Zaloguj się, aby obserwować  
darth_16

Medieval 2: Total War: Temat Ogólny

5725 postów w tym temacie

Dnia 25.12.2006 o 13:22, Matix Dante napisał:

a ja mam pytanie gdzie i jak zmienic długość tury???????

Nie łapię o co Ci dokładnie chodzi? Opisz dokładnie o co biega. O to żeby przeciwnik szybciej wykonywał swój ruch??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

chodzi mu oto, jak zmienić długość tury z dwóch lat na mniej lub więcej. bo tura w EMdku trwa 2lata a Matrix Denate chce zmienić długość tury na okres odpowiadający jemu. kumasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2006 o 16:20, kurczak-AFC napisał:

chodzi mu oto, jak zmienić długość tury z dwóch lat na mniej lub więcej. bo tura w EMdku trwa
2lata a Matrix Denate chce zmienić długość tury na okres odpowiadający jemu. kumasz?

Łapię, ale chyba nie jest to możliwe. Chociaż mogę się mylić, może istniej jakiś mod pozwalający na to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2006 o 16:50, grand10pelu napisał:

> chodzi mu oto, jak zmienić długość tury z dwóch lat na mniej lub więcej. bo tura w EMdku
trwa
> 2lata a Matrix Denate chce zmienić długość tury na okres odpowiadający jemu. kumasz?
Łapię, ale chyba nie jest to możliwe. Chociaż mogę się mylić, może istniej jakiś mod pozwalający
na to.


modu nie ma ale można to zmieniać w configu. kilka(naście) stron wcześniej jest napisane jak to zrobić, chyba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym się dowiedzieć czy Medival 2 pójdzie mi na kumputerze z kartą grafczną ATI Radeon 9100 SERIES. Mój blaszak ma włąsnie taką kartę, ale reszte wymagań spałnia. Oprócz tego możecie mi powiedzieć zcy opłaca mi się kupić tę grę, jesli nigdy nie miałem styczności z seria Total War. Z góry dziękuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2006 o 19:27, Bumara napisał:

Chciałbym się dowiedzieć czy Medival 2 pójdzie mi na kumputerze z kartą grafczną ATI Radeon
9100 SERIES. Mój blaszak ma włąsnie taką kartę, ale reszte wymagań spałnia. Oprócz tego możecie
mi powiedzieć zcy opłaca mi się kupić tę grę, jesli nigdy nie miałem styczności z seria Total
War. Z góry dziękuje.

Jeżeli nie miałeś styczności z serią TotalWar to nie problem, możesz śmiało próbować. Co do karty to nie wiem, jeżeli chodzi o Radeony jestem ciemny, wyznaję tylko GeForce''y.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2006 o 19:44, grand10pelu napisał:

> Chciałbym się dowiedzieć czy Medival 2 pójdzie mi na kumputerze z kartą grafczną ATI Radeon

> 9100 SERIES. Mój blaszak ma włąsnie taką kartę, ale reszte wymagań spałnia. Oprócz tego
możecie
> mi powiedzieć zcy opłaca mi się kupić tę grę, jesli nigdy nie miałem styczności z seria
Total
> War. Z góry dziękuje.
Jeżeli nie miałeś styczności z serią TotalWar to nie problem, możesz śmiało próbować. Co do
karty to nie wiem, jeżeli chodzi o Radeony jestem ciemny, wyznaję tylko GeForce''y.

Wiesz zastanawiam się nad kupnem, ale nie wiem jak będzie mi chodził na mojej karcie. Mam jeszcze jedno pytanie. Lepiej kupić EK, czy zwykłą edycje jeśli nie jestem fanem (jeszcze nie)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2006 o 19:47, Bumara napisał:

Wiesz zastanawiam się nad kupnem, ale nie wiem jak będzie mi chodził na mojej karcie. Mam jeszcze
jedno pytanie. Lepiej kupić EK, czy zwykłą edycje jeśli nie jestem fanem (jeszcze nie)?

Ja kupiłem zwykła wersję (sprawy finansowe, wiesz?), ale jeżeli interesujesz się średniowieczem to będzie dobry wybór, chyba. Może znajdzie się ktoś kto kupił EK i doradzi co do karty, hej koledzy pomóżcie panu!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja mam radeona 9550 i na średnich detalach chodzi całkiem całkiem :). a co do EK: jeśli masz kupę kasy i lubisz niepotrzebne gadżet, typu figurka rycerza to kup EK. Jeśli jednak zależy Ci tylko na grze kup zwykłą edycje. ja bym jednak radził kupic zwykła bo: figurkę z ek postawisz na półce i zapomnisz o niej po tygodniu i będzie ona już tylko zbierała kurz. arty możesz oglądać na necie. album podobno jest do dupy. płyta z filmem to zbedny dodatek bo nawet jeśli bedzie Ci się chciało ten film obejżeć to drugi raz już go nie obejżysz bo ten sam film, na dodatek o powstaniu gry, oglądać dwa razy jest bez sensu. płyta ze ścieżką dźwiękową jest równierz w zwyklej edycji. a super opakowanie ze skóry raczej Ci suię do ncizego nie przyda :)> EK to kupują tylko WIELCY FANI, a jeśli nie miałeś styczności z serią TW to radze Ci kupić EK bo unikniesz niepotrzebnych gadżetów, które Ci tylko będą zajmować miejsce w pokoju a i zaoszczędzisz pare złoty :). Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


>EK to kupują tylko WIELCY FANI, a jeśli nie miałeś styczności z serią TW to radze Ci kupić EK

Dnia 25.12.2006 o 21:09, kurczak-AFC napisał:

bo unikniesz niepotrzebnych gadżetów, które Ci tylko będą zajmować miejsce w pokoju a i zaoszczędzisz
pare złoty :). Pozdrawiam


Radzisz mi kupić EK aby uniknąć gadżetów ;P Nie no rozumiem o co ci chodzi. Lepiej abym kupił zwykłą edyce niż EK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2006 o 21:12, Bumara napisał:

Radzisz mi kupić EK aby uniknąć gadżetów ;P Nie no rozumiem o co ci chodzi. Lepiej abym kupił
zwykłą edyce niż EK.

Się chłopak pomylił i tyle, ludzka rzecz nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2006 o 21:12, Bumara napisał:


>EK to kupują tylko WIELCY FANI, a jeśli nie miałeś styczności z serią TW to radze Ci kupić
EK
> bo unikniesz niepotrzebnych gadżetów, które Ci tylko będą zajmować miejsce w pokoju a
i zaoszczędzisz
> pare złoty :). Pozdrawiam

Radzisz mi kupić EK aby uniknąć gadżetów ;P Nie no rozumiem o co ci chodzi. Lepiej abym kupił
zwykłą edyce niż EK.

sorry, błąd miało być NIE radzę :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2006 o 19:02, kurczak-AFC napisał:

modu nie ma ale można to zmieniać w configu. kilka(naście) stron wcześniej jest napisane jak
to zrobić, chyba.



Problem w tym że nie mogę tego znaleźć T_T więc jak ktos wie to niech napisze z góry dziękuje....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie Mongołowie przybyli około roku 1320. Rusi już niema, Anglia została podbita przez Szkotów, Cesarstwo Niemieckie posiada tylko Bolonię, Francja ma cztery dzielnice i jest moim sprzymierzeńcem. Liczy się w tej grze Mediolan, Madziary ,Wenecja oraz od północy szachuje mnie Dania. Hiszpanie mają swojego Papieża i w tej chwili posiadają cały półwysep Apeniński. Choć praktycznie wszyscy ledwo zipią nikt ze mną nie chce zawrzeć rozejmu abym spokojnie mógł zająć się Mongołami. Radzę z nimi nie walczyć w otwartym polu - murowana przegrana. Warto skupić się na obronie twierdz(zazwyczaj po dwóch turach oblegania atakują) oraz bronić mostów i brodów. W Europie panuje czarna śmierć i dochody z posiadanych 22 prowincji mam na minusie (około 9500 florenów).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

na mojej mapie nie ma już Francji ale mi wenecja zajęła jedno miasto a jak chciałem je odbić to papież się wwww.... wtrącił :P i musze teraz innego sposobu szukac u mnie niemcy posiadaja tylko frankfurt a ja mam trochę na - kasy ale jak w następnej turze będe miał na + :] jak na razie to ja stocznie odkryłem :P a do mongołow to mam daleeeko :P swoją droga powiedźcie mi jak zmieni9ć długość tur plissss...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować