Zaloguj się, aby obserwować  
Liqid

Jaka to bestia - gra

4938 postów w tym temacie

kuczę, tyko jak ja teraz będe monitorował ten temat skoro nie mogę wyjść na stronę główną( bo mi błąd wywala)...no cóż, jakoś to będzie. Skoro ktoś uznał, że można organiczną jednostkę bojową zadać, to tymbardziej to cholerstwo tu pasuje. Co to za potwora?

20080717144406

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że macie problem z zagadką. Już na podstawie screena można wywnioskować, że potwór występuje w grze, od siebie dodam, że ta gra to PC-towy remake pewnej znanej strzelanki na Atari(a także Apple, ZX Spectrumi itp). W starej wersji zabawa opierała się na rozwalaniu czołgów, samolotów, UFO i innych w celu wystrzeania sobie dobrego wyniku. Najwyrażniej to UFO popsłużyło za wzór dla tego na screenie, z tym, że w nowej wersji jest to potężna broń, która zyskała świadomość i, kierowania rządzą mordu, unicestwiła swoich twórców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coż, jeśli nadal Wam za mło to dodam, że rasa, która zbudowała ta broń to Cthonianie, nazewnictwo swoich konstrukcji przejęli wprost w mitologii grekiej. I nie jest inaczej w przypadku tej broni. Dziedziczy ona nazwę po rzymskim odpowiedniku greckich boginii, mścicielek wszelkich złych postępków(zwłaszcza morderstw).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co by Wam jeszc ze podpowiedzieć? Wszyscy, którzy nie skojarzyli nadal gry powinni wiedzieć, że nazywa się Battlezone. Dodam jeszcze, że podczas gry okazuje się, że ową myśląca broń reaktywowali nasi wrogowie, Rosjanie, ba, uruchomili jej seryjną produkcję. Jednak w tym punkcie cytując głównego bohatera gry " historia zatoczyła koło" i jak nie trudno się domyśleć owa broń ponownie wymknęła się spod kontroli. Tym razem jednak my mieliśmy okazję uratować niedobitki ruskich i później ramię w ramię walczyć przeciwko wspólnemu wrogowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2008 o 13:55, zerohunter napisał:

No to daj nową zagadkę.

jak zadaj skoro jeszcze tej nie odgadliście, a przecież w byle wikipedii można znaleźć odpowiedź:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, jeśli nawet nie chce się wam odwiedzić Wikipedii to ja już nie wiem co mógłbym podpowiedzieć...jak tak dalej pójdzie to chyba wycofam zagadkę, bo temat niepotrzebnie stoi:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2008 o 00:11, zadymek napisał:

Kurcze, jeśli nawet nie chce się wam odwiedzić Wikipedii to ja już nie wiem co mógłbym
podpowiedzieć...jak tak dalej pójdzie to chyba wycofam zagadkę, bo temat niepotrzebnie
stoi:(

ale na tej fotce nic nie widać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2008 o 00:18, seles napisał:

> Kurcze, jeśli nawet nie chce się wam odwiedzić Wikipedii to ja już nie wiem co mógłbym

> podpowiedzieć...jak tak dalej pójdzie to chyba wycofam zagadkę, bo temat niepotrzebnie

> stoi:(
ale na tej fotce nic nie widać :(

no wiesz, jak się to to widziało to już trzeba było walczyć o życie a nie jakieś screeny łapać:)
i tak cud, że mam jakiś screen tego, a paza tym po samym opisie też można spokojnie znaleźć nawet nie znając gry...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak ja się dla was poświęcam, jako, że (ktoś) narzeka na to, że na screenie nic nie widać pofatygowałem się do wiekowej, sprawiajacej mnóstwo kłopotów i wieszającej sięnieustannie produkcji i zrobiłem te mrożące krew w żyłach ujęcia...specjalnie na potrzeby gry

Teraz lepiej?

PS Mam nadzieję, że zapalicie mojemu marine świeczkę na grobie:)

20080725105445

20080725105457

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2008 o 10:56, zadymek napisał:

Jak ja się dla was poświęcam, jako, że (ktoś) narzeka na to, że na screenie nic nie widać
pofatygowałem się do wiekowej, sprawiajacej mnóstwo kłopotów i wieszającej sięnieustannie
produkcji i zrobiłem te mrożące krew w żyłach ujęcia...specjalnie na potrzeby gry

Teraz lepiej?

PS Mam nadzieję, że zapalicie mojemu marine świeczkę na grobie:)

:P
ale nie uwierzysz, ale nie mogę tego znaleźć w wiki :( ani nigdzie. Są nazwy, ale bez fotek :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2008 o 15:34, seles napisał:

ale nie uwierzysz, ale nie mogę tego znaleźć w wiki :( ani nigdzie. Są nazwy, ale bez
fotek :(

a po co ci fotki, chyba z opisu jasno wynika, że chodzi o myślącą super-broń, która unicestwiła swoich twórców, Cthonian a teraz zagraża ruskim i nam...ja się pofatygowałem na wiki i wyraźnie widnieje tam nazwa tych bogiń, które wspomniałem przy okazji jednej z podpowiedzi.
Jeśli ci to pomoże to to monstrum jest najlepszą, najbardziej zaawansowaną jednostką ruskich nie mającą odpowiednika po stronie NSDF, potem się buntuje przeciw nim... i resztę już znasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2008 o 23:55, zadymek napisał:

> ale nie uwierzysz, ale nie mogę tego znaleźć w wiki :( ani nigdzie. Są nazwy, ale
bez
> fotek :(
a po co ci fotki, chyba z opisu jasno wynika, że chodzi o myślącą super-broń, która unicestwiła
swoich twórców, Cthonian a teraz zagraża ruskim i nam...ja się pofatygowałem na wiki
i wyraźnie widnieje tam nazwa tych bogiń, które wspomniałem przy okazji jednej z podpowiedzi.
Jeśli ci to pomoże to to monstrum jest najlepszą, najbardziej zaawansowaną jednostką
ruskich nie mającą odpowiednika po stronie NSDF, potem się buntuje przeciw nim... i resztę
już znasz.

może to się nazywa Fury

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2008 o 00:06, seles napisał:

może to się nazywa Fury

czyli na nasze Furia. I co? Tak trudno było znaleźć?
seles+1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2008 o 09:18, watti napisał:

> zagadka- co to?
>czy jest to gigantozaur z Turoka

niestety nie, z resztą po 2 screenie widać, że gra troche starsza ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2008 o 09:24, seles napisał:

> > zagadka- co to?
> >czy jest to gigantozaur z Turoka
>
niestety nie, z resztą po 2 screenie widać, że gra troche starsza ;]

nawiązując do pewnego maila, którego właśnie czytam: "przydałaby się jakaś podpowiedź":)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować