Zaloguj się, aby obserwować  
Mistrz_Magii

"Forum Party" - Gra

104 postów w tym temacie

Hmm staram sie wam tylko uswiadomic..., zreszta nie uwazacie ze polewnie sobie, puszcanie i tanczenie na parkiecie jest po prostu bezsensowne i gliupie jezeli chodzi o forum ? Chodzi o to ze nowy uzytkownik wejdzie i bedzie robil to co wy... wejdzie do tematu o kompach i zacznie gadkę : Hej chłopaki ! Pijjjjemmmy !? Bo ja juz schlaaaany jestem ! Wstep za free, wbijac sie !!!! Ej co jak co - ale trzeba sie troszke szanowac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2006 o 01:56, Widek napisał:

A i przy okazji mowil ze temat jest jak najbardziej zgodny z regulaminem ,a mi sie wydaje
ze takich postow :
http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=11312&pid=61


(Z tym postem zgodziłem się, że napisałem niezgodznie z tematem. Bria napisała, że temat jest zgodny z regulaminem i jeden mój głupi, nieprzemyślany post ma zamknąć temat?)

(Co do twojego drugiego posta to taki forumowicz musiałby napisać to bez zastanowienia. Przecież równie dobrze mógłby spytać się: "Ile mi zostało postów do awansu??????????")

(A teraz najważniejsze - nie offtopuj, tekst nie zgodny z tematem pisz w okrągłych nawiasach. I jeśli nadal chcesz zamknąć temat to pisz na moderator@gram.pl)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tematy o ulubionych napojach, piwach są a żeby pisac po jednym zdaniu to jest czat.
Żadnej "gry" tu nie widzę a dodatkowo temat jest wychowawczo niepoprawny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować