Zaloguj się, aby obserwować  
marlin15

F.E.A.R. COMBAT (Polskie Klany)

394 postów w tym temacie

gram na wielu, głównie zagranicznych np. FIST, gdzie nie ma cheaterów. Natomiast na polskim servie neostrady to w każdej drużynie jest jakiś cziter :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2007 o 15:28, Grz3chu napisał:

gram na wielu, głównie zagranicznych np. FIST, gdzie nie ma cheaterów. Natomiast na polskim
servie neostrady to w każdej drużynie jest jakiś cziter :)

Fakt, grałem kiedyś na neo i to tam trafiłem na nieśmiertelnego ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak w jakiś weekend będziecie chcieli zagrać to dajcie znać na GG.
Jakby co to w FEAR Combat gram od dzisiaj :) Ale wcześniej duuuuużo fragowałem w ET.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2007 o 19:05, T4KEDA napisał:

Jak w jakiś weekend będziecie chcieli zagrać to dajcie znać na GG.
Jakby co to w FEAR Combat gram od dzisiaj :) Ale wcześniej duuuuużo fragowałem w ET.


Et i F.E.A.R. to dwie zupełnie różne gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2007 o 19:41, Ecko09 napisał:

Et i F.E.A.R. to dwie zupełnie różne gry.


A w czym problem. Przecież i tak ogólne założenie jest takie samo - KILL, KILL, KILL THEM ALL!!! BUAHAHA hrehehrhe (ach ten kaszel)

Tak samo fakt, że CS, MoHAA, ET, UT, FEAR, CoD - różnię się od siebie systemem rozgrywki to i tak cel jest jeden. Zwyciężyć. A i tak miałem okres, że z różnymi osobami grami w różne sieciówki i musiałem się przestawiać z UT na ET, ET na CS, CS na MoHAA i jakoś się żyło.

Poza tym, trochę treningu i się przyzwyczaję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2007 o 21:47, T4KEDA napisał:

> Et i F.E.A.R. to dwie zupełnie różne gry.

A w czym problem. Przecież i tak ogólne założenie jest takie samo - KILL, KILL, KILL THEM ALL!!!
BUAHAHA hrehehrhe (ach ten kaszel)

Tak samo fakt, że CS, MoHAA, ET, UT, FEAR, CoD - różnię się od siebie systemem rozgrywki to
i tak cel jest jeden. Zwyciężyć. A i tak miałem okres, że z różnymi osobami grami w różne sieciówki
i musiałem się przestawiać z UT na ET, ET na CS, CS na MoHAA i jakoś się żyło.

Poza tym, trochę treningu i się przyzwyczaję.



to prawda że tak naprawde wystraczy troche pograć, a jeśli się już wcześniej grało w inne fps multi to sprawa jest tylko ułatwiona. A fear combat różni się tylko tym że jest to chyba najbardziej dynamiczny FPS w multi. Ale powód jest taki, że plansze są stosunkowo małe, a gra bardzo szybka więc są niezłe zadymy xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2007 o 21:08, masterHADES napisał:

to prawda że tak naprawde wystraczy troche pograć, a jeśli się już wcześniej grało w inne fps
multi to sprawa jest tylko ułatwiona. A fear combat różni się tylko tym że jest to chyba najbardziej
dynamiczny FPS w multi. Ale powód jest taki, że plansze są stosunkowo małe, a gra bardzo szybka
więc są niezłe zadymy xD

W DM nie da się w ogóle grać ^^
W momencie kiedy zobaczysz kogoś zabija cię ktoś inny.
W skrajnych przypadkach trafia się do kilkunastu spawn kills pod rząd :P

Za to TDM jest jak najbardziej OK, to samo CTF
Akcji jest akurat. Nie za dużo ani nie za mało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2007 o 21:11, Monastor napisał:

> > W DM nie da się w ogóle grać ^^
W momencie kiedy zobaczysz kogoś zabija cię ktoś inny.
W skrajnych przypadkach trafia się do kilkunastu spawn kills pod rząd :P

Za to TDM jest jak najbardziej OK, to samo CTF
Akcji jest akurat. Nie za dużo ani nie za mało.


z tym DM się nie zgodze, bo przez pewien czas grałem tylko na DM :P choć z tym spawnkillem się zgodze ale i tak lubie DM :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja kiedyś (koniec poprzedniego roku szkolnego) dużo grałem z kumplem w ta grę po sieci.
Fajne mieliśmy nicki -ja byłem RYSIEK_Z_KLANU a on MACIEK_Z_KLANU, śmiali się z nas inni to były czasy xD
Pamiętam te pytania: "...jaki jest twój klan" ;p
A potem był u mnie inny kumpel, zaczął sobie na serwerze z neostrady jaja robić, co chwila robił głosowanie żeby kogoś wyrzucić, potem go zbanowano i od tego moment gra mi się popsuła ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

siema, mam pytanie: co to są właściwe te bany w grze??? Bo dostałem 2 za to że wygrywałem na jakiś publicznych klanach i mogę grać dalej. Czy to jest BAN tylko na ten jeden server w którym zostałem zbanowany??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2008 o 20:46, igier napisał:

siema, mam pytanie: co to są właściwe te bany w grze??? Bo dostałem 2 za to że wygrywałem na
jakiś publicznych klanach i mogę grać dalej. Czy to jest BAN tylko na ten jeden server w którym
zostałem zbanowany??


Tak, jeśli dostaniesz bana na danym serwerze nie możesz już na niego wejść, ale na inne bez problemu wejdziesz.
Ale jest dobry sposób by po banie dalej grać na danym serwie, musisz tylko skopiować folder Punk Buster z moich dokumentów za wczasu, a gdy dostaniesz bana, usuwasz folder z moich dokumentów i wklejasz ten skopiowany, nie wiem czy ten sposób działa, bo ja jak ostanio dostałem bana (niesłusznego z resztą), zainstalowałem gre na nowo, ale dalej to nic nie dało, dopiero po usunięciu tego folderu gdzie wszystko się zapisuje i ponownym zainstalowaniu wszystko było ok ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2008 o 20:46, igier napisał:

siema, mam pytanie: co to są właściwe te bany w grze??? Bo dostałem 2 za to że wygrywałem na
jakiś publicznych klanach i mogę grać dalej. Czy to jest BAN tylko na ten jeden server w którym
zostałem zbanowany??


dostałeś bana bo byłeś nie grzeczny albo cheatowałeś;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2008 o 19:44, marcinshinoda napisał:

> siema, mam pytanie: co to są właściwe te bany w grze??? Bo dostałem 2 za to że wygrywałem
na
> jakiś publicznych klanach i mogę grać dalej. Czy to jest BAN tylko na ten jeden server
w którym
> zostałem zbanowany??

dostałeś bana bo byłeś nie grzeczny albo cheatowałeś;]

Żeby było jasne nie cheatuje. Bana dostałem bo wygrywałem na jakimś prywatnym serwerze. Miałem 60 fragów i tylko 5 death. Gość zrobił głosowanie i zanim zdążyłem spytać za co to już mnie wyrzuciło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2008 o 19:21, igier napisał:

> > siema, mam pytanie: co to są właściwe te bany w grze??? Bo dostałem 2 za to że wygrywałem

> na
> > jakiś publicznych klanach i mogę grać dalej. Czy to jest BAN tylko na ten jeden server

> w którym
> > zostałem zbanowany??
>
> dostałeś bana bo byłeś nie grzeczny albo cheatowałeś;]
Żeby było jasne nie cheatuje. Bana dostałem bo wygrywałem na jakimś prywatnym serwerze. Miałem
60 fragów i tylko 5 death. Gość zrobił głosowanie i zanim zdążyłem spytać za co to już mnie
wyrzuciło.


a to czesto sie zdarza że kogoś dobrego podejrzewają o cheatowanie i wywalają z serwera;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. :) Gra ktoś teraz w Fear Combat? Jeśli tak, to z chęcią pograłbym razem. :) Moje xfire - makos93. Tylko ostrzegam, ze nie jestem dobrym graczem. :) Raczej taki newbie ze mnie. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2008 o 21:56, Assasin93 napisał:

Witam. :) Gra ktoś teraz w Fear Combat? Jeśli tak, to z chęcią pograłbym razem. :) Moje
xfire - makos93. Tylko ostrzegam, ze nie jestem dobrym graczem. :) Raczej taki newbie
ze mnie. ;]


Chętnie sie ztobą zmierzę:) też wymiataczem nie jestem;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej.
mam dziwny problem z ta gra, - "przestała działać " (dosłownie taki komunikat mojej visty), dotąd chodziła normalnie, byłam w Interwale 0.6 na singlu, następnego dnia nagle nie mogę w ogóle uruchomić gry (nawet menu, okna startowego, nawet reklam, nic)... to była wersje 1.07 i działała bez problemu.
gdy wystapił ten problem zainstalowałam najnowszą poprawkę 1.08 i nic. Zrestartowałam komputer i nic. Przeinstalowałam grę i nic. WTF?

Mój sprzęt spełnia wszystkie wymagania. Gra jest legalna.
xfire zainstalował mi update może to ma związek? może wtyczka xfire coś sknociła? (wcześniej grałam bez właczonego xfire, ale potem wyłaczenie go też nic nie dało)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować