Zaloguj się, aby obserwować  
H1ghlander

Assassin''s Creed - Temat Ogólny

2723 postów w tym temacie

Hmmm... czyli wszystko będzie ok... niestety nie wiem jaką mam karte dzwiękową ale myśle że dobra^^
A ta twoja 8600 jest niestety lepsza od mojej a grafa jest w graf na pierwszym miejscu.
A co myślicie czy assassin przebił Prince of persia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak. Grafika przyjemna dla oka, wolność wykonywania zadań, czyli wybieramy co, gdzie i kiedy. Sterowanie na Xboxie niszczy PoP''a, bo na PC przeciętne... FAbuła genialna, no i oczywiiście grywalność(szczególnie na Xbxoie)

Pozdr.

Miło by było gdybyś używał opcji "odpowiedź" dodając post. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2009 o 20:36, albinskia napisał:

Tak. Grafika przyjemna dla oka, wolność wykonywania zadań, czyli wybieramy co, gdzie
i kiedy. Sterowanie na Xboxie niszczy PoP''a, bo na PC przeciętne... FAbuła genialna,
no i oczywiiście grywalność(szczególnie na Xbxoie)

Pozdr.

Miło by było gdybyś używał opcji "odpowiedź" dodając post. :)


Skoro tak to proszę bardzo^^
Grałem w prince of persia piaski czasu i w dwa trony i bardzo mi się podobało to tzw. latanie po ścianach, więc asasyn tym bardziej powinien mi pasować.
Jedynym zgrzytem jak totąd jest cena asasyna;/ która mi niezbyt odpowiada, a na allegro nie ma tanszych nowych gier.
Wie ktoś gdzie można jakoś spóścic cenke;p?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2009 o 20:08, PionierPL napisał:

"Kuki" z lekkością i nawet na wysokich Assassin to nie Mirror''s Edge gdzie 1 wieczór
i przeszed3eś i wymagania z kosmosu. ;)

Mi chodzi na takim sprzecie:
AMD Athlon 64 X2 +4200
2GB RAM-u
GeForce 8600GT + SLI na którą kupuje 2 karte(bo 1 za ma3o jak dla mnie)
Karta d1wiekowa: Realtek HD ALC''883



Zastanów cię, co gadasz, albo poczytaj posty innych - Na 8500GT (do tego 256mb DDR2) gra, przy średnich detalach wyciąga 20-25 klatek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2009 o 20:50, 0HoMicide0 napisał:

> "Kuki" z lekkością i nawet na wysokich Assassin to nie Mirror''s Edge gdzie 1 wieczór

> i przeszed3eś i wymagania z kosmosu. ;)
>
> Mi chodzi na takim sprzecie:
> AMD Athlon 64 X2 +4200
> 2GB RAM-u
> GeForce 8600GT + SLI na którą kupuje 2 karte(bo 1 za ma3o jak dla mnie)
> Karta d1wiekowa: Realtek HD ALC''883
>
>

Zastanów cię, co gadasz, albo poczytaj posty innych - Na 8500GT (do tego 256mb DDR2)
gra, przy średnich detalach wyciąga 20-25 klatek.



A sprostowując to co oznacza to 20-25 klatek? Czyli to nienajlepsza wiadomośc dla mnie czy przeciwnie?
Niebardzo się znam na tym więc pytam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.03.2009 o 20:40, kuki288 napisał:

Jedynym zgrzytem jak totąd jest cena asasyna;/ która mi niezbyt odpowiada, a na allegro
nie ma tanszych nowych gier.
Wie ktoś gdzie można jakoś spóścic cenke;p?

najtaniej znalazlem tu jesli chodzi o nowa gre
http://www.electro.pl/produkt-PC_GRA_PC_ASSASSINS_CREED-110952,464.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2009 o 21:08, miodus napisał:


> Jedynym zgrzytem jak totąd jest cena asasyna;/ która mi niezbyt odpowiada, a na
allegro
> nie ma tanszych nowych gier.
> Wie ktoś gdzie można jakoś spóścic cenke;p?
>
najtaniej znalazlem tu jesli chodzi o nowa gre
http://www.electro.pl/produkt-PC_GRA_PC_ASSASSINS_CREED-110952,464.html


To jest jak mniemam polska edycja rezyserska?
Na zdjęciu pisze oznacznik pl ale i po angielsku edycja więc nie wiem czy to zmienia nieco gre czy jest wolnośc języka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2009 o 21:05, kuki288 napisał:

> > "Kuki" z lekkością i nawet na wysokich Assassin to nie Mirror''s Edge gdzie
1 wieczór
>
> > i przeszed3eś i wymagania z kosmosu. ;)
> >
> > Mi chodzi na takim sprzecie:
> > AMD Athlon 64 X2 +4200
> > 2GB RAM-u
> > GeForce 8600GT + SLI na którą kupuje 2 karte(bo 1 za ma3o jak dla mnie)
> > Karta d1wiekowa: Realtek HD ALC''883
> >
> >
>
> Zastanów cię, co gadasz, albo poczytaj posty innych - Na 8500GT (do tego 256mb DDR2)

> gra, przy średnich detalach wyciąga 20-25 klatek.


A sprostowując to co oznacza to 20-25 klatek? Czyli to nienajlepsza wiadomośc dla mnie
czy przeciwnie?
Niebardzo się znam na tym więc pytam.


Procesor i ilość ram''u, masz wystarczającą, ale po jakie licho, aż tak słaba karta? (komp z supermarketu?) 8500GT występuję przeważnie w wersji 512mb DDR3, a twoja ma zaledwie 256, do tego DDR2. Pograć, pograsz lecz grafika może być niezadowalająca.

http://www.youtube.com/watch?v=G52Yajj1oUA - przewiń do 4 minuty, a następnie oglądaj ; / (warto też dodać, że ten koleś ma 3GB ram i 8500GT z 512mb)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.03.2009 o 21:12, 0HoMicide0 napisał:

Procesor i ilość ram''u, masz wystarczającą, ale po jakie licho, aż tak słaba karta?
(komp z supermarketu?) 8500GT występuję przeważnie w wersji 512mb DDR3, a twoja ma zaledwie
256, do tego DDR2. Pograć, pograsz lecz grafika może być niezadowalająca.


No wiesz nie z supermarketu, karta była kupowana rok temu jako świetna, facet w sklepie komputerowym(ponoć cieszy się on bdb opinią) mówił że ta karta jest tańsza od tej z 512 ddr3 i ma ponoć to samo co ta z tymi bajerami.
Nie wiem czemu tak powiedział i nie wiem kto teraz ma racje, moje fundusze były ograniczone więc postanowiłem kupić po cenie minimalnej ale i zadowalajacą karte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.03.2009 o 21:10, kuki288 napisał:

To jest jak mniemam polska edycja rezyserska?
Na zdjęciu pisze oznacznik pl ale i po angielsku edycja więc nie wiem czy to zmienia
nieco gre czy jest wolnośc języka?

z tego co widze to chyba rezyserska ale nie ważne gra i tak nie jest dostepna w tym sklepie poszukja na www.ceno.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2009 o 21:15, kuki288 napisał:


> Procesor i ilość ram''u, masz wystarczającą, ale po jakie licho, aż tak słaba karta?

> (komp z supermarketu?) 8500GT występuję przeważnie w wersji 512mb DDR3, a twoja
ma zaledwie
> 256, do tego DDR2. Pograć, pograsz lecz grafika może być niezadowalająca.

No wiesz nie z supermarketu, karta była kupowana rok temu jako świetna, facet w sklepie
komputerowym(ponoć cieszy się on bdb opinią) mówił że ta karta jest tańsza od tej z 512
ddr3 i ma ponoć to samo co ta z tymi bajerami.
Nie wiem czemu tak powiedział i nie wiem kto teraz ma racje, moje fundusze były ograniczone
więc postanowiłem kupić po cenie minimalnej ale i zadowalajacą karte.


Chłopie, rok temu, to nawet 8800GT 512mb DDR3 nie była "świetną kartą" xD Już nawet nie wspominając o moim starym 8600GTS 256mb DDR3. Efekty masz w filmiku, który załączyłem w poprzednim poście (oglądaj od 4 minuty - prawie max detale. Oczywiście mówię o efektach 8500GT)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2009 o 21:15, kuki288 napisał:


> Procesor i ilość ram''u, masz wystarczającą, ale po jakie licho, aż tak słaba karta?

> (komp z supermarketu?) 8500GT występuję przeważnie w wersji 512mb DDR3, a twoja
ma zaledwie
> 256, do tego DDR2. Pograć, pograsz lecz grafika może być niezadowalająca.


A co do tego filmiku to jest faktycznie niezadowalająca, ale wiesz mam wiedźmina i chodzi bez problemowo a i grafa jest niezla, lepsza jak na filmiku z low detail.
A pozatym to ta po 3 minucie jest niezla chociaz się troszke tnie a ja na mojej karcie puki jej nie wymienie moge grać z powdzeniem na niskich detalach:^^
Kiedyś i tak wymieniam karte graficzną^^

Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, ale beznadzieja... :( Tle czasu zbierałem te flagi, a mam 99 i nie wiem gdzie pominąłem ostatnią. :( To jest gorsze od szukania od początku. Jak się szuka od początku to łatwiej znaleźć flagę niżmiejsce gdzie ona powinna być... :( Tak samo miałem w GTA IV ja krobiłem skoki. Też jeden zaznaczyłem a nie skoczyułem i się namęczyłem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2009 o 19:45, albinskia napisał:

Jestem Ci wdzięczny z całego serca przyjacielu(mam nadzieję ,że za to się nie obrazisz?), nie chciałbym
sprawdzać tych wszystkich flag od początku, a pamięć mam dobrą, więc po zdjęciach poznam które mam, a jak
nie będę pewien to poprostu sprawdę czy flaga jest na miejscu. :)

Więc nie widzę problemu...
Przecież napisałem, że jest to "mapa ze zdjęciami":
http://www.assassinscreed-maps.com/Kingdom.htm - najeżdżasz na numer flagi kursorem i wyskakuje screen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, wiem jak się nią posługiwać, lecz nawet za jej pomocą tej ostatniej nie mogłem znaleźć. Zacząłem sprawdzać od początku, a tak dokładniej od końca(jeśli patrząc na numerki z mapy od Ciebie) i w końcu udało mi się znaleźć numer 63. :) Problem był w tym ,że miałem 99, ale nie wiedziałem gdzie może być ostatnia, bo jak na swojej mapce zaznaczałem to jakoś pominąłem ją, a zaznaczyłem. Ulżyło mi jak wyskoczył mi aczik za 25gs i wzmocniła isę synchronizacja. :P Jeszcze powiem ,że utrudnieniem były wspomnienia z wersji PC''towej, na której też czasami flagi zbierałem. :)

Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.03.2009 o 21:20, 0HoMicide0 napisał:

Chłopie, rok temu, to nawet 8800GT 512mb DDR3 nie była "świetną kartą" xD Już nawet nie
wspominając o moim starym 8600GTS 256mb DDR3. Efekty masz w filmiku, który załączyłem
w poprzednim poście (oglądaj od 4 minuty - prawie max detale. Oczywiście mówię o efektach
8500GT)


Oglądałem ten filmik i te prawie max detale od 4 minuty mi nawet pasuje, pomimo to że się troszke tnie.
A moglibyście mi znaleźć jakąś karte grafiki do 340 zł naplyte główną Gigabyte obsługującą własnie takie karty jak ta moja. Nie wiem dokładnie co to za płyta bo pudełka po niej nie mam już chyba.
Chodzi mi o takie płytki GeForce gigabyte żeby pasowały do asasyna i do mojego kompa.
Forsy mam tylko okolo 340 zl wiec proszę by byla jkak najtańsza.

Pozdrawiam i z góry dziękuje za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie no ja to mam pecha z tymi flagami. :D Zbierałem ostatnio flagi w Jerozolimie, bo wszystkie acziki oprócz tego zaliczone, no i na mapie wszystkie zaznaczone a jednej flagi mi brakuje... ;P Nieszczęścia chodzą parami... ;/ Mam nadzieję ,że fuksem trafię na ostatnią flagę, bo sprawdzać od nowa trudno jest... xD

Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2009 o 20:03, kuki288 napisał:

Witam!
Mam takie pytanie, czy da się grać w Asasyna na takim komputerze:
procesor AMD Atchlon 64X2 5000+ dwu rdzeniowy
2GB ramu
dvd - niestety nie znam dokladnie z jaką szybkością chodzi,
karta grafiki: GIGABYTE: GeForce 8500 GT : posiada ; PCI EXPRESS 245MB GDDR2, DUal-link
DVI, HDTV, HDCP, DirectX 10,
Ok to chyba na tyle... więc napiszcie czy będzie się na nim dało grać.

Z górki dziękuje i pozdrawiam.

Da rade, chociaz karta moglaby byc lepsza. Ja ogolnie swoja gre Assassin''s Creed sprzedalem dawno temu zaraz jak przeszedlem, zawiodlem sie na tej grze :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No wiec tak: zainstalowa3em sobie Assassins Creed z pewnymi obawami / ponoa gra mia3a nie dzia3aa na viście 64 bit /,wszystko ok oprócz tego,?e gra wyświetla mi sie w oknie / screen / - co zrobia,?eby obraz by3 na ca3y ekran?.

20090409024419

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2009 o 02:44, lis_23 napisał:

No wiec tak: zainstalowa3em sobie Assassins Creed z pewnymi obawami / ponoa gra mia3a
nie dzia3aa na viście 64 bit /,wszystko ok oprócz tego,?e gra wyświetla mi sie w oknie
/ screen / - co zrobia,?eby obraz by3 na ca3y ekran?.


Ja tak miałem,musisz ustawić odpowiednią Roździelczość ekranu,załóżmy ze masz 19" co dajesz 1024x768 lub jak wolisz to 1280x1024 ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować