Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

PS3 wygra next-genową rywalizację

80 postów w tym temacie

Ta...ludzie przeczytaja ten raport, pomysla ,,cholera, skoro PLAYSTATION 3 bedzie rządzic, to co ja bede jakies Wii kupowal" i te ,,prognozy" stana sie faktem tylko dlatego, ze ktos je pokazal ludziom =).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2006 o 13:24, Verbatim napisał:

Sony nie zawsze będzie rządzić, niech microsoft tylko wykupi prawa do gier, które ratują Sony
i Sony będzie pozamiatane.


1.Hehehe myślisz że Sony da odebrać sobię gry na których trzepią miliony $, to chyba był żart. Uważasz że MS ma kupe kasy, a Sony ledwo wiąże koniec z końcem to się mylisz :D.
2.Kontroler do ps3 jest lepszy.
3.Sony -bardziej wiarygodna firma od MS.
4.Moc obliczeniowa PS3 jest dwukrotnia większa od X-boxika.
5.Gra na multi w PS3 będzie darmowa :P.
6.Blu-ray w PS3 myślę że większość ludzi woli mieć wbudowany, a nie doczepiany napęd


No i znany wszystkim minus PS3- cena :( tylko tu Xboxik wygrywa


A i tak ja nie mam kasy na żadną konsole więc się nie martwie, ale gdybym miał kupować to na pewno wybrałbym PS3, Wii takie rewolucyjne nie będzie bo pad PS3 też będzie miał czujniki ruchu... Tyle że nie będziesz mógł pomachać mieczem, ani rakietą tenisową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2006 o 13:17, ProChaoS napisał:

Wkoncu ktos ogarniety. Dobrze mowia.

Akurat ludzie wrozacy z fusow nie sa za bardzo ogarnieci :D:D:D .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

gibon91: 1. ciezko z kasa, brakuje na wibracje w padzie
2. czemu leszy? bez wibracji?
3. juz nie
4. skad wiesz?
5. 200zł na rok to nic, a usluga jest super
6. tylko po co blue ray ktory teraz jest wolniejszy od dvd?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.08.2006 o 13:39, Gibon91 napisał:


1.Hehehe myślisz że Sony da odebrać sobię gry na których trzepią miliony $, to chyba był żart.
Uważasz że MS ma kupe kasy, a Sony ledwo wiąże koniec z końcem to się mylisz :D.
2.Kontroler do ps3 jest lepszy.
3.Sony -bardziej wiarygodna firma od MS.
4.Moc obliczeniowa PS3 jest dwukrotnia większa od X-boxika.
5.Gra na multi w PS3 będzie darmowa :P.
6.Blu-ray w PS3 myślę że większość ludzi woli mieć wbudowany, a nie doczepiany napęd


No i znany wszystkim minus PS3- cena :( tylko tu Xboxik wygrywa

Co do twoich danych technicznych sa one dawno rpzedawnione :P . Lepiej sie zapoznaj z aktualna moca tego pleyaka :P ktora jest marginalnie wieksza :-] . Co do darmowosci spodziewaj sie sredniej jakosci serwerow wkoncu ktos to musi utrzymac :P . Co do pada tez sie nie zgodze ,xklockowski jest wygodniejszy ,lepiej lezy w dloni i duzo bardziej nadaje sie do gier fps ;P jak i samochodowek dzieki analogowym spustom (palce sobie lamie na tych l''rach i r''ach w malutkim padzie do ps2/ps3 ). Jesli chodzi o fundusze to tak przy MS wyglada jak biedna firemka ledwo wiarzaca koniec z koncem :D .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiedziałem "niech tylko wykupi", tzn jakby się tak stało, wiem że trudno będzie, ale niech udostępnią ten sam tytuł na dwie konsole. Sam miałem PS2 i wiem czym Sony nabiło sobie klientów( mnie także)-dobrymi grami, bo to co było na xbox''a było na kompa to dużo ludzi go nie kupywało. Lecz teraz x360 ma dużo gier "konsolowych", z ładną grafiką. A Sony co jedynie teraz robi to się przechwala i to mnie denerwuje, z PS2 tak nie robili. SpoX.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2006 o 13:43, Selv napisał:

gibon91: 1. ciezko z kasa, brakuje na wibracje w padzie
2. czemu leszy? bez wibracji?
3. juz nie
4. skad wiesz?
5. 200zł na rok to nic, a usluga jest super
6. tylko po co blue ray ktory teraz jest wolniejszy od dvd?

1.No nie wiem czy to problemy z kasą, czy jakieś problemy techniczne i nie chcieli wypuścić konsoli za rok... :P
2.Ma czujniki ruchu jakbyś przeczytał cały post :P i lepiej leży w dłoni (doświadczenie z PS 2 na którym grałem u kumpla z nim)
3.Czemu nie? niedawno był na gram.pl wynik jakiegoś sondażu(?) i wyszło na to że Sony jest bardziej wiarygodna.
4.Czytałem niedawno pewien ciekawy artykuł w jakiejś stronce benchmarkowej i (przynajmniej z zapowiedzi) ma mieć ponad 2 teraflopy czyli dwukrotnie więcej
5.Może w sumie, ale PS3 ma mieć to za friko :P
6.Bo BR może pomieścić 50GB, a DVD 9... (patrz ile to tekstur :D )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2006 o 13:44, Mr_Hyde napisał:

moca tego pleyaka :P ktora jest marginalnie wieksza :-] . Co do darmowosci spodziewaj sie sredniej
jakosci serwerow wkoncu ktos to musi utrzymac :P . Co do pada tez sie nie zgodze ,xklockowski
jest wygodniejszy ,lepiej lezy w dloni i duzo bardziej nadaje sie do gier fps ;P jak i samochodowek
dzieki analogowym spustom (palce sobie lamie na tych l''rach i r''ach w malutkim padzie do
ps2/ps3 ). Jesli chodzi o fundusze to tak przy MS wyglada jak biedna firemka ledwo wiarzaca
koniec z koncem :D .

1.Ehh może i mam przedawnione dane tych stron nie chcą jakos aktualizować :P
2.Wiele ludzi w tym ja uważa że ten kontroler jest najlepszy na świecie, a wiesz miliony nie mogą się mylić :P
3.Czy ja wiem czy Sony jest biedne? W końcu nie produkuje tylko konsol, ale prawie wszystko z nowoczesnych technologii od odwarzaczy dvd przez telewizory, komórki, odtwarzacze DVD. Owszem M$ ma pewnie większy fundusz, ale bez przesady :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no tak do 2011 roku, bo w 2012 bedzie już koniec świata:D
Nie no oczywiście żartuje, nie wierze w takie przepowiednie-brednie
tak samo jak w przepowiednie o zwyciestwie PLAYSTATION 3. Moim zdaniem wygra Wii i tak samo jak pan od alicjii z krainy czarów też uważam że tylko wii jest prawdziwym next genem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

BTW: A na Sony będzie Tekken 6, nowe grand turismo, i GTA 4 przez pół roku, a MS niestety może robić tylko marne kopie tych gier takie jak:Project Gotham Racing 3, Dead or Alive 4,Saint Row. Tak naprawdę te gry rostrzygną wojnę na korzyść PS3 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak przy okazji to uważam, że DoA jest jedną z lepszych bijatyk, sterowanie prawie intuicyjne, a nie tak jak w Tekkenie że trzeba przez kilka miechów ćwiczyć aby jakiś porządny cios wykonać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sony nie jest takie bogate, prześcignął ją w sprzedaży rtv samsung. Moc będzie minimalnie większa i raczej to nie będzie zauważalne- karty grafiki o tych samych parametrach 500mhz 512mb. Sony nie ma 8 rdzeni symetrycznych jak xbox360 w przypadku swoich trzech a to duża różnica i te 2 teraflopy między bajki włóż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować