Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Diabelska kolekcja już w sprzedaży!

75 postów w tym temacie

No cóż następnym razem (o ile bedzie) to zamówie przez poczte polską, bo żeby siedziało ponad 24 godziny w sortowni (wiem to z trackingu) i przez to mam czekac do poniedziałku? Rozumiem gdybym mieszkał na krańcach Polski, ale ludzie z Warszawy do Płocka jest naprawde nie dużo. Eh widac jak Masterlink (bo do cdprojektu nic nie mam, bo zostało ładnie nadane 3 listopada) dba o swych klientów. Pozostaje mi tylko czekać do poniedziałku i patrzec jak kumple wynosza z pobliskiego sklepu nowiutkie egzemplarze Diablo II

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2005 o 10:57, Mariusz Saint napisał:

Heh, Diablo 2 interesuje mnie od dawna :) Jeśli dzisiaj znajdę tę grę w Empiku za 0 PLN, to najprawdopodobniej kupię.


Dlaczego za 0 zł? O co chodzi???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pewnie zjadl "6" bo mialo byc 60 ;]

Co do ludzi, ktorzy oplacili drozsza "szybsza" wersje przesylki to n/c Na "pocieszenie" powiem, ze z wawy do wrocka zwykla poczta przesylka dotarla 5.11 okolo godziny 15 :P Gratuluje kurierowi masterlink za niesamowita predkosc dzialania skoro dojdzie do was dopiero 7-8 :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Duzy + dla Cdprojektu za platynowa kolekcje!! Najbardziej interesuje mnie W3. 60 zl za tft + roc naprawde warto. Aha mam pytanie, a zarazem taka mala propozycje. Jak wiemy coraz wiecej Polakow gra w gry online i co nieco znaja to srodowisko. Ale niestety najwiecej wlasnie u nas jest newb''ow na calym BN. Czy cdprojekt w oparciu o doswiadczenie jakis pro players dodawac male poradniki wprowadzajace do swiata Battle.net ? Zamiast tych reklamowek, ktore duzo miejsca zajmuja. A jesli chodzi wlasnie o te reklamowki to zrobic z nich taka ksiazeczke, z "wydzieranka", zeby w razie potrzeby moc wyrwac ja owej ksiazeczki. Co wy na to ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurcze ja chce ta cd bonusowa do colina 2005 bo colina 2005 mam orginalnego,chyba kupie nastepnego heh tylko co w tych bonusach jest wie ktos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też zamówiłem sobie Diabolca i myślałem że będę miał go już w piątek, ostatecznie w sobotę (Przewidywana data dostawy: 4 - 5 listopada).A tu jednak zonk i jeszcze nie ma.Mam nadzieję że będzie już w poniedziałek i zacznę walczyć z siłami zła na Battle.net.Pozdro dla wszystkich Diablomaniaków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe ile ludzi kupi tą antalogię ....
Diablo 1 ma 9 lat (wydany 1996)
Warcraft 2 też coś koło tego...
Jedynie Starcraft jest jeszcze grywalny, ale pozostałe produkty sa archaiczne i powiiny być do chipsów gratis dodawane... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2005 o 22:57, Evil Khan napisał:

Ciekawe ile ludzi kupi tą antalogię ....
Diablo 1 ma 9 lat (wydany 1996)
Warcraft 2 też coś koło tego...
Jedynie Starcraft
jest jeszcze grywalny, ale pozostałe produkty sa archaiczne i powiiny być do chipsów gratis dodawane... ;)


niby archaiczne, ale nadal mozesz znalezc ludzi na bnecie, ktorzy w to pogrywaja. ja sam bym w d1 pogral :) chocby przez sentyment. caly czas pamietam jak targalem z kumplem kompy po osiedlu w te i z powrotem zeby w diablo przez kabel rownolegly pograc :) to byly czasy :) jak juz tego kompa sie przetaszczylo, to trzeba bylo skorzystac i sie siedzialo po kilkanascie godzin non stop :) a teraz wszystko przez internet jest i sie juz ludzie tak nie spotykaja jak kiedys zeby sobie ryje towarzysko obic :D no chyba ze sie zrobi lan party, ale to juz nie to samo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2005 o 00:12, penny napisał:

> Ciekawe ile ludzi kupi tą antalogię ....

Zapewne sporo. Chociażby po to, aby w końcu mieć oryginalną grę, w którą kiedyś grali.

Dnia 07.11.2005 o 00:12, penny napisał:

niby archaiczne, ale nadal mozesz znalezc ludzi na bnecie, ktorzy w to pogrywaja. ja sam bym w d1 pogral :) chocby przez sentyment.

Ja nigdy nie grałem w to (nudziła mnie po pół godziny grania), ale rozumiem, że dla niektórych była to ciekawa gra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no niestety firma kurierska(?) POPISAŁA SIĘ BAAARDO :( jest 7 listopada, a paczka zalega nadal w ICH CENTRALI. nie lubie krzyczec, ale to lekka przesada (konmi byłoby szybciej), no chyba ze musieli sobie pograc w DII. A teraz pytanie do CD Project (do Was pretensji nie mam): kto pokryje koszt przesylki jak zrezygnuję z odbioru (może)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No niestety mam tak samo jak slot500... :( NIE POLECAM przesyłki kurierskiej. Przesyłka miała dojść w piątek w tamtym tygodniu i do tej pory nie dotarła... nawet telefony do oddziału Masterlink nie pomagają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja również nie polecam przesyłki kurierskiej.Diablo miało być w piątek a teraz się dowiaduję że moją grę sobie sortują w Warszawie (ja jestem z okolic Gdyni)(Płacę za kuriera tyle kasy więc rządam SZYBKIEJ przesyłki a tu się okazuje że normalna pocztą by było szybciej).Trzeba było gdzieś napisać że to tyle trwa to bym się pofatygował do Empiku.A kupić teraz w sklepie nie moge bo anulować mojego zamówienia też nie można.w kulki se coś lecą z tym przesyłkami.Ja osobiście juz na pewno z gram.pl nic nie kupię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jednak CDprojekt jest solidną firmą. Po wysłaniu maila o problemach z paczką, nie to, że dostałem przeprosiny i zapewnienie, że jutro paczka dojdzie (co bardzo dobrze o CDprojekcie świadczy) to jeszcze zostana mi zwrócone wPLN, które uzyłem. A więc CDprojekt się spisał na medal, potrafi zadbać o klienta nawet gdy natrafi na niespodziewane kłopoty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

WIELKIE BRAWA DLA CD-PROJEKTU ! ! ! Wysłali mi przeprosiny i zapewnienie że jutro już będzie gra :). I na dodatek oddadzą mi kase w wpln.Odwołuję to co powiedziałem wcześniej (czyli to że już tu nie będę kupował).Cd-projekt zachował się jak profesjonalna firma i jak najbardziej można jej zaufać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja na kuriera czekam i czekam i do czekać sie nie moge będzie juz 5 dni :( ale pewniw maja jakies problemy ale na "diabołka" moge czekać znacznie dłużej jeśli wiecie o co chodzi ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2005 o 19:48, GoSTeK-89-GDA napisał:

ZLozylem zamowienie wczoraj, dzisiaj wyslali i jutro bede mial :P

Będziesz miał albo i nie... Zamówiłem w czwartek, w piątek (podobno) wysłali, nadal nie dotarła. Za to dzisiaj w zakładce "zamówienia" przewędrowała z części "wysłane" do części "niewysłane" (mimo, że w treści jest napisane "oczekuje na realizację w dniu 4 listopada 2005"). Dzisiaj jest 8 listopad a oczekuje na wysłanie 4?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować