Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gram z klasyką – wykaż się wiedzą i zgarnij nagrody od BenQ!

392 postów w tym temacie

jeśli mechanizm losujący będzie ten sam co w poprzednich konkursach, to czekanie na pytania możemy zacząć ok 23 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

omg nie narzekajcie na gram.pl i tak jest jedynym serwisem, który wypuszcza tak często dobre konkursy :] i Wole, żeby 200 osób zgarneło po klawiaturze, niż żeby jedna wygrała monitor..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2006 o 12:05, Destro napisał:

I przypomnij mi w ilu dotychczasowych konkursach Klubu Gracza były takie nagrody, że używasz
takiego porównania? :)



Nie wiem, bo w ogole nie odwiedzam strony Cenegi ^^ , ale widzialem reklame w CDA :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... liczy się szybkość? No trochę szkoda, bo nie każdy wpada na gram.pl 6 razy dziennie. Jednak jeśli taka forma zabawy podoba się większości mającym dużo czasu (tutaj bym oszacował przediał wiekowy 13-19) to będą właśnie takie osoby brać w tym udział...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2006 o 12:37, Gofer31 napisał:

Ej? Ale odpowiedzi bedzie trzeba przysylac mailami czy jak?

Na pewno Gofrze :) Tylko liczy się szybkość, a ja korzystam tylko z maila netowego, to trochę sekund mi zabraknie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy aby wziąść udział w konkursie mam wypełnić dane adresowe na swoim koncie, czy będę mógł podać je w mailu? I gdzie mam wysyłać odpowiedzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2006 o 12:40, ddd-d2 napisał:

Czy aby wziąść udział w konkursie mam wypełnić dane adresowe na swoim koncie, czy będę mógł
podać je w mailu? I gdzie mam wysyłać odpowiedzi?

Chciałem to zostawić, ale nie mogłem.
Oczywiście powinno być wziąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kurcze musze wygrac klawiature, bo moja niedługo sie rozleci:D
Fajny konkurs, mam nadzieje że chociaż na jedno pytanie najlepiej odpowiem albo chociaż jedna gra z extra klasyki, mam BG2 oryginalnego ale dodatku niemam, więc wiadomo już co bym wybrał;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować