Zaloguj się, aby obserwować  
Mistrz_Magii

"Forum Party" - Gra

104 postów w tym temacie

Ta gra jest forumową *imitacją* imprezy. Polega na tym, że prosi się Barmana(MG) i DJ(zastępca MG) o muzykę i alkohole. Ci je podają w formie obrazka z alkoholem lub linkiem do muzyki/obrazka. Gracze piszą w [ ] co robią, w ( ) rozmowy nie związane z tematem, a bez nawiasów o alkoholach i prośby o alkohol/muzykę.


Zasady:

1) MG, który ustala grę oraz jej porę jest barmanem(Mg ustala odkiedy do kiedy jest gra i moze ją w razie czego przedłużyć)
2) party może mieć DJ, ale nie musi. NA DJ zgłasza się ochotnik i gdy barman odejdzie z gry zastępuje go.
3) uczestnicy gry mają w grze prosić barmana o trunki z podanymi ich nazwami, a DJ o jakąś muzykę
4) w każdej chwili każdy może się przyłaczyć.
5) należy pisać w kwadratowych nawiasach co się aktualnie robi.(na tym polega gra) typu: [XXX podchodzi do baru] i trzeba w ten sposób pisać posty
6) w okrągłych nawiasach pisac rozmowy nie zwiazane z tematem
7) bez nawiasu to rozmowy o alkoholach i proszenie o muzykę lub trunki

(proszę o przestrzeganie regulaminu - nie chciałbym żeby z tematem stało się to samo co z "imprezami" na Nocnych Markach.)

Jako MG ustalam porę party na od teraz do godziny 24.00. (tak wcześnie koniec dlatego, że to tylko na próbę czy Wam będzie się pdobało.)

PS. Jak ktoś ma jakieś zastrzeżenia do regulaminu to proszę pisać.
PS2. Dzięki za pomoc dla Brii i Vormulaca.
PS3. Wiem, że to brzmi trochę sztywno, ale w praktyce jest o wiele lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

[ W takim razie ja się dołączam :) Hehe witajcie wszyscy którzy nie śpicie ;] mam nadzieję, że nasze party zda egzamni :D ]
- Przydałby się jakiś dobry trunek, tak na początek hmmm, może abyst? :D albo najpierw się rozkręcę, niech bedzie jakis bolsik :) Gdzie jest barman? ;) I trzeba nam DJ! Gdzie sie podziewa dj? kto chetny na dj? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

DJ''em bedzie Deejay :D zawsze byl to i teraz bedzie ;) a Pawel bedzie sie bawil razem z nami :D noo tooo jedziemy :D czy moge prosic o jakis kawalek techno :D najlepiej Kalwi & Remi ?? :D no i jeszcze smirnoffa poprosze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować