Zaloguj się, aby obserwować  
Szarik_PL

Neverwinter Nights 2

8336 postów w tym temacie

Jakies informacje na temat premiery gry?

http://ultima.pl/itemnfo.php?id=4101

"Premiera odbędzie sie około dnia 12.11.2006. Zamawiając już teraz, zapewniacie sobie Państwo pierwszeństwo w wysyłce oraz niższą cenę (sugerowana 129.90 zł; w naszym preorderze - 109.90 zł)."

Choc na gry-online.pl: http://www.gry-online.pl/s016.asp?id=4818

Polska: grudzień 2006

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2006 o 16:48, Night Elf napisał:

Jakies informacje na temat premiery gry?

http://ultima.pl/itemnfo.php?id=4101

"Premiera odbędzie sie około dnia 12.11.2006. Zamawiając już teraz, zapewniacie sobie
Państwo pierwszeństwo w wysyłce oraz niższą cenę (sugerowana 129.90 zł; w naszym preorderze
- 109.90 zł)."

Choc na gry-online.pl: http://www.gry-online.pl/s016.asp?id=4818

Polska: grudzień 2006

Jestem ciekawa która z tych dat jest realna...myślę że gdyby gra miała naprawdę ukazać się już za 16 dni była by podana data również w planie wydawniczym CDP. Jak na razie NWN2 jest nadal w pozycji " dalej w 2006".
Poza tym 23-11 Mike napisał, że oficjalne fakty o terminie wydania, zawartości itp. zaczną podawać za jakieś 2-3 tygodnie, a obecnie celują w końcówkę listopada, początek grudnia. Moje przewidywania co do daty wydania to ok. 6 grudnia:) ale mam nadzieję , że się mylę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2006 o 17:05, a.g.a napisał:

> Jakies informacje na temat premiery gry?
>
> http://ultima.pl/itemnfo.php?id=4101
>
> "Premiera odbędzie sie około dnia 12.11.2006. Zamawiając już teraz, zapewniacie
sobie
> Państwo pierwszeństwo w wysyłce oraz niższą cenę (sugerowana 129.90 zł; w naszym preorderze

> - 109.90 zł)."
>
> Choc na gry-online.pl: http://www.gry-online.pl/s016.asp?id=4818
>
> Polska: grudzień 2006
>

Jestem ciekawa która z tych dat jest realna...myślę że gdyby gra miała naprawdę ukazać się
już za 16 dni była by podana data również w planie wydawniczym CDP. Jak na razie NWN2 jest
nadal w pozycji " dalej w 2006".
Poza tym 23-11 Mike napisał, że oficjalne fakty o terminie wydania, zawartości itp. zaczną
podawać za jakieś 2-3 tygodnie, a obecnie celują w końcówkę listopada, początek grudnia. Moje
przewidywania co do daty wydania to ok. 6 grudnia:) ale mam nadzieję , że się mylę:)


Wiem... akurat w date w Wirtusie nie wierze, ale mam nadzieje, ze ktos rzuci troche swiatła dziennego... choc ja mam nadzieje na 25 listopad, choc moge sie przeliczyc bo wypada na sobote :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Popatrzmy jeszcze na plan wydawniczy:
3 listopad świetny Gothic
9 listopad Dark Messiah of MM
16 listopad Scarface
24 listopad HOMM V
Wszystkie te tytuły to naprawdę fajne gry ( moim oczywiście zdaniem). Nie znam się za bardzo na strategii dystrybucji gier ale...raczej takie hity wydaje się jeden po drugim z zachowaniem pewnego odstępu czasu ( potencjalni nabywcy/gracze muszą najpierw nacieszyć się jedną grą by kupić drugą...no i oczywiście jest też kwestia pieniędzy jakie gracze mogą w danym czasie wydać na zakup gier). Ja, jako osoba bardzo niecierpliwa zamówiłam NWN2 angielskojęzyczne otrzymam je prawdopodobnie ok 8-9 listopada ( dodatkowo skłoniły mnie do tego ostatnie problemy CDP z dotrzymaniem terminów realizacji zamówień), ale na polską wersję też się skuszę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.10.2006 o 17:52, Night Elf napisał:

Wiem... akurat w date w Wirtusie nie wierze, ale mam nadzieje, ze ktos rzuci troche swiatła
dziennego... choc ja mam nadzieje na 25 listopad, choc moge sie przeliczyc bo wypada na sobote
:P


Słusznie, premiery nigdy nie wypadają w soboty:)

Z tego co wiem powyższa data jest bardzo zbliżona do planowanej daty wydania, która zostanie oficjalnie podana gdy wszystkie sprawy związane z wydaniem gry będą dostatecznie potwierdzone i ryzyko ewentualnego przesunięcia będzie jak najmniejsze.

M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli mniej więcej za jaki w przybliżeniu czas możemy się spodziewać dokładniejszej informacji? Uda się w cokolwiek w przeciągu tego tygodnia? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2006 o 02:48, Mike napisał:


> Wiem... akurat w date w Wirtusie nie wierze, ale mam nadzieje, ze ktos rzuci troche swiatła

> dziennego... choc ja mam nadzieje na 25 listopad, choc moge sie przeliczyc bo wypada na
sobote
> :P

Słusznie, premiery nigdy nie wypadają w soboty:)

Z tego co wiem powyższa data jest bardzo zbliżona do planowanej daty wydania, która zostanie
oficjalnie podana gdy wszystkie sprawy związane z wydaniem gry będą dostatecznie potwierdzone
i ryzyko ewentualnego przesunięcia będzie jak najmniejsze.


a wiadomo co dokładnie będzie w ek?? bo jak narazie to co jest zbyt pociagajace nie jest(moze jakas skrzynia jak HV etc)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.10.2006 o 18:35, RadeXMaster napisał:

a wiadomo co dokładnie będzie w ek?? bo jak narazie to co jest zbyt pociagajace nie jest(moze
jakas skrzynia jak HV etc)


My trochę już wiemy, ale cały czas potwierdzamy zawartość pakietu i na razie nie mogę podać żadnej informacji. Trzeba czekać na oficjalne info i to też raczej nie będzie w najbliższym danich...

M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2006 o 23:43, Mike napisał:


> a wiadomo co dokładnie będzie w ek?? bo jak narazie to co jest zbyt pociagajace nie jest(moze

> jakas skrzynia jak HV etc)

My trochę już wiemy, ale cały czas potwierdzamy zawartość pakietu i na razie nie mogę podać
żadnej informacji. Trzeba czekać na oficjalne info i to też raczej nie będzie w najbliższym
danich...

M.


A dlaczego CDP postąpiło tak nieładnie??? Bez żadnego info, że to jest EDYCJA LIMITOWANA, że już się kończy (czy Gothic 3 ma jakieś specjalne przywileje?). I proszę mi nie wciskać, że jak EK to na pewno jest limitowana. Jak jest z HoMM V? LIMITOWANA Edycja Kolekcjonerska nadal jest dostępna w sprzedaży!!! Czy można się jeszcze spodziewać wznowienia? Notabene gdyby nie serwis neverwinter2.gram.pl to w ogóle bym się nie dowiedział, że już wyczerpał się zapas! Bardzo nieładnie! A jak tak was szanowałem... Że tacy porządni itp. widać się myliłem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2006 o 23:43, Mike napisał:


> a wiadomo co dokładnie będzie w ek?? bo jak narazie to co jest zbyt pociagajace nie jest(moze

> jakas skrzynia jak HV etc)

My trochę już wiemy, ale cały czas potwierdzamy zawartość pakietu i na razie nie mogę podać
żadnej informacji. Trzeba czekać na oficjalne info i to też raczej nie będzie w najbliższym
danich...

M.


juz sie skończyla EK?? no chyba zartujecie przecie nie wiem dokladnie co bedzie w srodku to juz mam w ciemno kupowac?? cdp co bedzie w EK dokladnie prosze powiedziec i czy bedzie jeszcze ek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2006 o 19:21, RadeXMaster napisał:

juz sie skończyla EK?? no chyba zartujecie przecie nie wiem dokladnie co bedzie w srodku to
juz mam w ciemno kupowac?? cdp co bedzie w EK dokladnie prosze powiedziec i czy bedzie jeszcze
ek


Nie licz na doprodukowywanie! Jak to powiedział ostatnio jakiś użytkownik forum? Że "wznowienie nakładu EK HoMM V było największą porażką CDP - przez to stała się mało unikalna"... No to drogi panie "X"! Baw się teraz sam swoją NWN2 EK! Masz świadomość, że jest to jedna z kilkuset egzemplarzy! A wracając do tematu, CDP postąpiło bardoz nieładnie nie podając do informacji, że jest to edycja limitowana!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eh... nie wiem do kogo sie zwrocic z takim pytaniem, ale wiele osob jest ciekawych:

1) Ile było egzemplarzy EK, a dokładnie ile było EK LG, a ile EK CE...

2) Ile zamowien zebraliście do tej pory na NWN2?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam!
Czy ktoś mógłby podac mi adresy do JPEGów ze zrzutami ekranu Neverwintera 2 przedstawiającymi efekty rzuconych czarów? Uwielbiam gry z ładnie wyglądającymi czarami (oczywiście czary i grafika to nie wszystko, wiadomo). A tak poza tym, to nie mogę się doczekac premiery tej najlepszej (dla mnie) gry RPG w tym stuleciu! Jedynka też była i jest dobra choc nie jest już taka najnowsza. Zachęcam także - zamieszczajcie dużo grafik w swoich postach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2006 o 09:25, TX1 napisał:

Witam!
Czy ktoś mógłby podac mi adresy do JPEGów ze zrzutami ekranu Neverwintera 2 przedstawiającymi
efekty rzuconych czarów? Uwielbiam gry z ładnie wyglądającymi czarami (oczywiście czary i grafika
to nie wszystko, wiadomo). A tak poza tym, to nie mogę się doczekac premiery tej najlepszej
(dla mnie) gry RPG w tym stuleciu! Jedynka też była i jest dobra choc nie jest już taka najnowsza.
Zachęcam także - zamieszczajcie dużo grafik w swoich postach!


Oficjalna Polska Strona: http://neverwinter2.gram.pl/

Znajdziesz tam kilka newsow z nowymi screenami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2006 o 09:25, TX1 napisał:

Witam!
Czy ktoś mógłby podac mi adresy do JPEGów ze zrzutami ekranu Neverwintera 2 przedstawiającymi
efekty rzuconych czarów? Uwielbiam gry z ładnie wyglądającymi czarami (oczywiście czary i grafika
to nie wszystko, wiadomo). A tak poza tym, to nie mogę się doczekac premiery tej najlepszej
(dla mnie) gry RPG w tym stuleciu! Jedynka też była i jest dobra choc nie jest już taka najnowsza.
Zachęcam także - zamieszczajcie dużo grafik w swoich postach!

Tutaj masz trochę nowych ( 31-10) screenów i dość dużo magii:)
http://media.pc.ign.com/media/674/674385/imgs_1.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy będzie do kupienia oryginalna wersja gry? Gdzieś słyszałem,ze sklepik CDProjektu też sie tym zajmuje. Jeśli tak to kiedy, w jakiej cenie itd?
dzieki
S

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2006 o 20:31, Skie napisał:

Czy będzie do kupienia oryginalna wersja gry? Gdzieś słyszałem,ze sklepik CDProjektu też sie
tym zajmuje. Jeśli tak to kiedy, w jakiej cenie itd?
dzieki
S


Co miałeś na myśli mówiąc "oryginalna"??? Myślisz, że my tu o piratach rozmawiamy??? :P www.sklep.gram.pl Poszukaj Neverwinter Nigths 2. A propos, sklepu gram.pl nie nazwałbym "sklepikiem"... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oryginalna oznacza zapewne oryginalną wersję językową, czyli wersję angielską...

Skie-> Ja niestety nie odpowiem Ci na to pytanie, ale może spróbuj się skontaktować z Działem Obsługi Klienta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować