Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gram z klasyką – wykaż się wiedzą i zgarnij nagrody od BenQ!

392 postów w tym temacie

Domek

Dziś rozpoczyna się zapowiadany w zeszłym tygodniu konkurs gram.pl i BenQ, związany z serią gier eXtra Klasyka neXt. Przez dziesięć dni zmagać się będziecie z pytaniami i walczyć o ponad 100 ciekawych nagród! Zapraszamy do udziału – pierwsze pytania już wkrótce. Więcej szczegółów znajdziecie pod tym adresem.

Przeczytaj cały tekst "Gram z klasyką – wykaż się wiedzą i zgarnij nagrody od BenQ!" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie w tych dniach będe we Włoszech :) Gdy wy będziecie jak maniacy odpowiadać ja będe zajadał oryginalny włoski makaron ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2006 o 11:16, HumanGhost napisał:

Dobrze, że to szybkie odpowiadanie jest tylko dodatkowo a nie jest to głównym warunkiem wygrania.

Nie powiedziałbym Kto pierwszy odpowie na pytanie,ma większe szanse na wygrańa.Z tego co zrozumiałem,liczy sie włąsciwie czas odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Pytań będzie trochę i będą ukazywać się regularnie przez kilka dni. Po zakończeniu zrobimy
> podsumowanie Waszych odpowiedzi i najlepsi oczywiście dostaną nagrody. Żeby nie dyskryminować
> osób które nie będą mogły brać udziału każdego dnia, codziennie do zdobycia będzie jedna dodatkowa
> nagroda.

Cytat z zapowiedzi tegoż konkursu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2006 o 11:22, Darkstar181 napisał:

> Dobrze, że to szybkie odpowiadanie jest tylko dodatkowo a nie jest to głównym warunkiem
wygrania.
Nie powiedziałbym Kto pierwszy odpowie na pytanie,ma większe szanse na wygrańa.Z tego co zrozumiałem,liczy
sie włąsciwie czas odpowiedzi.


A nie przypadkiem najszybsi danego dnia mają szansę na nagrodę dnia, a na końcu zostaną wybrane osoby z pośród wszystkich tych szybszych i tych wolniejszych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten czas jest zwalony;/ Lepiej by było gdyby liczyły się dobre odpowiedzi i by losowano:/ Bo ja np. nie moge cały czas siedzieć na forum a połowa 10-lenich dzieci będzie siedzieć cały czas więc to trochę niesprawiedliwe ale to moje zdanie. Może jeszcze wymyślą jakieś inne konkursy z normalniejszymi zasadami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1 najszybsza osoba z danego dnia wygrywa wybraną przez siebie grę. Ale główne nagrody będą dostępne dla wszystkich, możesz wysłać ostatni ale mie ćwszystko dobrze i tak samo będziesz w pierwszej piątce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować