Zaloguj się, aby obserwować  
marlin15

F.E.A.R. COMBAT (Polskie Klany)

394 postów w tym temacie

Zna ktoś linka do patcha do wersji 1.08? Boże szukam go od niedawna bo go miałem a, że coś mi się sknociło z grą tak teraz znaleźć nie potrafię. Gra była kiedyś w CDA i od tamtej pory gram bezustannie mogę do jakiegoś klanu dołączyć;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Musze przyznać, że opanowałem grę do perfekcji- nie raz mam 32 kille i 2 dedy:P i ta duma gdy mówią na mnie cziter, chociaż nim nie jestem;(:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2011 o 12:54, Perry_Cox napisał:

Długo trzeba czekać na maila z kluczem? Mi się drugi dzień zbiera.


Powinieneś dostać od razu po rejestracji, spróbuj jeszcze raz, z tego co wiem to czasem ta rejestracja "nie wchodzi" ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2011 o 12:54, Perry_Cox napisał:


Długo trzeba czekać na maila z kluczem? Mi się drugi dzień zbiera.


ja w przeciągu roku kilkukrotnie sie rejestrowałem i na dzień dzisiejszy nie otrzymałem żadnego klucza :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2011 o 12:54, Perry_Cox napisał:

Długo trzeba czekać na maila z kluczem? Mi się drugi dzień zbiera.

A moim zdaniem najlepiej to nie czekać na żadne klucze, tylko kupić sobie oryginał. Gra naprawdę warta jest tych 20 złotych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


O to się nie martw, planuję kupić FEARa ze wszystkimi dodatkami, dwójkę kiedyś też, tylko po prostu czeka w kolejce na długiej liście zakupów (tak bardzo mi się nie spieszy, bo jedynkę kiedyś ukończyłem, dwójkę tak samo, zostały mi tylko dodatki i nadchodząca trójka). Co do klucza, cały czas były w zakładce spam, więc mam teraz dwie sztuki xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 06.02.2011 o 15:30, Perry_Cox napisał:

O to się nie martw, planuję kupić FEARa ze wszystkimi dodatkami, dwójkę kiedyś też, tylko
po prostu czeka w kolejce na długiej liście zakupów (tak bardzo mi się nie spieszy, bo
jedynkę kiedyś ukończyłem, dwójkę tak samo, zostały mi tylko dodatki i nadchodząca trójka).

Aha, no to spoko. :) Do premiery trzeciej części masz jeszcze dużo czasu. Mnie jakby co można czasem spotkać na takich serwerach jak DSV GameCOD czy Avangard GameCOD. ;]

Dnia 06.02.2011 o 15:30, Perry_Cox napisał:

Co do klucza, cały czas były w zakładce spam, więc mam teraz dwie sztuki xD

A widzisz, ładnie to tak oczerniać wiarygodność oficjalnej stronki? ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 07.02.2011 o 13:53, Dark_Sebat napisał:

> jedynkę kiedyś ukończyłem, dwójkę tak samo, zostały mi tylko dodatki i nadchodząca
trójka).
Aha, no to spoko. :) Do premiery trzeciej części masz jeszcze dużo czasu. Mnie jakby
co można czasem spotkać na takich serwerach jak DSV GameCOD czy Avangard GameCOD. ;]

Jak zainstaluję, to zajrzę. Na razie jednak bark miejsca na dysku. Mam nadzieję, że zdążę mieć jakiś lepszy sprzęt, na którym uruchomię trójkę.

Dnia 07.02.2011 o 13:53, Dark_Sebat napisał:

> Co do klucza, cały czas były w zakładce spam, więc mam teraz dwie sztuki xD
A widzisz, ładnie to tak oczerniać wiarygodność oficjalnej stronki? ;p

Oj, nigdzie jej nie oczerniłem, po prostu spytałem się co i jak. Kumpel kiedyś też miał z tym problem. Mogliby na końcu gdzieś napisać, że warto sprawdzić folder ze spamem ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Jednak odpuszczę sobie Combat, nie przywykłem do takiej małej ilości klatek na sekundę. Do tego mało ludzi, a jeśli już są, to tacy, co nie dadzą nawet pociągnąc za spust. Już kiedyś nie byłem wymiataczem w Combat, a teraz to dopiero robią ze mnie mięso armatnie. I tak btw, jeśli komuś nie doszedł mail z kluczem, to mam jeden nie zużyty:

Spoiler

DES5-ZEB8-WUJ3-PAR2-3252


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować