Maurycy_69

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  8262
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Maurycy_69

 • Ranga
  Soban

Ostatnio na profilu byli

816 wyświetleń profilu
 1. Rozumiem, że takiej gry nie powinno się kupić tylko ukraść 😉
 2. no faktycznie żeby się diablo na pc zawieszało to na kalkulatorze chyba trzeba grać ile to godzin na tanim laptopie przegrałem, a potem na pc i jeszcze na mac booku air który nijak nie jest do grania przystosowany i szło aż miło
 3. Maurycy_69

  Diablo: Immortal grywalne tylko w sieci

  to ci dopiero nowina! w MMO nie da się grać offline?? szok ;D
 4. cieszę się bardzo na tego remastera, na pewno kupię, ale to trochę przykre i niepokojące że gwoździem programu na blizzconie jest odgrzewany kotlet..
 5. sorry, wszyscy miłośnicy hack'n'slashy czekają na nowe diablo.
 6. tylko czemu tak drogo? remaster strcrafta na premiere za 15$ był. już mogliby zrobic chociaż promkę dla posiadaczy klasycznej wersji.
 7. Maurycy_69

  Destiny 2 za darmo na PC!

  jak ktoś po roku od premiery rozdaje grę za darmo to może świadczyć tylko o tym że to była totalna klapa i już nikt w to nie gra..
 8. Maurycy_69

  Diablo Immortal ogłoszone!

  pewnie chodzi o Crusaders of light ale dla mnie to takie głupie gadanie. taki układ skilli jest po prostu wygodny i będzie powielany jeszcze wiele razy. to tak jakby mieć pretensje do twórców jakiejś nowej gry że chodzi się wsadem a skille są pod 1234, a mapa w prawym górnym rogu.. tyle tematem "plagiatu" UI. Sam pomysł diablo na komórki to na bank będzie okrzyknięty największym zawodem roku 2018 (a może i dekady)
 9. Maurycy_69

  Diablo Immortal ogłoszone!

  Nie dość że po kosztach, bo modele i skille z trójki to jeszcze na komórki.. Po pół roku nikt w to nie będzie grał, ludzie nie przywiazują się do gier mobilnych. A MMO bez graczy umrze śmiercią naturalną A mogli zrobić remaster dwójki z szóstym aktem zawierającym fabułę z tej mobilki i wszyscy byliby wniebowzięci..
 10. Tzn. polskie napisy są od razu a dubbing można za darmo pobrać tak?
 11. grałem w demo na PGA, całkiem znośnie gra się na małym ekranie. demo było po angielsku, ale ciekawy jestem czy pelna wersja będzie w PL. w recenzji niestety nie ma o tym mowy..
 12. za rolę Legolasa by więcej od Amazaona dostał, a i bardziej by się nadawał
 13. to samo od razu pomyślałem.. on jest taki lalusiowaty że chyba nigdy nie będę w nim widział wiedźmina
 14. Maurycy_69

  Red Dead Redemption 2 - recenzja - RDR 2

  niestety, tak to bywa jak się gra w betę wersji na PC z GTA V było tak samo. na konsolach wersja premierowa zbugowana, a po roku na PC wyszedł gotowy, elegancki produkt