Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Sony i Tokyo Game Show

19 postów w tym temacie

Fett

Choć targi Games Convention dopiero zaczynają się rozkręcać, wielu wydawców już myśli o kolejnej imprezie z tej dziedziny – Tokyo Game Show. Jej poprzednia edycja była zawodem dla wielu, gdyż mimo oczekiwań, żaden z wystawców nie zaprezentował ani jednej grywalnej produkcji na PLAYSTATION 3. Jednakże w tym roku ma się to zmienić między innymi dzięki Sony.

Przeczytaj cały tekst "Sony i Tokyo Game Show" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

IMO X360 i Wii > PS3. PS3 niestety, konsola na którą stawiałem, opiera się tylko na tytułach wtórnych i komicznej cenie. Jedyne serie gier, które są coś warte - Tekken, SC, MGS (najlepsza imo), DMC i FF (ta niestety, jest IMO z części na część gorsza ;/) i klony wyżej wymienionych...A więc, mamy prawdopodobnie najlepsze bijatyki, jRPG które są coraz gorsze, genialną gre jaką jest MGS (jednocześnie jest to, obecnie [nie zarzyna się kury znoszącej...] jego ostatnia część) i mashery...Trochę mało, jak na razie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aaa! Gran Turismo Series! Nowy GTek! Nareszcie Polyphony Digital uchyli rabka tajemicy i pokaże chociaż trochę najlepszego symultora wyścigów! Yees! A dodatkowo Ace Combat X na PSP... Chyba wiem na co przeznaczę kasę z urodzin.. ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ehhh przecie na ps3 nie będzie w co grać w listopadzie. No bo w warhawk? motorstorm? Ja chyba jednak wolę gears of war i test drive który z relacji z GC jest genialny. Niech lepiej podadzą datę premiery GT lub tekkena bo się po prostu ośmieszają takim launchem xbox360 którego wyśmiewali miał lepszy, nie wspominając już że konsol na bank braknie bo chyba nawet jeszcze nie zaczeli produkcji, w każdym razie zaczęli ją później niż analogicznie ms 360tki co za tym idzie jeszcze mniej konsol na rynku i na dodatek tylko wersja za 2,5 kawałka na europe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aj, zapomniałem o GT :P No ale w sumie riposta Microsoftu - Test Drive prezentuje się IMO na razie lepiej. Aha Nie jestem fanboyem Xpudła. Przed premierą, wyśmiewałem je, wierząc w ps3...Zawiodłem się. X zmiata PSa imo :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skąd Wy wszyscy wiecie, że X zmiata PS, skoro jeszcze PSa nie ma? :| Poza tym, PS się dopiero pojawia na rynku, a X już trochę jest. Marudzić, sądzić, a nawet i się śmiać będzie można moim zdaniem i tak nie wcześniej, niżeli za rok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>jest MGS (jednocześnie jest to, obecnie [nie zarzyna się kury znoszącej...] jego ostatnia część)

Trzeba odejsc kiedy jest sie slawnym i na topie, a nie wtedy kiedy nikt w nasza gre nie gra. Zapamietaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie zdziwiłbym się jakby Hideo przesiadł się na xboxa 360 sporo ciepłego z jego ust padło i o programowaniu i o możliwościach pudełka. Mam szafke gier i na pstwo i na one, ale sony leci se w kulki i jeszcze niedawno stwierdzenie że usa i japonia priorytet, ciekawe ile do europy wyślą na launch, a ile z tego o ile wogóle coś trafi do Polski, bo na standy w hipermarketach czy MM bym nie liczył raczej leżące pudełko może dwa w empikach za grubą kasę tak jak to było z ps2 na początku :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować