Zaloguj się, aby obserwować  
Palladyn_Tails

Świątynia Pierwotnego Zła - ToEE Circle of Eight Mod Pack 5.0

35 postów w tym temacie

Dnia 02.09.2007 o 18:12, Quint napisał:

a jeszcze jedno pytanie ....Czy ten crack jest do Świątyni Pierwotnego Zła , czy do Mod Packa?
pozdrawiam.


Do ŚPZ, ale tylko dzięki niemu modpack działa poprawnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2007 o 08:50, Quint napisał:

Maggit - robie wszystko co napisales ,ale zamiast "Aktive Module"(czy jakos tak) pisze "Deaktive
Module" . Czemu?????????

Deactovate Module służy do wyłączania modyfikacji i grania w podstawowa wersje gry.
Aby uruchomic modpack trzeba kliknac Launch Temple of Elemental Evil po uprzednim kliknieciu
na Co8 modpack w oknie wyboru modulów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2007 o 18:55, Quint napisał:

Mógłby ktoś jeszcze raz wytłumaczyć mi jak zrobić by ten Mod Pack działał ??? I czy
potrzebny jest dostęp do neta???

Żeby go ściągnąć, tak. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2010 o 20:22, patelnik napisał:

hmm, i jak tam prace nad polonizacją po tych 3 latach :D ?


Komp mi padł i straciłem dane. :P Wkurzyłem się i nie robiłem od nowa. ;P
Aurelinus zrobił jakąś polonizację i dodał swoje poprawki, można znaleźć linki
gdzieś na forum Tawerny Hrothgara.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2010 o 20:22, patelnik napisał:

hmm, i jak tam prace nad polonizacją po tych 3 latach :D ?


Tu jest spolszczenie wraz z kopleksowym odrobaczeniem i doprowadzeniem do jakiego-takiego porządku:

http://hrothgar.pl/topics56/swiatynia-pierwotnego-zla-wersja-pl-modulu-co8-500-506-vt683.htm

Nie zmienia to faktu, że ten mod nie jest szczytem światowego moddingu i nie odpowiadam za ogólną niską jakość tego czegoś, choć podjąłem próbę podniesienia poziomu zarówno w warstwie tekstowej jak i questowej. Krótko mówiąc teraz da się grać bez bólu zębów, ale gra z modułem naprawdę niewiele - poza masą bugów (w zasadzie je pousuwałem) - wnosi do gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

PS. Dziekuję maggit, za ciepłe słowa na Co8, wypadałoby tylko zamienić wyrażenie "famous" na "known". Naprawdę doceniam gest, biorąc pod uwagę poprzednie nieporozumienia, ale jak rozumiem atmosfera oblężenia, nietykalności i spoglądania z góry niektórych przygłupów z Co8 jest zaraźliwa.
Mam nadzieję, że już dojrzałeś do obiektywniejszego spojrzenia na ich działalność, którą zabili/zabijają scenę moddingu ToEE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Aurelinus, a Ty jeszcze tym żyjesz? Prawda jest taka, że to Ty się zachowałeś jak dupek. Gdy zapytałem, czy pomóc po prostu to zignorowałeś (może nie zauważyłeś, nie wiem). Jesteś znany ze swojej arogancji. Nie przeczę natomiast, że masz talent i umiesz modować.

Wyszła nowa wersja modpacka. Nie sprawdzałem, nie grałem, ale widzę, że zmieniło się wiele.
Trochę screenshotów
http://www.co8.org/forum/showpost.php?p=97625&postcount=26

Link i opis moda.
http://www.co8.org/forum/showpost.php?p=98806&postcount=28

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2010 o 16:11, maggit napisał:

@Aurelinus, a Ty jeszcze tym żyjesz?

Nie, ale skoro udzielasz odpowiedzi, uznałem, że przeczytasz też moją uwagę, i tyle.

Dnia 31.08.2010 o 16:11, maggit napisał:

Prawda jest taka, że to Ty się zachowałeś jak dupek.

Taaa? To ja rozpocząłem znajomość od kablowania i obrażania twojej osoby? Jak dupek zachowałeś się ty, dwóch zdań nie ma.

Dnia 31.08.2010 o 16:11, maggit napisał:

Gdy zapytałem, czy pomóc po prostu to zignorowałeś (może nie zauważyłeś, nie wiem).

Znam języki obce na tyle, by sobie sam poradzić, co miało poza tym przyjść mi z twojej pomocy, skoro nie odróżniasz "famous" od "known"...?

Dnia 31.08.2010 o 16:11, maggit napisał:

Jesteś znany ze swojej arogancji. Nie przeczę natomiast, że masz talent i umiesz modować.

Tak, jedno oneto-podobne forum ma o mnie takie zdanie, ale ktoś, kto dziennie poświęca kilka godzin na pracę dla innych, chyba może oczekiwać minimum szacunku.
Jeśli to arogancja, to wysiadam. Nie baw się w 15.letnich szczyli (hmm.. starszym też to sie zdarza), nabierz dystansu do siebie i innych, bo bardzo ci go brakuje, skoro śmiesz dalej mnie obrażać i jeszcze powoływać się na opinie "znanych". Ja ci ich mogę wymienić z ksywy; ciekawych masz patronów, swoją drogą.

Dnia 31.08.2010 o 16:11, maggit napisał:

Wyszła nowa wersja modpacka. Nie sprawdzałem, nie grałem, ale widzę, że zmieniło się
wiele.

Głównie nic, w stosunku do wersji 5.0.6. Nadal jest wszystko wycięte, zabugowane na amen i co drugi quest nie daje sie ani ukończyć, ani zrozumieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2010 o 16:03, Aurelinus napisał:

Znam języki obce na tyle, by sobie sam poradzić, co miało poza tym przyjść mi z twojej
pomocy, skoro nie odróżniasz "famous" od "known"...?

Słyszałeś o synonimach? ''Famous for'' - ''słynąć z'', ''known for'' - ''być znanym za coś/z czegoś''.
Nie ośmieszaj się więcej, bo to nie ja sklecałem zdania, które niewiele miały wspólnego
z angielską gramatyką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2010 o 21:07, maggit napisał:

> Znam języki obce na tyle, by sobie sam poradzić, co miało poza tym przyjść mi z
twojej
> pomocy, skoro nie odróżniasz "famous" od "known"...?
Słyszałeś o synonimach? ''Famous for'' - ''słynąć z'', ''known for'' - ''być znanym za
coś/z czegoś''.
Nie ośmieszaj się więcej, bo to nie ja sklecałem zdania, które niewiele miały wspólnego
z angielską gramatyką.

Pomyslałeś kiedyś/gdzieś/przypadkiem o tym, że mogę nie mieć czasun na zabawę ze ściubieniem angielskiego, by jakiś niemota był łaskaw mnie zrozumieć? Rozmawiałem z inteligentniejszymi od niego w gorszym stylu i nie mieli problemu ze zrozumieniem, ale on tak? Z takim podejściem jak na Co8 spotkałem się już kiedyś - na ś.p. forum TeamBG, gdzie też kilku specó nie rozumiełąo angielskiego i uważało, ze tylko oni są zdolni do grzebania w grach.
Nie pomyślałeś też o tym, że wydźwięk słowa 'Famous for' - 'słynąć z' jest zupełnie nie taki, jaki tu pasuje, ani ja nie chcę by na podstawie takich wpisów podobni do ciebie wyrabiali sobie opinię o mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2010 o 07:55, Aurelinus napisał:

> Nie ośmieszaj się więcej,

Proponowałem ci już kiedyś, byś używał mózgu w innych celach niż tylko słuchanie opinii innych, ale - jak widać - nieskutecznie, a szkoda (i bądź tu miły).

PS. przepraszam za język we wpisie powyżej i za dubla, ale jak zwykle się spieszę, poza tym nie zdążyłem go poprawić zanim edycja się skończyła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować