Zaloguj się, aby obserwować  
Maker3

Prizee - zarabiaj grając w gry

943 postów w tym temacie

Only alphabetical characters, space as well as the "-" symbol are accepted for your city. Mam problem pojawia mi się taki błąd co mam zrobić wszystko dobrze wpisuję ale nie wiem co jest źle może miasto źle wpisałem bo ja jestem z Puław to mogą być polskie znaki?Pomóżcie plisss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.04.2007 o 09:09, Mr.P napisał:

Only alphabetical characters, space as well as the "-" symbol are accepted for your city. Mam
problem pojawia mi się taki błąd co mam zrobić wszystko dobrze wpisuję ale nie wiem co jest
źle może miasto źle wpisałem bo ja jestem z Puław to mogą być polskie znaki?Pomóżcie plisss

Napisz Pulawy. Nie ma polskich znaqw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zastanawiam się, czy ktoś już grał w zdrapki w giftach, i co z tego wynikło, moim zdaniem to sensowne i opłacalne, powiedzmy że najtansza nagroda kosztuje koło 3 b., a zdrapka 5B. nie trzeba losowac a jak nic nie wydrapiesz to b. wracają do kuferka po północy, poza tym nagrody są z całej puli wiec mozna wylosowac np.DVD i to za 5 bubzów. Próbował już ktoś tak? i z jakimi efektami?
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja się nastawiłem na laptopa. Jak dobrze pójdzie to za 12 lat sobie kupie :). Te nagrody w zrdapkach są zazwyczaj tandetne - takie moje zdanie.Lepiej sobie uzbierać na coś co ci się podoba. Ja sobie upatrzyłem taki zegarek-ludzik. Gram jeszcze na 4 stronach żeby wygrywać maxpaki. Za 30 pieczątek dostanę wiatrak usb :), ale to daleka przyszłość bo żeby wygrać maxpaka potrzeba z 1,5 miesiąca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.04.2007 o 10:59, oski007 napisał:

Mam pytanie :
Za ile Bubzów można wygrać najtańszą nagrodę?

6,90bubz, ale można też za 5 bubz kupić bilet na nagrodę gdzie jest losowana yyy losowo ;). Poza tym jak masz "sponsora" i on wygra nagrodę możesz sobie wziąć taką samą za free.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.04.2007 o 11:04, iro1979 napisał:

6,90bubz, ale można też za 5 bubz kupić bilet na nagrodę gdzie jest losowana yyy losowo ;).
Poza tym jak masz "sponsora" i on wygra nagrodę możesz sobie wziąć taką samą za free.


Dziękuje za informacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.04.2007 o 11:14, supermen123 napisał:

za ile bubzuw morzna kupicz laptop

Za 999bubz jednak chętnych na 1 laptop jest mnustwo i jest losowanie. Ci co go nie wylosowali mają zwrot bubz. Można też kupić na aukcji ale tam żeby go kupić trzeba mieć ponad 3000bubz. Jak wygrasz aukcję alptop jest twój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.04.2007 o 11:17, oski007 napisał:

Mam jeszcze pytanie co za 6,90 Bubzów można wygrać bryloczyk chyba tak?

Jest kilka rzeczy za 6,90 bubz, ale właśnie pokroju bryloczka. Do 15 bubz można kupić wiele więcej rzeczy. Możesz sprawdzić samemu. Wejdź w gifts/show window i tu masz wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.04.2007 o 11:17, supermen123 napisał:

wygrałem w grah płatnyh 1,oob

Z płatnych gier warto jedynie grać w gifts pond za 2,00 bubz. Jednak mnie coś oszukało ostatnio bo wszystko robiłem dobrze i żaba wskoczyła do wody (może jakiś lag czy coś). Gdyby nie to zarabiał bym około 1 bubz za każdym razem. Reszta gier to takie oszustwo :P wygrasz 1 stracisz 5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@ iro1979 dzieki za odpowiedz :) ja tez zbieram na high- techy, szkoda BUBLI (hehe) na drobnostki, jestem drugi dzień, nie wykorzystałem jeszcze gier na dzis ( oprócz samolotu) i mam 0,83 bubla ( ta nazwa waluty bardziej mi pasuje :)) ogólnie to mam chyba szczeście, woczoraj na zdrapce za 0,05 wygrałem 0,20 a dziś na 3 levelu samolotyu uzbierałem 013 bubla z wrogów, jestem wytrwały wiec kiedyś uzbieram na PDA i bede biegał jak STALKER XD, w koncu to pare minut dziennie i jak sie nie jest hazardzistą to mozna spokojnie chomikowac na cos naprawde fajnego.
Szczęścia wszystkim życzę na Prizee!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.04.2007 o 11:24, iro1979 napisał:

> wygrałem w grah płatnyh 1,oob
Z płatnych gier warto jedynie grać w gifts pond za 2,00 bubz. Jednak mnie coś oszukało ostatnio
bo wszystko robiłem dobrze i żaba wskoczyła do wody (może jakiś lag czy coś). Gdyby nie to
zarabiał bym około 1 bubz za każdym razem. Reszta gier to takie oszustwo :P wygrasz 1 stracisz
5


O nie, lepiej uważajcie, ja się na tym zaciołem. Zagrałem raz w Gift pond - wygrałem. Za drugim razem na planszy były zaledwie dwa prezenciki. <;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.04.2007 o 10:30, iro1979 napisał:

Ja się nastawiłem na laptopa. Jak dobrze pójdzie to za 12 lat sobie kupie :). Te nagrody w
zrdapkach są zazwyczaj tandetne - takie moje zdanie.Lepiej sobie uzbierać na coś co ci się
podoba. Ja sobie upatrzyłem taki zegarek-ludzik. Gram jeszcze na 4 stronach żeby wygrywać maxpaki.
Za 30 pieczątek dostanę wiatrak usb :), ale to daleka przyszłość bo żeby wygrać maxpaka potrzeba
z 1,5 miesiąca.


taa, zanim my "szaraki" uzbieramy bubli na laptopa, minie troche czasu, pocieszające jest to, że do tego czasu bedzie już model czteroprocesorowy z dyskiem kilka terra i ekranem holo, a w bublach bedzie stał tyle samo, hahaha!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak masz kupę czasu to zarejestruj się na ze 100 stronach co można wygrać maxpacki. Na każdym maxpaku ugrasz średnio 3 bubz (tak czytałem). Na maxpacka na stronie trzeba grać średnio 1,5 m-ca może 2. Więc po 2 miesiącach masz 3bubz x 100stron = 300bubz więc za pół roku można uzbierać 900 bubz. Za rok daje to 1800bubz + ze 100bubz z prize.com (średnio ugrywa się 1 bubz w 4 dni). Laptop na aukcji jest prawie w zasięgu ;) oczywiście wygrywasz przy okazji nagrody za colektora :D. Można też zrobić questa wpisując 1 maxpacka na dzień przez miesiąc wtedy przez jakiś czas (nie pamiętam) gwarantowane są wysokie wygrane w każdej grze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.04.2007 o 19:29, iro1979 napisał:

jak masz kupę czasu to zarejestruj się na ze 100 stronach co można wygrać maxpacki. Na każdym
maxpaku ugrasz średnio 3 bubz (tak czytałem). Na maxpacka na stronie trzeba grać średnio 1,5
m-ca może 2. Więc po 2 miesiącach masz 3bubz x 100stron = 300bubz więc za pół roku można uzbierać
900 bubz. Za rok daje to 1800bubz + ze 100bubz z prize.com (średnio ugrywa się 1 bubz w 4 dni).
Laptop na aukcji jest prawie w zasięgu ;) oczywiście wygrywasz przy okazji nagrody za colektora
:D. Można też zrobić questa wpisując 1 maxpacka na dzień przez miesiąc wtedy przez jakiś czas
(nie pamiętam) gwarantowane są wysokie wygrane w każdej grze.


taaa genialne, ale tylko do strony matematycznej. Wiekszosc tych stron z darmowymi maxpackami jest po francusku, a wiec i jezyka trzeba liznac ;) No i raczej watpie by chcialo Ci sie codziennie grac na 100 stronach po 15 minut dziennie. To jest 25 godzin dziennie + jeszcze czas zeby wygrac te bluzb na prizee.com za maxpacki :) Życze powodzenia :D.

P.S. Gwarantuje, ze szybciej i latwiej zarbisz na tego laptopa prawdziwa praca niz takim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hehe gram całe szczęście licząc z prizee.com na 5 stronach. Uzbieranie na laptopa trochę potrwa. Może kiedyś zwątpie i kupie tam coś tańszego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować