Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gram z klasyką - dzień trzeci

136 postów w tym temacie

Dnia 23.08.2006 o 20:13, Przenie? napisał:

e loodki Mam dla was popdpowiedz odpowiedzi dotyczą gry z seri Klasyki

Tez mysle, ze tak jest. Ale jedna wczorajsza probka brzmiala mi zywcem, no zywcem jak z NFS: Most Wanted... wiedzialem ze albo to, albo Driver, i zle wybralem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Największy problem miałem z tym obrazkiem - żywcem mi stoi przed oczami (2 pytanie) ale za nic nie mogę sobie przypomnieć gdzie i kiedy to widziałem i co to za gra:(
No i po małym szperaniu w google w końcu strzeliłem
Zobaczymy czy dobrze.
A pytania, szczególnioe wczorajsze, są wyczesane w kosmos :)
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No dzisiejsze to 2 napewno powinny byc dobrze:D Tzn. tak mi się zdaje:) A idąc śmiało w tych myślach wydaje się, że nawet wszystkie 3 mogą być dobrze:D A jak narazie mam tylko 3/6 pkt:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

super zdobyłem już 4 punkty !!! :P a na dzisiejsze pytania co do dwóch jestem w 100% pewny tylko w drugim strzelałem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja w pierwszym dniu zdobyłem 2pkt ;]. Wczoraj żadnego ;\. A dzisiaj akurat co do drugiego pytania jestem w 100%pewien xD, tak się składa, że dobrze pamiętałem z jakiej gry to screen bo wcześnij interesowałem się tym tytułem i akurat na ten właśnie obrazek w internecie trafiłem (tylko ten oczywiście jest odpowiednio obcięty xD)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a ja wczorajsze all zle, ej dziwne, ale czemu zawsze ten kolo co pierwszy wygrywa nie zna go nikt na forum ? podejrzana sprawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2006 o 00:00, SD4HJ napisał:

a ja wczorajsze all zle, ej dziwne, ale czemu zawsze ten kolo co pierwszy wygrywa nie zna go
nikt na forum ? podejrzana sprawa


Mnie też raczej nikt nie zna, na forum wcale się nie udzielam, ale konto mam już kilka miesięcy. Jak ja bym wygrał ^^ to też byłoby podejżane ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no ja też! a byłemtaki pewien - jak nigdy wcześniej! no i to 2 pytanie - INCUBATION - moja jedna z topowych gier - i znam ja na wylto - a tu lipa - nie rozpoznałem. az nie fair

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2006 o 00:00, SD4HJ napisał:

a ja wczorajsze all zle, ej dziwne, ale czemu zawsze ten kolo co pierwszy wygrywa nie zna go
nikt na forum ? podejrzana sprawa

no też tak myśle:P dziś wygrał użytkownik Bolgar wpisuje jego imie w wyszukiwarce użytkowników i co widze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2006 o 00:32, Martimat napisał:

no ja też! a byłemtaki pewien - jak nigdy wcześniej! no i to 2 pytanie - INCUBATION - moja
jedna z topowych gier - i znam ja na wylto - a tu lipa - nie rozpoznałem. az nie fair

ja miałem soundtracka z gry Incubation było kiedyś w CDA :P przesłuchałem cały i znalazłem ten fragment co był w tym pytaniu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2006 o 00:33, Isar napisał:

> a ja wczorajsze all zle, ej dziwne, ale czemu zawsze ten kolo co pierwszy wygrywa nie
zna go
> nikt na forum ? podejrzana sprawa
no też tak myśle:P dziś wygrał użytkownik Bolgar wpisuje jego imie w wyszukiwarce użytkowników
i co widze :P



LOL LOL LOL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2006 o 00:33, Isar napisał:

> a ja wczorajsze all zle, ej dziwne, ale czemu zawsze ten kolo co pierwszy wygrywa nie
zna go
> nikt na forum ? podejrzana sprawa
no też tak myśle:P dziś wygrał użytkownik Bolgar wpisuje jego imie w wyszukiwarce użytkowników
i co widze :P


ALE WPADKA CDP!! sorka za 2 posta zaraz mnjie pewnie zdregradujecie i ISARA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować