Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Koniec z hitami Square Enix na smartfony

4 posty w tym temacie

koNraDM4 napisał:

Lepsze 5 dolarów niż nie wiadomo jak duże pieniądze na mikrotranzakcje by dało się jakoś grać

Dokąłdnie. Grąłem w darmową gierkę, gdize niektóre pakiety kosztowały tyle, co kiedyś gra AAA na peceta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

BTW, śmieszy mnie, jak przypominam sobie czasy, gdy czytałem często i gęsto, że smartfony będą lepszym sprzętem do grania, niż handheldy. Ta, strasznie szkoda, że na Nintendo 3DS nie można pograć w klony klonów klonów kolejnych strategii/hack'n'slashów/match-3/MOBA, że bateria nie schodzi do najniższego poziomu po 1-2h grania i że nie nagrzewa się do tego stopnia, że nie da się tego trzymać. ?

Ale serii GO akurat mi szkoda. W to grało mi się fajnie (bo nie przeczę, że nie ma na smartfony dobrych gier), a i pomysł był bardzo ciekawy. Tak to powinno wyglądać, nie? No najwidoczniej nie, lepiej zrobić kolejnego klona i straszyć nim co chwila w reklamach w innych darmówkach.

6 godzin temu, NemoTheEight napisał:

Dokąłdnie. Grąłem w darmową gierkę, gdize niektóre pakiety kosztowały tyle, co kiedyś gra AAA na peceta.

Co? Pfff, dude... Zazwyczaj jak zerkam na pakiety to najlepsze kosztują mniej więcej 300-400zł. ? Co najlepsze, te pakiety nie są nieskończone. Ta waluta premium da sporego kopa, ale na jak długo? Nie próbowałem i nie mam zamiaru. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować