• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
sir-CrasH

Warhammer 40k Dawn of War PL po angielsku

Pytanie

Tytuł wątka mógł niektórych zdziwić, bo jak to wersja PL po angielsku? No, a tak to. Chodzi mi bowiem o to, ze chciałbym pograć w angielską wersję, a zakupiłem tę polską. I teraz moje pytanie: czy istnieje jakaś szansa, aby z wersji PL zrobić ENG? Tzn. czy jest jakiś odpowiedni patch, czy usunięcie jakiegoś pliku z folderu z grą pomoże, czy...

Z góry dzięki za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

9 odpowiedzi na to pytanie

  • 0
Dnia 23.08.2006 o 20:43, sir-CrasH napisał:

Tytuł wątka mógł niektórych zdziwić, bo jak to wersja PL po angielsku? No, a tak to. Chodzi
mi bowiem o to, ze chciałbym pograć w angielską wersję, a zakupiłem tę polską. I teraz moje
pytanie: czy istnieje jakaś szansa, aby z wersji PL zrobić ENG? Tzn. czy jest jakiś odpowiedni
patch, czy usunięcie jakiegoś pliku z folderu z grą pomoże, czy...

Z góry dzięki za pomoc.


Są miliony tematów o Warhamer''rze, to po co zakładasz nowy??!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Dnia 23.08.2006 o 21:03, rogoz94 napisał:

Są miliony tematów o Warhamer''rze, to po co zakładasz nowy??!!


Może dlatego, że żaden nie traktuje o tym konkretnym "problemie"?
A jeśli takowe są - cóż, najwidoczniej źle szukałem i nie znalazłem odpowiedniego przed napisaniem tegoż.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 23.08.2006 o 21:16, sir-CrasH napisał:


> Są miliony tematów o Warhamer''rze, to po co zakładasz nowy??!!

Może dlatego, że żaden nie traktuje o tym konkretnym "problemie"?
A jeśli takowe są - cóż, najwidoczniej źle szukałem i nie znalazłem odpowiedniego przed napisaniem
tegoż.



http://pyro.buildtolearn.net/misc/posting.swf cos dla ciebie kolego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

niestety...pytalem sie o to Pomocy Technicznej - nie ma mozliwosci przywrocenia angielskiej wersji ani nawet nazw angielskich jednostek :) pozostaje granie w polska wersje ew sciagniecie z zagranicy wersji angielskiej :) moze sie tam pojawi jako gold z dwoma dodatkami ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 25.08.2006 o 11:43, morthi napisał:

niestety...pytalem sie o to Pomocy Technicznej - nie ma mozliwosci przywrocenia angielskiej
wersji ani nawet nazw angielskich jednostek :) pozostaje granie w polska wersje ew sciagniecie
z zagranicy wersji angielskiej :) moze sie tam pojawi jako gold z dwoma dodatkami ?:)

a szkoda bo przyznac trzeba, że nie najładniej wygląda rozciągnięty na 1 i pół linijki napis "Drużyna Kosmicznych Marines" wpadający niemalże na reszte informacji...;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Co do angielskiego wersji, szkoda. Nazwy jednostek w polskiej wersji, że tak powiem, ssą. >.<

Ziomuś SmS, świetny film. :) Ale ja tam swoje wiem, i pisać w istniejącym już wątku, którytraktowł o zupełnie czymś innym nie chciałem. Bo zaraz by był oskareżenia, że to offtop straszliwy. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować