Zaloguj się, aby obserwować  
Mistrz_Magii

"Forum Party" - Gra

104 postów w tym temacie

[ciągnie łyk ze szklanki] dobre dobre, a może jakieś panienki by się przydały ;p wkoło tylko sami kolesie ;p trzeba coś zwerbować tutaj bo inaczej nie wróże przyszłości klubowi ;p [rozgląda się w koło]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2006 o 23:12, BriaTharen napisał:

DJ''em bedzie Deejay :D zawsze byl to i teraz bedzie ;) a Pawel bedzie sie bawil razem z nami
:D noo tooo jedziemy :D czy moge prosic o jakis kawalek techno :D najlepiej Kalwi & Remi ??
:D no i jeszcze smirnoffa poprosze...


jako dla stalej bywalczyni klubu w ktorym rezyduje masz pierwszenstwo :)

specjalnie dla ciebie ze specjalnymi poozdrowieniami, jedyni w swoim rodzajuuuu.... Kalwi & Remi!!!

JAZDA!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja wypraszam sobie, co jak co, ale kolesiem nie jestem :P jestem normalną dziewczyną która wpadła na party, ale z pewnością nie kolesiem [podchodzi do barmana i zamawia kolejnego drinka]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2006 o 23:22, Deejay napisał:

jako dla stalej bywalczyni klubu w ktorym rezyduje masz pierwszenstwo :)

specjalnie dla ciebie ze specjalnymi poozdrowieniami, jedyni w swoim rodzajuuuu.... Kalwi &
Remi!!!

JAZDA!!!

Dzięki, dzięki :) w końcu ktoś mnie wysłuchał :D teraz trzeba mi tylko kolejnego drinka i bedzie idealnie ;D

Puszkin - oho, ciemno, ładne mi tłumaczenie ;P
Mistrz Magii - mmm wygląda pięknie, smakuje jeszcze lepiej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a teraz cos dla maniakow d''n''bass...

kosheen - drumm & bass reborn!!

nie spimy lecimy!!!

barman - to co zawsze (wsciekly pies jakby cos ;) ...) [mrugam porozumiewawczo do barmana]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2006 o 23:26, Puszkin napisał:

[mruży oczy lekko] no dobra ciemno było, skąd miałem wiedzieć ;p ale to jesteś tylko jedna
na wszystkich chyba a na takie coś nie idę ;] [przechyla kielona]


nie dla wszystkich!! bria jest moja tancerka i jest na imprezie ze mna! a co! [mrugam do brii]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Puszkin - nad koleżankami się zastanowie, Kaśka możeby wpadła, ale nie wiem czy jej mówić o tym party... jak ktoś by ją pomylił z facetem chyba wpadłaby w taką furię, że zdemolowany zostałby cały lokal :D :P a co do męskiego towarzystwa - przyzwyczaiłam się już...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować