Zaloguj się, aby obserwować  
Mars

Jakie to auto? - gra

14904 postów w tym temacie

Josin z bazim coś tam cos tam i to coś :

Jeżeli auto ma ponad 50 lat to wiadomo że musi dać podpowiedź. ALe nie w formie tegoz rocznika (: chociaż rozumie samo przez się fakt, że rocznik trzeba podać :) lecz np. pierwsza literka modelu, marki, koncernu itp. itd. I ja czaję regulamin - właśnie ten post jest na to dowodem :) Wybacz że twego posta potraktowałem w nieco inny sposób niz sobie wyobraźiłeś ale poprostu taki jestem - cały ja :P Ktoś taki jak ty powiedział cos podobnego i od razu walka Poznań vs Kielce xD Sorka.

Chciałem dodać, że takich uwag nie zwracał mi np. GungravePL i ciekaw jestem dlaczego ( ??? ). Też jest moim znajomym, i to nawet ostatnio bardzo :)

Jeszcze raz sorka za atak na posła krzyżackiego. Nie ucinaj mi głowy i bardzo proszę nie odpowiadać na moiego posta gdyz teraz mam tak zwaną głupawę, gadam głupoty nie kontrolując tego i chciałbym aby tak pozostałooo sobiieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee WIem jestem głupi i to bardzo :D Teraz czytam krzyżaków a właściwie ich streszczenie, głupotaaaaaa ratatata

PS: Teraz zmądrzałem nieco. Ja znikam postarając sie kontrolować śmiech i jeszcze raz sorka za napad na bank xD pfu za rozpoczęcie walki robali :)))))))))


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie powiedziałem, że samochód ma ponad pięćdziesiąt lat tylko, że jest z lat 50-tych. Mamy rok 2008. Łatwo więc można się domyślić, że wóz jest z lat 1950-1958. Podpowiedź jak byk.

Claude Speed - blisko, bardzo blisko... nie ten model.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2008 o 07:53, Union Pacific napisał:

Nie powiedziałem, że samochód ma ponad pięćdziesiąt lat tylko, że jest z lat 50-tych.
Mamy rok 2008. Łatwo więc można się domyślić, że wóz jest z lat 1950-1958. Podpowiedź
jak byk.

Claude Speed - blisko, bardzo blisko... nie ten model.


1953 Kaiser Dragon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To bedzie pewnie jakis japoniec... Daihatsu?

Edit: Wiedzialem, ze widzialem ten samochod w GT2 :) Ten samochod to Subaru Vivio

PS. w tym samym linku znalazlem ze to GLi 660 xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2008 o 13:21, fifomaniak napisał:

To bedzie pewnie jakis japoniec... Daihatsu?

Edit: Wiedzialem, ze widzialem ten samochod w GT2 :) Ten samochod to Subaru Vivio


PS. w tym samym linku znalazlem ze to GLi 660 xD


Nie inaczej

fifomaniak +1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hm to wygląda zupełnie jak czterodrzwiowa wersja Hanomaga 1,3 liter Autobahn typ.
Czy to jakiś Hanomag? Bo nawet niewyraźny zarys znaczka na zdjęciu wygląda jak logo tej firmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować