Zaloguj się, aby obserwować  
H1ghlander

Assassin''s Creed - Temat Ogólny

2723 postów w tym temacie

Czy ktoś miał na X''b ,że gdy rozmawiał z Lucy to jej głos był jakby to mówił komputer, była by zamknieta w jakimś pomieszczeniu lub jakby miała głowę w wodzie(pomijając bulgotanie itp. :D) ? U mnie takie cośsię działo i nadal dzieje. Jak jest po jednej stronie kamery to git, a jak po drugiej to ten dzwięk jest bardzo dziwny... ;/

Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2009 o 19:36, Harrolfo napisał:

Ja miałem ok. Może masz zasłonięty dopływ powietrza na Xboxie?

Nie mam, ale i tak co to by miało mieć wspólnego ? xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No jak masz Xboxa położonego, to musisz mieć nie-zakryte-niczym te "kropki" u góry, w Xboxie bardzo ważne jest, by był przepływ powietrza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pochwalę się ,że w końcu udało mi si odnaleźć ostatnią flagę w Jerozolimie i zaliczyć Calaka(mam nadzieję ,że dobrze napisałem). :) Akurat najwięcej w grze męczyłem się z dwoma flagami, z jedną w królestwie i z jedną w Jerozolimie, bo jak zawsze jedną pominąłem. ;P Ogólnie powiem ,że gra sprawiła mi dużo radości, a acziki zajęły mnie na długi czas. ;) Gry przechodzić mi się już nie będzie chciało, ale sobie pobiegam trochę po mieście zanim sprzedam. ;P

Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2009 o 14:15, Albii napisał:

Pochwalę się ,że w końcu udało mi si odnaleźć ostatnią flagę w Jerozolimie i zaliczyć
Calaka(mam nadzieję ,że dobrze napisałem). :) Akurat najwięcej w grze męczyłem się z
dwoma flagami, z jedną w królestwie i z jedną w Jerozolimie, bo jak zawsze jedną pominąłem.
;P Ogólnie powiem ,że gra sprawiła mi dużo radości, a acziki zajęły mnie na długi czas.
;) Gry przechodzić mi się już nie będzie chciało, ale sobie pobiegam trochę po mieście
zanim sprzedam. ;P

Pozdr.


Masz już wszystkie flagi? bo podobno za zdobycie wszystkich rzeczy jest jakiś bonus do odblokowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, to znowu JA. Tym razem mam takowe pytanko, czym się różni wersja zwykla reżyserska za 80 zl od tej w metalboxie z materialami dodatkowymi za 60 zl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2009 o 16:14, ZO_S_O napisał:

Ceną... i materiałami dodatkowymi...


Ja gdzieś czytalem że równiez możliwościami gry... ta droższa ma coś tam więcej misji czy cos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie AC na PC maja dodatkowe rodzaje misji, więc różnica leży tylko w cenie i bonusach typu dodatkowe DVD z filmami, etc. czy metalbox...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A tak właściwie co zawiera wspomnienie dodatkowe? Bo choć przeszedłem tą grę już trzy razy nigdy nie chciało mi się zbierać tych wszystkich flag itd. dlatego się pytam. Z góry dzięki za odpowiedź.

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2009 o 16:16, kuki288 napisał:

> Ceną... i materiałami dodatkowymi...
>

Ja gdzieś czytalem że równiez możliwościami gry... ta droższa ma coś tam więcej misji
czy cos?


Gra nie różni się niczym, oprócz ceny - każda wersja AC na PC jest wersją reżyserską,czyli wzbogaconą względem wersji konsolowych - a metalbox za 60 zł to okazja,ja dałem ponad 100 zł za edycję premierową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2009 o 18:09, Wojtas94 napisał:

> http://gry.interia.pl/news/zabojczy-renesans,1291927

A co ten temat ma wspólnego z AC2 ?

Chyba już każdy kto grał w jedynkę wie od dawno o tych zapowiedziach, więc nie widzę
powodu aby to tu wrzucać. ;)

Sry, tak jakoś sie zagalopowałem; p Tak poinformować chciałem więcej rzeczy z AC2 nie będę dawał. Sorry jeszcze raz sorry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja zrobiłem wszystkie wspomnienia jakie było można w tej grzez zrobić, czyli 100% zaliczyłem, ale nie widziałem by coś się zmieniło. Możliwe ,że na PC coś jest za to, ale na konsoli za to są tylko osiągnięcia. ;)

Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o taką wielką katedrę na której znajduje się najwyższy punkt widokowy w grze ? Jak tak to: w jednym miejscu przy tej katedrze było trzeba pprzeprowadzić przesłuchanie jednego gościa. On stał na schodach między dwoma strzażnikami i tam chyba były drzwi wejściowe do budynku. Wystarczy wbiec na ścianę między tymi dwoma strażnikami i wspinać się wyżej łapiąć się fragmentów muru. ;)

Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować