak poprawiona, że wielu graczy nie mogło uwierzyć, iż jest to gra na PS2. Potem po premierze gry okazało się, że grafika w Killzonie jest o wiele gorsza niż na filmikach i na jaw wyszło oszustwo japońskiego giganta elektronicznej rozrywki. Tak więc lepiej nie oceniaj nowego Killzone''a na podstawie trailerów, bo one bardzo często kłamią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No przecież SONY chyba odrazu sie przyznało że "Ten" trailer był w całości renderowany wcześniej. A szkoda do dziś pamiętam jak szukałem szczęki jak go pierwszy raz obejżałem. A co do samego Killzone, to szkoda że PSP niemam bo w Liberaton by sobie zagrał. Niezależnie co tam ludzi mówią dnośni Killzona mnie się podobał, miał dobry klimat, no i ci Hellgahstci świetnie wyglądali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2006 o 17:32, Sita napisał:

No przecież SONY chyba odrazu sie przyznało że "Ten" trailer był w całości renderowany wcześniej.
A szkoda do dziś pamiętam jak szukałem szczęki jak go pierwszy raz obejżałem. A co do samego
Killzone, to szkoda że PSP niemam bo w Liberaton by sobie zagrał. Niezależnie co tam ludzi
mówią dnośni Killzona mnie się podobał, miał dobry klimat, no i ci Hellgahstci świetnie wyglądali.


Helghastci rzeczywiście wyglądali ładnie, ale byli niesamowicie głupi. Według mnie jedną z największych wad Killzone''a było skaszanione AI przeciwników. Strasznie mnie to denerwowało, gdy podczas gry wrogowie dosłownie pchali mi się pod lufę; co to za żołnierze, którzy zamiast schować się przed ostrzałem stoja jak kołki i wręcz proszą się o solidną porcję ołowiu. No chyba że twórcy gry celowo obdarzyli Helghastów niską inteligencją, być może według zamysłu autorów gry siłą armii Helghastów mialo być nie wysokie IQ, lecz liczebność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem w drugiej misji, w której muszę wejść na taką wieżę i z niej zdjąć wrogów, potem z niej schodzę i idę dalej ulicą gdzie strzelają do mnie przeciwnicy z okna po mojej prawej - zdejmuje ich. Ale co dalej? Przechodziłem ten teren z 5 razy i nie wiem gdzie dalej iść... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2007 o 21:38, Falconer napisał:

Jestem w drugiej misji, w której muszę wejść na taką wieżę i z niej zdjąć wrogów, potem z niej
schodzę i idę dalej ulicą gdzie strzelają do mnie przeciwnicy z okna po mojej prawej - zdejmuje
ich. Ale co dalej? Przechodziłem ten teren z 5 razy i nie wiem gdzie dalej iść... :/

Tam na tej ulicy, jest jeszcze dwóch snajperów, jak ich zabijesz, będzie bombardowanie, po bombardowaniu będziesz miał dalsze przejście przez taką wielką rurę. Tam już sobie pewnie poradzisz.
Ci snajperzy są na wprost Ciebie, gdy pierwszy raz wchodzisz ze swoimi ludźmi na ta ulicę. Chowają się za gruzem.

A jak zabijesz tych wrogów na początku misji, tego snajpera z wieży, i tych ludzi z okna, to jeden z Twoich ludzi powinien odsunąć na bok zaprę z drutu kolczastego. Niestety, ta gra ma błędy i nieraz trzeba restartować misję, żeby zaskoczył skrypt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2007 o 21:48, Falconer napisał:

Ok, dzięki. :) Zaraz będą dalej grać. :]

Gdybyś nie mógł sobie z czymś poradzić, to pisz. Niedawno przeszedłem Killzone, i jeszcze co nieco pamiętam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować