Zaloguj się, aby obserwować  
darth_16

Medieval 2: Total War: Temat Ogólny

5725 postów w tym temacie

Patrz bo była taka sytuacja. Sycylia zajęła Rzym. Poprosiłem Pape o zwołanie krucjaty na Rzym. Papa się zgodził. Podbiłem Rzym i wybiłem ludność (dla zysków ;)). Papież poprosił mnie o oddanie Rzymu. Oddałem. Dostałem 2k florenów i cechę dla generała "Osoba bliska papieżowi". Koniec :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Ciekawa sytuacja. :) Choć ja wolę, zniszczyć wszystkie mocarstwa Chrześcijańskiego świata i zobaczę do kogo zwróci się Papież o pomoc ... muahahahaha! A już mi bardzo blisko do panowania nad całą Europą, została jeszcze Hiszpania i Portugalia i gdzieś tam Sycylia na jakiejś wysepce :D, z jednym miastem, która przyłączyła się jako jedyna do krucjaty. A i jeszcze Anglia, ale to także bułka z masłem, w porównaniu z tym co przeszedłem do tej pory :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mnie chyba coś trafi, bo właśnie kończe Niemców(1 albo 2 porwincje im zostały), a to co?? Zdradza mnie Dania(miałem sojusz), wypowiada mi wojnę Wenecja, Francja biega mi przy granicy następcą tronu i ma sojusz z Niemcami i Wenecją, do tego Ruscy stoją na granicy 3 armiami na fulla i jeszcze mi zaraz wyskoczą MOngoły, po prostu pięknie :/. Nie ma to jak być w samym środku Europy. DObrze, że przynajmniej Węgrzy zachowują ze mną sojusz jeszcze. A bitwy są bajecznie proste dla mnie, ten AI jest tak głupi, że aż żal(gram bitwy na v.high, a gre na high). Najbardziej rozśmiesza mnie jak kolo szarżuje generałem na doborowych spearmenów ^^.

PS. Wojska zaciężne rządzą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2007 o 16:45, Alexx1 napisał:

jeśli się nie mylę to koło 600 megabajtusów.


O żesz, to ja sobie go z moim łączem na razie odpuszcze, bo nie mam zamiaru ściągać patcha pół dnia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2007 o 16:58, Doreczek napisał:

Jeżeli Rzym zostanie podbity, to Papież wędruje po Włoszech. Ale jest tak jeżeli podbijesz
Rzym to Papa prosi cię o to żebyś oddał mu Rzym dlatego, że zapewne nie ma się gdzie podziać
i w końcu jest to stolica Apostolska. Papa daje ci 2k florenów i temu generałowi co zdobył
Rzym taką cechę, że jest to osoba bliska Papieżowi.


Jak ja podbiłem Rzym, to Papa (papież) poprosił mnie bym oddał mu Rzym za 2000 florenów i za jego uznanie, jeśli pozwolicie mi tak to nazwać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.06.2007 o 18:32, marcelusVega napisał:

mam pytanie, jedno dla graczy was ciupiących w Medka,.
Jaki mod najlepiej zainstalować żeby gra była naprawdę trudna by wojsko myślało... itd.


Eee...w sumie to obecnie mamy dwa patche [jeśli o to Ci chodzi], które znacznie poprawiają AI, ale żeby było perfect to musimy poczekać na dodatek (np. w Barbarian Invasion było o wiele lepsze AI niż w Rome)...
Sonic1575 ---> mój też nie :D
Poza tym to dlaczego na gram.pl nie ma umieszczonego dodatku w planie wydawniczym? Czyżby sobie odpuścili?:( Może jeszcze nie podpisali kontraktu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Filmik całkiem, całkiem, choć ten lektor mógłby mówić trochę wyraźniej ;). Ciekawie wyglądały machiny oblężnicze Litwinów, takie połączenie katapulty z trebuszem. Zapowiada sie naprawdę dobry dodatek, a ta kampania (oprócz kampanii Krzyżowców) jest dla mnie największą atrakcją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No dobra, przyszedłem się ... pochwalić :P. Otóż, moje królestwo jest niewyobrażalnych rozmiarów. Na zachodzie rozciąga się po półwysep Iberyjski [Portugalia/Hiszpania], na północy cała Anglia, Szkocja, Dania, poprzez południe, [wyspy na morzu Śródziemnym, i Konstantynopol, a na Wschód, aż do Smoleńska. Ehh, teraz spotkanie ''towarzyskie'' z Mongołami, Cesarstwem Bizantyjskim i Maurami.

Jednak ja się nie załamuję, bo jak powiedział pewien biskup, którego nazwiska nie pamiętam, "Porażki uczą nas pokory", a porażek na pewno poniosą z kilka, zanim wypędzę Mongołów z mojego Królestwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować