Zaloguj się, aby obserwować  
Szarik_PL

Neverwinter Nights 2

8336 postów w tym temacie

Dnia 16.02.2007 o 10:41, Bosper napisał:

Zastanawiam się także jaki potwór był dla was najtrudniejszy do pokonania.


Ciezko powiedziec, ale smoki, jako jedne z nielicznych zmusily mnie do load''a czy dwóch. (zarowno czerwony, jak i te dwa czarne)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2007 o 10:53, Kaen napisał:

Czy naprawdę nie da się już wymyślić oryginalnej fabuły z otwartym zakończeniem?

Ależ zakończenie NWN2 było otwarte! Było kilka kombinacji, w zależności od tego, dla kogo się pracowało w I akcie, co się stało z Elanee i możliwe, że jescze coś. Ale zgadzam się, że było mało oryginalne.
A z tym piekłem, to raczej wydaje mi się, że był to żart.

Dnia 16.02.2007 o 10:53, Kaen napisał:

A jeśli ktoś skończył grę inaczej, pozarzynał swoich towarzyszy i siedzi w warowni dysząc ciężko?

Dało się tak grę skończyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.02.2007 o 10:53, Kaen napisał:

Już kiedyś o tym pisałem: Zakończenie NWN jest tragiczne, infantylne, a stworzenie ''outro''
to praca na dwa dni, łącznie z nagrywaniem ścieżki tego znudzonego typa, który komentował wszystko
głosem po ciężkiej grypie.
Z tym, że ja zrobiłbym to lepiej:>.


Tak Ci sie tylko wydaje :] Zakonczenie bylo standardowe, pokaz mi cRPGi, które by od tego cliche odchodziły w znaczącym stopniu. (P: Torment jest tu oczywiscie chlubnym wyjatkiem [genialna gra]) To nie jest kwestia samego NWN2, ale RPGów jako takich. Na końcu zawsze jest najmocniejszy potwór/GłównyZły po zabiciu którego świat staje się na moment jaśniejszy/bezpieczniejszy (aż do sequel''a). Właściwie zawsze tak jest, nawet w Falloutach (z tego co pamietam)

Dnia 16.02.2007 o 10:53, Kaen napisał:

W tym momencie nie widzę możliwości stworzenia dodatku, który byłby kontynuacją głównego wątku.


Tu się zgodzę, postacie są już zbyt wykokszone, a latanie przez cały dodatek po innych dziwnych planach, piekłach, otchłaniach byłoby męczące. Rozwiązaniem mogłoby byc sztuczne obniżenie lvl''u naszej postaci (np do 12-15),wprowadzenie poziomów epickich i np sprawienie, że po ucieczce z zawalającej się świątyni trafiają do Sigil. :]
Z chęcią wróciłbym tam, ale martwie się, że godne przedstawienie tego miasta (coś na miarę Tormenta) o wiele przewyższa zdolności twórcze programistów Obsidiana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2007 o 11:46, krapeczek napisał:

Tu się zgodzę, postacie są już zbyt wykokszone, a latanie przez cały dodatek po innych dziwnych
planach, piekłach, otchłaniach byłoby męczące. Rozwiązaniem mogłoby byc sztuczne obniżenie
lvl''u naszej postaci (np do 12-15),wprowadzenie poziomów epickich i np sprawienie, że po ucieczce
z zawalającej się świątyni trafiają do Sigil. :]


A co to jest poziom epicki? :) kiedys sie juz spotkalem z tym okresleniem i jesli wiesz to wytlumacz mi, bylbym wdzieczny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie moge znalezc na gram.pl jakiegos patcha z ktorym gra by normalnei dzialala, znaczy dzialala ale tego najnowszego nei da sie wogle uaktualnic wiec prosze o linka do tego co cdp sami zrobili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2007 o 11:21, lampak napisał:

> A jeśli ktoś skończył grę inaczej, pozarzynał swoich towarzyszy i siedzi w warowni dysząc
ciężko?
Dało się tak grę skończyć?


Tak. Ja tak skończyłem.

Co do RPG to rzeczywiście większość się tak kończy, ale w nowej historii gier komputerowych (Czyli mniej więcej po BG) było w zasadzie tak z 8 gier godnych uwagi. Czas może jednak na jakieś zmiany.

Co do zakończenia: Nie. Nie tak mi się wydaje. Trochę głupio, kiedy się rozpoznaje jakich filtrów w CPainterze użyli twórcy. A głos mam bardziej klimatyczny niż ten pan:P.

I masz rację, jeśli chodzi o zakończenia: Sigil powitałbym z otwartymi ramionami. Ale Sigil to taki Nowy Jork. Za dużo roboty. Neverwinter wygląda przy nim jak wiocha spod Skierniewic. Ewentualnie sfery związane z Gith. Nie byłoby to może przeoryginalne, ale chciałbym to obejrzeć.

Dalej:
Postaci epickie to postaci powyżej 20 levelu. W praktyce oznacza to półbogów, którzy przechodzą przez każde niebezpieczeństwo jak kapusta przez starą i niską babę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2007 o 12:18, The-Darkest napisał:

>
A co to jest poziom epicki? :) kiedys sie juz spotkalem z tym okresleniem i jesli wiesz to
wytlumacz mi, bylbym wdzieczny :D


Poziom epicki jest wtedy, gdy postacią osiągniesz 21 lvl w jednej klasie. Wtedy masz dostęp do dodatkowych atutów [np. zaklęć epickich (w przypadku czarodzieja i czarownika)].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

fajnie by było jak by cdp wydało w jednym pudełku nwn1 bg1 bg2 ice Ice Wind Dale 1 i 2 i wszystkie dodatki do tych gier:D:D troche nie na temat ale sory:D:P :P i moje mazenie raczej sie nie spełni:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skad moge sciagnac patcha do NWN 1.03 i 1.04 bo odinstaowalem stare bo myslalem ze ten patch najnowszy 1,04 jest doby ale on sie nie chce uploudowac wogle dlaczego cdp go dalo na neta skoro on nie dziala lol?! I skad sciagne tamte bo chce pograc w koncu a skasowalem gre i zainstaowalem tylko ze teraz potrzebuej ze normalnie grac jakies patche?! I czemu nie dziala i czemu wystawili wogle neidzialajacy patch 1,04 ze niby juz mozna po sieci pograc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam pytnaie otoz gdzie moge znalezc kogos kto by sie zajal tym sklepem w warowni na roztajach bo przeszukalem wszystkie lokacjie i nikogo nie znalazlem??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2007 o 16:06, keyrome napisał:

Skad moge sciagnac patcha do NWN 1.03 i 1.04 bo odinstaowalem stare bo myslalem ze ten patch
najnowszy 1,04 jest doby ale on sie nie chce uploudowac wogle dlaczego cdp go dalo na neta
skoro on nie dziala lol?! I skad sciagne tamte bo chce pograc w koncu a skasowalem gre i zainstaowalem
tylko ze teraz potrzebuej ze normalnie grac jakies patche?! I czemu nie dziala i czemu wystawili
wogle neidzialajacy patch 1,04 ze niby juz mozna po sieci pograc?


a jak tego nowego patcha instalowałeś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2007 o 16:28, Hewios napisał:

mam pytnaie otoz gdzie moge znalezc kogos kto by sie zajal tym sklepem w warowni na roztajach
bo przeszukalem wszystkie lokacjie i nikogo nie znalazlem??

Deekin w dzielnicy Handlowej i Dworka gdzieś na górze Galadryn, chyba u olbrzymów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2007 o 16:28, Luicen LaCroix napisał:

> Skad moge sciagnac patcha do NWN 1.03 i 1.04 bo odinstaowalem stare bo myslalem ze
ten patch
> najnowszy 1,04 jest doby ale on sie nie chce uploudowac wogle dlaczego cdp go dalo na
neta
> skoro on nie dziala lol?! I skad sciagne tamte bo chce pograc w koncu a skasowalem gre
i zainstaowalem
> tylko ze teraz potrzebuej ze normalnie grac jakies patche?! I czemu nie dziala i czemu
wystawili
> wogle neidzialajacy patch 1,04 ze niby juz mozna po sieci pograc?


a jak tego nowego patcha instalowałeś



No mowie ze tak!! Daje i daje uaktualnij i problem wyzej opisany tosamo co ma kazdy nic sie neida zrobic? I skad te stare patche sciagnac bo na gram.pl ich niema juz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2007 o 16:38, keyrome napisał:

> > Skad moge sciagnac patcha do NWN 1.03 i 1.04 bo odinstaowalem stare bo myslalem
ze
> ten patch
> > najnowszy 1,04 jest doby ale on sie nie chce uploudowac wogle dlaczego cdp go dalo
na
> neta
> > skoro on nie dziala lol?! I skad sciagne tamte bo chce pograc w koncu a skasowalem
gre
> i zainstaowalem
> > tylko ze teraz potrzebuej ze normalnie grac jakies patche?! I czemu nie dziala i
czemu
> wystawili
> > wogle neidzialajacy patch 1,04 ze niby juz mozna po sieci pograc?

>
> a jak tego nowego patcha instalowałeś


No mowie ze tak!! Daje i daje uaktualnij i problem wyzej opisany tosamo co ma kazdy nic sie
neida zrobic? I skad te stare patche sciagnac bo na gram.pl ich niema juz


ftp://ftp2.gram.pl/pub/pl/neverwinter_nights_2/inne/neverwinter_nights_2_pl_updater_105.zip
najpierw ściągasz update updatera i go updateujesz
uruchom updatera żeby się zaktualizował
ftp://ftp4.gram.pl/pub/pl/neverwinter_nights_2/patch/nwn2_pc_polish_from102809_to104870.zip
wrzucasz patch do katalogu z grą i uruchamiasz updatera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2007 o 16:48, Luicen LaCroix napisał:

>


Zrobilem co mowiles pasek doszedl do koncai teraz znowu :

The patching system was updated successfully.
Twoja wersja gry: 1.02.809 Polish

Sprawdzanie pinga: nwn2patch.obsidianent.com
Uzyskiwanie informacji o wersji auto-aktualizacji.
Łączenie...nwn2patch.obsidianent.com
Pobieranie nwn2_pc_autopatch.txt
Uzyskiwanie informacji o uaktualnieniu do gry
Łączenie...nwn2patch.obsidianent.com
Nie można otworzyć pliku z patch''em: /nwn2_pc_polish.txt
Pobierz poprawke w postaci "Crtitical Rebuild".
http://www.atarisupport.com
Zrezygnowano z patch''a


Tylko teraz jud o 1,07 chyba ehh to i tak na necie nie pogram to samo jakbym mial pirata lol to zalosne po prostu ze jeszczeniam dobrego patcha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I gra jest nadal w wersji 1,02. Wogle ten patch 1.04 ma byc rozpakowany? Bo kiedys rozpakowalem i dalem otworz plik w win zip i teraz non stop ta ikonka jest w win zip jak moge usunac wszystkie dane bo sciagam i sciagam i teraz non stop w takim samym pliku sie zmienia:/ cos sie spieprzylo i niewiem jak to odmienic zeby ten patch byl juz w normalnym a nie w zip znacyz jest w zipie ale jak rozpakowuje nadal jest w zipie o co chodzi?! nie moglo byc tak ze daje updater i sei updateuje juz niemoge wytrzymamc non stop odinstalowwyac i zaintalowywac to po prostu zalosne!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wszystko jest o.k. zaktualizowałeś aktualizarota
teraz ściągnij patch i wsadź całe archiwum do katalogu z grą (bez dekompresji) i jeszcze raz uruchom aktualizację
p.s. gdzieś po 5 giga na dysku z system i na dysku z grą wolnego miejsca by się przydało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2007 o 17:04, Luicen LaCroix napisał:

wszystko jest o.k. zaktualizowałeś aktualizarota
teraz ściągnij patch i wsadź całe archiwum do katalogu z grą (bez dekompresji) i jeszcze raz
uruchom aktualizację
p.s. gdzieś po 5 giga na dysku z system i na dysku z grą wolnego miejsca by się przydało


Mam wszystko zrobione, znacyz ten patch ma 70 mb, tylko cos mi sie spieprzyl bo raz dalem dalem do win zip ten rozpakowany plik i teraz non stop jest, tak zrobilem jak mowisz i dalej to samo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2007 o 17:07, keyrome napisał:

> wszystko jest o.k. zaktualizowałeś aktualizarota
> teraz ściągnij patch i wsadź całe archiwum do katalogu z grą (bez dekompresji) i jeszcze
raz
> uruchom aktualizację
> p.s. gdzieś po 5 giga na dysku z system i na dysku z grą wolnego miejsca by się przydało


Mam wszystko zrobione, znacyz ten patch ma 70 mb, tylko cos mi sie spieprzyl bo raz dalem dalem
do win zip ten rozpakowany plik i teraz non stop jest, tak zrobilem jak mowisz i dalej to samo!


nie wiem, ściągnij jeszcze raz patcha i spróbuj z nowym plikiem, jak się nie uda to reinstaluj grę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować