Zaloguj się, aby obserwować  
Moras1990

Prawo Jazdy

3451 postów w tym temacie

Dnia 13.10.2011 o 13:52, nolif3r napisał:

Gosh. Na następny egzamin musze czekać do grudnia ;o


Gdzie ty zaliczasz? Ja po oblanym egzaminie miałem średnio miesiąc czekania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2011 o 15:23, Piotrbov napisał:

Gdzie ty zaliczasz? Ja po oblanym egzaminie miałem średnio miesiąc czekania.

To i tak wiela, w bielsku po oblaniu przyznają termin i w następnym tygodniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.10.2011 o 15:23, Piotrbov napisał:

Gdzie ty zaliczasz?.

Rybnik. Na śląsku taka mieścina, jeśli nie słyszałeś.
I tak planuję tam dzwonić co kilka dni i mam nadzieję, że załapię się na jakiś wcześniejszy termin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie pytania powinieneś mieć w zestawie, który da Ci instruktor. Jeśli nie masz, to znaczy że jeszcze Cię nie dotyczą i zdajesz na starych. :P

Sam dzisiaj miałem egzamin na A i B. Teoretyczny bezbłędnie, potem o dziwo nie musiałem w ogóle czekać na praktyczny, od razu pierwszego mnie wzięli na motor. Ósemka, slalom, górka bez najmniejszych problemów, ale koleś chyba miał zły dzień bo oblał mnie za to, że nie dojechałem na jednym skrzyżowaniu do środka jezdni przy skręcaniu w lewo. No cholera, rozumiem gdybym to zrobił parę razy w ciągu egzaminu, ale raz i od razu koniec? Arghh, i 140zł w plecy.

Na B miałem tego samego kolesia i też ewidentnie chciał mnie udupić. Ciągał mnie na najgorsze możliwe skrzyżowania, strzałki warunkowe, stopy, miałem parkowanie prostopadłe między dwoma samochodami. Ale się nie dałem i egzamin zaliczony. Co nie zmienia faktu, że kolesia szczerze znienawidziłem i jak za tydzień na poprawce znów będę z nim miał to chyba szlag mnie trafi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2011 o 15:39, kaczek93 napisał:

Czy jeśli nie zdążę się z jazdami wyrobić do nowego roku to będę już zdawał nowy egzamin
teoretyczny?

teoria, o ile się nie mylę jest ważna pół roku. Zdaj przed nowym roku, praktyczny zdasz po.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2011 o 22:01, Hummer napisał:

Jutro mam egzamin, jakieś rady?


Przede wszystkim zachowaj spokój i się nie denerwuj, bo nerwy to Twój najgorszy wróg :)

Mam pytanie ile kosztuje wymiana prawa jazdy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2011 o 22:01, Hummer napisał:

Jutro mam egzamin, jakieś rady?


To głupie, bo i tak każdy się denerwuje, ale staraj się podejść na luzie. Ja myślałem, że w ogóle się nie będę denerwował (zazwyczaj mało mnie ruszają takie sprawy), ale byłem totalnie spięty, w pewnym momencie oddech mi się tak trząsł jak wypuszczałem powietrze, masakra. Udało się zdać za pierwszym podejściem, ale wiem z własnego doświadczenia, że stres może wszystko popsuć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2011 o 22:01, Hummer napisał:

Jutro mam egzamin, jakieś rady?


Ja przed egzaminem obejrzałem filmy na YouTubie z tym jak instruktor jeździ po mieście i mówi jak zachowywać się na określonych skrzyżowaniach w moim mieście.
http://www.youtube.com/watch?v=ZNi6iCuAXjA&feature=related

Filmy byłby bardzo pomocne. Jeździłem nie raz tymi ulicami, jednak warto było sobie coś takiego przed egzaminem obejrzeć - pomaga. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2011 o 13:25, kaczek93 napisał:

Chodzą słuchy że te zmiany w egzaminie mają wejść jednak w 2013 a nie w 2012. Czy to
prawda?

Pytanie nieaktualne. Jednak wchodzą 11 lutego 2012.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2011 o 18:20, The_Deker_10 napisał:

A słyszeliście może o tym że od lutego nie będzie można przez rok robić prawka na motor
? Podobno jakieś luki w prawie
( ech dobrze że udało mi się je zrobić ) :P:P



hehe możliwe ;D ale za długi okres itd. co by się przyczyniło do dużych strat a wordy to placówki prywatne i na to sobie nie mogą pozwolić ;) czyli jak już będzie po staremu albo coś wymyślą.

Tak czy siak obecnie to najlepiej mieć ciśnienie na kat. B bo po lutym to będzie naprawdę mało ciekawie z tym wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2011 o 13:06, kuba9876543210 napisał:

Tak, od lutego do stycznia ;]

Ale z tego co moj znajomy kontaktowal sie z ministerstwem infrastruktury maja to znowelizowac
przed wiosna, czyli zanim ludzie beda jezdzic.


No w sumie dobrze by było. Zima i tak jest sezonem martwym nikt nie jeździ na motorze. A wiosną by wszystko ładnie ruszyło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować