Zaloguj się, aby obserwować  
TheNorbi

Czy ktoś jeszcze słucha Linkin Park?

1578 postów w tym temacie

Dnia 05.06.2007 o 22:07, bonan napisał:


> Wiesz co mi sie zdaje , że najlepszą ich piosenką jest One Step Closer z Meteory a co
do nowej
> płyty to jest zupełnie jnna niż wcześniejsze bo LP porzuciło gatunek muzyki który stworzyl

> ( nu-metal ) a Chester poinformował media że nienawidzi nu metalu.
Zgodze się z tobą że One Step Closer jest świetne. Ale nie zgodzę się z tobą że One Step Closer
jest z Meteory (chyba że już zapomniałem) ale wydaję mi się że jest z Hybrid Teory .

Wiem Wiem czepiam się szczegułów:D

nom masz racje pomyłka moja wdodatku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nowa płyta jest najpoważniejszą z ich wszystkich płyt. Są naprawdę dobrzy i grają dla musyki, a nie dla kasy widać to między innymi dlatego, że nie wydali kolejnej płyty licząc na pewny sukces stosując te same techniki co w poprzednich tylko stworzyli coś całkiem nowego. Gratuluje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

MTM jest naprawdę bardzo dobrym albumem, ale nie zaryzykowałbym stwierdzenia, że najlepszym. Tą pozycję, w moim mniemaniu, zajmuje Hybrid Theory. Za to Minutes To Midnight maniakalnie słucham jak mam doła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na koncercie LP w Chorzowie 13 czerwca było genialnie!!! Myślałem że zagrają same nowe utwory, a tu... niesapodzianka, było Points of Authority, One Step Closer, Faint, i naprawdę fajne wejścia do kilku innych piosenek.
Do tego z nowych było No more Sorrow, Leave out all the rest, i kilka innych. Niestety nie było Given Up, a szkoda.
Jako support zagrali debiutanci Gutierez, grali nawet fajną muzykę i Coma, za którą osobiście nie przepadam, ale nie jest aż tak tragiczna.
Czy ktoś jeszcze był na tym koncercie? Piszcie jakie są wasze wrażenia, bo ja jestem absolutnie zaszokowany i spełniło się moje marzenie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2007 o 16:26, kalin 123 napisał:

Czy ktoś jeszcze był na tym koncercie? Piszcie jakie są wasze wrażenia, bo ja jestem absolutnie
zaszokowany i spełniło się moje marzenie :D


Ech... Szczęściarzu, nic mi nie mów :( Moje marzenie bezczelnie zniszczyła, zgniotła i wyrzuciła z głowy, czerwcowa sesja. Na szczęście wszystkie egzaminy do przodu i to na przyzwoitym poziomie... Ale to tylko tak na otarcie łez... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2007 o 16:26, kalin 123 napisał:

Czy ktoś jeszcze był na tym koncercie? Piszcie jakie są wasze wrażenia, bo ja jestem absolutnie
zaszokowany i spełniło się moje marzenie :D


Ech... Szczęściarzu, nic mi nie mów :( Moje marzenie bezczelnie zniszczyła, zgniotła i wyrzuciła z głowy, czerwcowa sesja. Na szczęście wszystkie egzaminy do przodu i to na przyzwoitym poziomie... Ale to tylko tak na otarcie łez... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja wolę Hybrid Theory od Minutes to Midnight. Po prostu dorastałem razem z utworami z tej płyty ;) Są genialne!!! Np. Crawling lub Papercut - miodzio :D Z ostatniej płyty najbardziej mi się podoba utwór Leave Out All The Rest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Ja słucham lp od kiedy pamiętam! ostatni kupiłem za rozsądną cene 1 oficjalny album hybrid theory i teraz szykuje się do 2 reanimation :P
A wczoraj koncercik był.....a ja bez kasy...:( i jeszcze mtm wyyszło ,więc trzeba kupić?...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najpierw lepiej kup Reanimation (remixy nagrań z HT) :) Jest to płyta wg mnie lepsza od MtM.
Ja niestety też nie byłem na koncercie, bo mam nogę zwichniętą (ale nawet gdybym nie miał to i tak bym nie pojechał, bo mam za daleko a kasę przeznaczam na RAM''y) Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O widze że kolega też lp słucha , a co sądzisz o colision curse..? z jay z ?mnie i tak najbardziej się podobała hybrid theory ,choć meteora też była niezła :) pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2007 o 16:51, conradzik napisał:

Ech... Szczęściarzu, nic mi nie mów :( Moje marzenie bezczelnie zniszczyła, zgniotła i wyrzuciła
z głowy, czerwcowa sesja. Na szczęście wszystkie egzaminy do przodu i to na przyzwoitym poziomie...
Ale to tylko tak na otarcie łez... :(


Wiesz zawsze możesz spróbować jeszcze jechać gdzieś za granicę. Ja chce jechać jeszcze raz na LP do Berlina.


Przy okazji pełna lista utworów które były:
1. Intro + One Step Closer
2. Lying From You
3. Somewhere I Belong
4. No More Sorrow
5. Papercut
6. Points Of Authority
7. From The Inside
8. Leave Out All The Rest
9. Numb
10. Pushing Me Away (piano)
11. Breaking The Habit
12. In The End
13. Crawling
14. What I''ve Done
15. The Little Things Give You Away
16. Bleed It Out
17. Faint + outro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, chciałem pojechać, ale raz że troche by to wszystko kosztowało, a dwa że samemu mi się nie chciało :/
Co do Collision Course to nie przypadł mi do gustu. Ogólnie niezbyt lubię Jay-Z, a płyty dało by się słuchać gdyby wyciąć z niej jego kwestie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm... Widzę że wybrali na koncert niemalże cały ich najlepszy skład znanych i dobrych piosenek. I dobrze :) Ja niestety nie miałem możliwości pojechania na koncert, pomimo posiadania funduszy. A szkoda jak widzę :/ No cóż... Może kiedy indziej bardziej się poszczęści z trafieniem w porę wyjazdu.

Za to w Aberdeen w kampusie miałem ciekawą minę, jak wychodząc przed drzwi domku, usłyszałem od sąsiada puszczone na cały regulator "Crawling" ;) Widać, że w Szkocji też doceniają LP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować