Zaloguj się, aby obserwować  
H1ghlander

Assassin''s Creed - Temat Ogólny

2723 postów w tym temacie

Jedna z lepiej zapowiadających się gier na rok 2007. Te animacje(podobno ma być 10000 różnych animacji), grafika, dźwięk. A w ogóle co tam będe się rozpisywał wystarczy, że grę robią twórcy Prince of Persia i Splinter Cell i odrazu wiadomo, że gra będzie hitem.

Jedyne czego się boje to tego, że gra na początku była robiona z myślą o konsoli, a potem dopiero pomyślano o starym, lecz zawsze next-genowym, PeCecie. A jeśli do tego dodać że sterowanie, w którym jeden przycisk będzie odpowiadał za ręke, drugi za nogi itp., to jakoś nie widzę teog na klawiaturze. Chyba będzie potrzebny pad, aby sobie przyjemnie pograć. Jednak mam nadzieję, że te pesymistyczne hipotezy bedą fałszem i na klawiaturze też się będzie przyjemnie grać. OBY!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Double Agnet arghh/Sterowanie może wyjść, przecież niewiadomo nawet jak to działa,a sądzę,że klawira będzie lepsza.Więcej klawiszy podepniesz.Mam nadzieję,że wyjdzie demo.I wiecie coś o wymaganicah sprzętowych gierki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2007 o 15:32, 4YoU napisał:

...(podobno ma być 10000 różnych animacji),...

Tak dla porównania to Prince of Percia miał ich 500 (!). Gra zapowiada sie bardzo ciekawie, zwłaszcza IQ przechodniów i tłumu. Grafa tez niczeo sobie, o spektakularnych ucieckach nie wspomne. I mysle ze gra na PeCeta w tym samym czasie co na konsole.

Pozdrawiam,
Zbigniew.1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No piknie :(
Wiedźmin, Mass Effect i teraz jeszcze Assassin''s Creed. I to wsio we wrześniu. Ciekaw jestem skąd ja kasę na to wszystko wezmę. Trza będzie przeharować trochę w wakacje :[

Zauważyliście, że w nazwie tematu jest błąd?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2007 o 18:43, otc napisał:

No piknie :(
Wiedźmin, Mass Effect i teraz jeszcze Assassin''s Creed. I to wsio we wrześniu. Ciekaw jestem
skąd ja kasę na to wszystko wezmę. Trza będzie przeharować trochę w wakacje :[

Zauważyliście, że w nazwie tematu jest błąd?

I nie tylko to :P We wrześniu wychodzi też Crysis i Hellgate: London, a bodajże miesiąc później nowy Medal of Honor. Także już trzeba zbierać kasę jeśli chce się mieć chociaż kilka z tych hitów. Ja chyba jednak skuszę się przede wszystkim na Assassin''s Creed bo gierka zapowiada się przednio ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A no fakt pomyliło mi się :) To przez to, że w okienku pisania posta wyskakuje mi "Assassin"s Creed..."
Do tego za cholerę nie mogłem znaleźć tego tematu za pomocą wyszukiwarki.

marcincinek15 --> Akurat te gry które wymieniłeś kompletnie mnie nie interesują. No może Crysis, ale to tylko pod względem technicznym. A drugi problem to dla mnie fakt, że za Mass Effect i za Assassin''s Creed wywalę po 220 zł na łebka.
Mass Effect to exclusive dla X360
Assassin''s Creed na piecu mi nie pójdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>No może

Dnia 20.04.2007 o 22:59, otc napisał:

Crysis, ale to tylko pod względem technicznym. A drugi problem to dla mnie fakt, że za Mass
Effect i za Assassin''s Creed wywalę po 220 zł na łebka.
Mass Effect to exclusive dla X360
Assassin''s Creed na piecu mi nie pójdzie.


i zauważ, że planowana jest światowa EK AC, więc jak takowa będzie to ja i 400 wydam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, że mam urodziny w lipcu... trochę kasy trzeba będzie zostawić. Jak mi pójdźie Assassin''s Creed na moim blaszaku to gra raczej zagości na moim twardzielu. Co do gry bardzo mi się podoba, ciekawa fabuła, akrobacje itd. Btw w na jesień a może późną jesień ma wyjść nowy dodatek do GW więc kolejna grą która muszę mieć... ciekawie się zapowiada jesień :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

E ja w takiego rodzaju gry wole grac właśnie na padzie nie wiem czemu;] przeczytałem właśnie w CD-A o Assassin''s Creed i bardzo mi sie spodabała ta gra ale bardzo mnie zasmucił fakt że byliśmy najlepsi a teraz "najgorsi" ehh od zera do bohatera xD ale gra zapowiada sie naprawdę siwietnie ta gimnastyka, akrobacje najbardziej mi sie podoba "patent" z ukrytym sztyletem i do tego czeba wyciąc plec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawią mnie jakie będą wymagania bo jeżeli na mój komp będą albo trochę większe i tak kupie bo muszę w tą grę zagrać.Wiem że to będzie świetna gra co tu jeszcze mówic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Assassin''s Creed zapowiada się bardzo ciekawie. Lubie gry takiego gatunku. :] W wakacje planuje kupno komputera za 3000zł, więc AC kupię. ;)

Czekam na premierę. :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2007 o 11:44, JogaTv napisał:

na moje oko ze ss to tak z 1,5gb ram albo 2gb ram albo i wiecej nie wiem nigdzi nie pisze a
AC wogólę ma wyjśc na PC?


Na początku miał być to exclusive dla PS3, ale nie dogadali się i gra wyjdzie również na PC i X360... Ja zakupie wersje na konsole i już nie mogę się doczekać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować